8 قدم ساده برای کاریابی سریع و آنلاین!

پیدا کردن فرصت های شغلی مرتبط دغدغه هر کارجویی است که به دنبال استخدام فوری است. در این مقاله کاران می خواهیم شما را با چند راه میانبر برای کاریابی سریع آشنا کنیم.

کاریابی آنلاین کاران به شما کمک می کند تا در یک فرایند درست و کامل، بتوانید در سریع ترین زمان ممکن، مناسب ترین فرصت های شغلی را پیدا کرده و درخواست استخدام ارسال کنید.

کاران از طریق خدمات کاریابی زیر کارجویان را به کارفرمایان معرفی می کند:

۱.با رزومه ساز آنلاین کاران به آسانی می توانید یک رزومه حرفه ای بسازید .

در عرض چند دقیقه شما می توانید با رزومه ساز کاران رزومه خود بسازید و فایل رزومه تان را برای موقعیت های استخدامی ارسال کنید. یک رزومه حرفه‌ای، اولین قدم برای کاریابی سریع است و باید نقاط قوت و مهارت‌های شما را به خوبی نمایش دهد. همین حالا با یک ثبت نام ساده رزومه بسازید.

چگونه یک رزومه حرفه ای بسازید

با چه نوع رزومه ای می توانیم استخدام شویم؟ 

۲. ویدئو رزومه بسازید و یک قدم جلوتر از بقیه باشید

ویدئو رزومه، ویدئوی کوتاهی است که با موبایل از خودتان ضبط می کنید تا در پروفایل تان قرار بگیرد. در این ویدئو می توانید به صورت خلاصه از خودتان، سوابق تحصیلی و تجربه های شغلی تان بگویید. با ارسال ویدئو رزومه در کنار فایل رزومه، شما در فرایند استخدام و کاریابی، متمایزتر از باقی کارجویان می شوید و شانس استخدام تان هم بالاتر می رود.

درباره ویدئو رزومه و محاسن آن این مقاله را از دست ندهید.

۳. تمام فرصت های شغلی وب را یکجا در کاران ببینید.

نیازی نیست برای کاریابی و دیدن آگهی های استخدامی در سایت ها سرگردان باشید؛برای استخدام در هر شغلی، کافی است عنوان شغلی موردنظرتان را در موتور جستجوی آگهی های استخدامی کاران وارد کنید تا این موتور هوشمند، تمام فرصت های استخدامی از سراسر وب را به شما نشان دهد. شما به راحتی می توانید برای این آگهی های شغلی درخواست همکاری بفرستید.

درباره موتور جستجوی کاران بیشتر بدانید

۴. از فرصت های شغلی روی ایمیل و پیامک مطلع  شوید.

با فعال کردن سرویس خبرم کن کاران، ما جدیدترین فرصت های شغلی و آگهی های استخدامی مرتبط با رزومه تان را از طریق پیامک و ایمیل به شما خبر می دهیم. به این شکل سریع تر در کاریابی آنلاین موفق می شوید.

درباره سرویس خبرم کن کاران بیشتر بدانید

۵.مستقیما به کارفرمایان برای استخدام معرفی شوید.

با فعال کردن سرویس معرفی ام کن کاران، ما شما را برای استخدام به کارفرمایان معرفی می کنیم؛ رزومه شما در اسرع وقت به تمام آگهی های استخدامی مرتبط با مهارت ها و توانایی هایتان ارسال می شود. این بسته را به راحتی فعال کنید

درباره سرویس معرفی ام کن کاران بیشتر بدانید

۶. با تست های هوش و آزمون های شخصیت شناسی آنلاین کاران، خودتان را محک بزنید.

آزمون های خودشناسی کاران به شما کمک می کند تا خصوصیات و روحیات و استعداد های خود را بهتر بشناسید و بدانید برای چه موقعیت های شغلی مناسب هستید.نتایج این آزمون های معتبر را می توانید در رزومه تان قرار دهید تا متمایز از بقیه باشید.

همین حالا در آزمون های خودشناسی کاران شرکت کنید. آزمون های شخصیت شناسی کاران رایگان هستند.

تست هوش گاردنر چیست و چه کاربردهایی دارد؟

۷. در مصاحبه های شغلی آنلاین و مجازی شرکت کنید.

سرویس مصاحبه آنلاین استخدامی کاران به شما امکان می دهد تا به سادگی و در هر زمان و مکان، بتوانید در جلسه مصاحبه استخدامی، به صورت آنلاین حاضر شوید.بدون اینکه نگران قطع و وصل شدن جلسه مصاحبه و یا هزینه های بالای اینترنت باشید.

درباره مزایای مصاحبه آنلاین کاران بیشتر بدانید

۸. با شرکت ها آشنا شوید.

قبل از استخدام در هر شرکت و یا سازمانی بد نیست اطلاعات کافی درباره آن بدست بیاورید. صفحه معرفی شرکت ها در کاران به شما کمک می کند با کسب و کارهای ایرانی آشنا شوید. این صفحه حاوی اطلاعات نوع فعالیت و تماس با هر شرکت است و می توانید آگهی های استخدامی آن شرکت را بهتر ارزیابی کنید. حتی می توانید نظرات و یا تجربه مصاحبه استخدامی خود را با هر شرکت را در صفحه مربوط به آن درج کنید.

درباره صفحه معرفی شرکت ها و امکانات آن بیشتر بدانید

۹. اپلیکیشن کاران؛ همراه استخدامی شما در هر مکان و زمان

اپلیکیشن کاران ویژه کارجویان یک برنامه کاربردی روی گوشی موبایل تان است و به شما کمک می کند کل فرایند استخدام و کاریابی را روی تلفن همراهتان دنبال کنید.

درباره مزایای اپلیکیشن کارجویی کاران بیشتر بدانید

نویسنده مطلب: KARAN (کاران)

منبع مطلب

ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.