McGill University
دانشگاه متروپولیتن تورنتو

دانشگاه متروپولیتن تورنتو

Toronto Metropolitan University

دانشگاه متروپولیتن تورنتو جایی است که دنیایی از احتمالات با هم برخورد می کنند. این با موقعیت مکانی ما در قلب یک شهر جهانی شروع می شود و از تمام جنبه های زندگی دانشگاهی می گذرد. آنچه دانش آموزان ما در کلاس درس می آموزند با دانش و تجربه دنیای واقعی افزایش می یابد. ما از تنوع، کارآفرینی و نوآوری حمایت می کنیم. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

تاریخ متروپولیتن تورنتو ریشه در آموزش نوآورانه و شغل محوری دانشگاه با هدف هدف به نیازهای اجتماعی معاصر دارد. دانشگاه متروپولیتن تورنتو که در ابتدا به نام اولین سرپرست آموزش و پرورش انتاریو و مدافع برجسته مدارس دولتی، اجرتون رایرسون، نامگذاری شد، اکنون یک مؤسسه تحصیلات تکمیلی است که برای ترکیب آموزش فنی با دانشگاهی طراحی شده است.

آموزش

ما معتقدیم که آموزش و تجربه دست به دست هم می دهد. آنچه دانش آموزان در کلاس درس می آموزند با دانش واقعی از طریق کارآموزی و همکاری تقویت می شود یا از طریق تخصصی منطقه ای، خردسالان و برنامه های بدون التحصیل تقویت می شود.

<. ;p>

تحقیق

به عنوان دانشگاه جامع نوآوری کانادا، دانشگاه متروپولیتن تورنتو در فعالیت‌های علمی، پژوهشی و خلاقانه (SRC) شرکت می‌کند که چالش‌ها واقعی را برای پیشبرد رشد اقتصادی و بهبود کیفیت بررسی می‌کند. زندگی برای کانادایی ها.

تمرکز قوی ما بر نوآوری و تحقیقات بر اساس شواهد، ما را به شریکی مطلوب برای دولت، صنعت، سازمان های غیرانتفاعی، جوامع و افراد می رساند. تبدیل شده است. ما با هم در حال بهبود، توسعه فناوری‌ها و خدمات جدید، و ایجاد شرکت‌ها و شرکت‌های اجتماعی جدید هستیم.

حرفه

کار & Co-op Center منبع مرکزی دانشگاه های متروپولیتن تورنتو برای دانشجویان و فارغ التحصیلان التحصیلان برای دسترسی به پشتیبانی توسعه شغلی مرتبط و نوآورانه است. ما شرکای کارفرمای دانشگاه متروپولیتن تورنتو را با بدنه و شبکه دانشجویان با استعداد و متنوع و فارغ از التحصیلان خود مرتبط می کنیم. مدل و گفتار ارائه خدمات ما – که توسط CERIC به عنوان از چشمگیرترین روش های کانادا در خدمات شغلی رتبه بندی شده است – یک شبکه قوی از روابط با دانشجویان، فارغ التحصیلان، استخدام کنندگان، مرکز اساتید و یکی از کارکنان در سراسر دانشگاه و همچنین در دانشگاه ایجاد می کند. هر دانشکده و برنامه دانشگاهی.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

مشاوران دانشجوی بین‌المللی مشاوران دانشجویی بین‌المللی (RISIA) یا مشاوران مهاجرتی قانون‌گذاری کانادا (RCIC) هستند که می‌توانند از طریق مشاوره گروهی، ساعات کاری و یکباره کمک کنند. -یک قرار.

خدمات مسکن

در کنار دانش‌آموزانی که از سال تحصیلی ملاقات می‌کنند و یاد می‌گیرند، افراد متعهدی در خانه مسکن و زندگی دارند. که اینجا هستند تا از انتقال شما به زندگی مستقل حمایت کنند.& nbsp;

زندگی در محل سکونت زندگی را آسان تر می کند. شما دقیقاً در کنار کلاس های خود هستید، نزدیک به حمل و نقل عمومی، و همه امکانات رفاهی دیگری که نیاز دارید.

رزیدنس یک جامعه فراگیر است. مسکن همه جنسیتی به این معنی است که شما فقط باید جنسیت خود را فاش کنید در صورتی که می توانید با هم اتاقی یا هم اتاقی با هویت جنسی شما مطابقت داشته باشید.

خدمات کتابخانه

این آغاز سال تحصیلی جدید است، اما شرایطی که همه ما تجربه می کنیم، این شروع بسیار متفاوت از هر سال دیگری است. .  همه ما در کتابخانه می‌خواهیم همه شما بدانید، ما اینجا برای شما هستیم! با یک سیاست خدمات قوی.

خدمات پزشکی

مرکز یک واحد غیرانتفاعی پزشکی دانشجویی است که هدف آن ارتقای محیطی سالم برای کار و تحصیل با ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت به دانشجویان، اساتید و متخصصان فعلی هستند.< ;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

این دانشگاه در قلب تورنتو، کانادا، چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی واقع شده است. در اینجا، دانش‌آموزان می‌توانند با رهبران فرهنگ، تجارت، مراقبت‌های بهداشتی یا دولت ارتباط برقرار کنند، زیرا فرصت‌ها در جلوی درب ما زندگی می‌کنند. این یک پردیس شهری است.

باشگاه های دانشجویی

ماموریت دانشجویی ما توانمندسازی دانشجویان و ایجاد جامعه در محوطه دانشگاه متروپولیتن تورنتو با دفاع از حقوق شما، حمایت از گروه‌های دانشجویی، رویدادها و طرح‌ها و ارائه تخفیف‌ها است. خدمات برای صرفه جویی در هزینه شما TMSU همکاری، مشارکت و توانمندسازی را می کند – ما متحدان شما هستیم، منابعی که دانشجویان می توانند برای ارائه موقعیت و دقیق در حال حاضر و آینده به آن وابسته باشند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • یک آموزش پیشرفته و فراگیر دریافت کنید که برتری آکادمیک را با تجربه زندگی واقعی ترکیب می کند.
  • ما بیش از 100 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می کند.
  • پردیس ما پذیرای دانشجویانی از 140+ کشور است.& ;lt;/li>

دانشگاه متروپولیتن تورنتو کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا