معرفی سایتهای ترجمه مقاله

ترجمه مقاله+ترجمه مقاله isi
ترجمه مقاله+ترجمه مقاله isi

برای انتخاب معتبرترین سایتهای ترجمه مقاله عوامل مهمی مانند کیفیت و تخصصی بودن متن، سخت ­گیری در بررسی کیفی، تحویل به موقع و احترام به مشتری در اولویت قرار دارند. بر این اساس دو سایت بسیار معتبر که در ترجمه مقاله بسیار شناخته شده و مورد اعتماد هستند را معرفی میکنیم:

یک: ترجمه مقاله در سایت ایران نیتیو

www.IranNative.com

این سایت که صرفا به ارائه خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله، ویرایش مقاله انگلیسی و پارافریز مقاله میپردازد دارای سابقه ­ای بسیار درخشان بوده و دارای بیشتری سطح رضایت مشتریان میباشد.

موسسات و دانشگاههای زیادی با این موسسه قرارداد ترجمه مقاله دارند و با توجه به قیمتهای بسیار مناسب، این موسسه همیشه جزو اولویت دانشگاهیان و اساتید دانشگاه برای ترجمه مقالات علمی میباشد.

دو: ترجمه مقاله در سایت ایراکا (پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان)

www.IrAca.ir

این سایت توسط فارغ ­التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس تاسیس شده تا برترین خدمات ترجمه و ویرایش مقاله را ارائه نماید. مترجمین این موسسه جزو نخبگان دانشگاهی بوده که همگی نیز در یک یا چند رشته کاملا متخصص هستند. از سوی دیگر بخش تضمین کیفی این موسسه بسیار پاسخگو است و خدمات ویرایش نیتیو را هم ارائه میدهد. لازم به ذکر است ترجمه تضمینی این موسسه جزو خدمات پرکاربرد برای دانشگاهیان است.

نویسنده مطلب: وب نویس

منبع مطلب

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.