McGill University
دانشگاه نوادا، لاس وگاس

دانشگاه نوادا، لاس وگاس

University of Nevada, Las Vegas

ماموریت ما این است که اساتید، دانشجویان، کارکنان و فارغ التحصیلان متنوع UNLV رفاه جامعه و دستاوردهای فردی را از طریق آموزش، تحقیق، بورس تحصیلی، فعالیت های خلاقانه و خدمات بالینی ارتقا دهند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه نوادا، لاس وگاس (UNLV) از زمانی که اولین کلاس های خود در سال 1957 برگزار شد، دستخوش تحول شگفت انگیزی شد – از یک پاسگاه غبارآلود در لبه جنوبی شهر به یک موسسه تحقیقاتی شهری در طول مسیر، به لطف روحیه. مرزی نوآورانه خود، UNLV با یکی از سریع‌ترین و فعال‌ترین شهرهای کشور همگام شده است.

آموزش

چشم اندازه ما این است که تا سال 2025، UNLV به عنوان یک دانشگاه دولتی درجه یک در تحقیقات، آموزش و تاثیر جامعه شناخته شود.

< /p>

تحقیق

از ایجاد جامعه و پیشرفتهای دانش‌آموزی گرفته تا ترویج تحقیق، بورس تحصیلی و فعالیت‌های خلاقانه، ما سخت تلاش می‌کنیم. به هدف خود برای تبدیل شدن به ۱۰۰ دانشگاه تحقیقاتی برتر آمریکا دست یابیم.< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

UNLV به صدر اخبار ایالات متحده آمریکا رسیده است & فهرست سالانه گزارش جهانی از متنوع ترین دانشگاه های کشور برای دانشجویان کارشناسی. پس از دو سال در رتبه دوم، UNLV اکنون در یک تساوی سه جانبه برای اولین در رده بهترین تنوع قومی این نشریه قرار دارد. این بازتابی از جامعه نوادای جنوبی ما و عاملی است که ارزش آموزش UNLV را بالا می برد. سرگذشتی که کشور به طور کلی متفاوت تر می شود، شرکت ها به طور فزاینده ای به دنبال کارمندانی می گردند که نقش آفرینی های متفاوت را رهبری کنند.

& lt;/p>

خدمات کتابخانه

کتابخانه هایUNLV در بیان و ارزیابی دانش آموزان شرکت می کنند آموزش مستقیم به دانش آموزان را ارائه می دهند. همکاری با اساتید کلاس درس در طراحی دوره و تکالیف؛ و عمداً تجربیات مشترک را ایجاد کنید.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

در چند دقیقه دورتر از لاس وگاس استریپ، و یک رانندگی کوتاه از جاذبه‌های متعدد، پردیس 350 زمینی ما در این قلب شهر پر رونق قرار دارد.

از پردیس زیبای UNLV و امکانات پیشرفته بازدید و بازدید. در حین بیشتر در مورد تجربه دانشجویی، زندگی دانشگاهی، و بخش های دانشگاهی، تاریخچه پردیس را می بینید.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • ما توسعه و تنوع اقتصادی را حرکت می کنیم، فضای نوآوری را می توان، سلامت را ارتقاء می دهد و نشاط فرهنگی جوامع را غنی می کنیم.< /li>
  • در اینجا در UNLV، ما گرد هم آمده ایم و یکی از مثبت ترین و پویاترین محیط های دانشگاهی را در کشور ایجاد کرده ایم.UNLV همچنان در اخبار ایالات متحده افزایش می یابد & آمپر فهرست سالانه گزارش جهانی از متنوع ترین دانشگاه های کشور برای دانشجویان کارشناسی.

دانشگاه نوادا، لاس وگاس کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا