McGill University
دانشگاه ایالتی میسیسیپی

دانشگاه ایالتی میسیسیپی

Mississippi State University

در دانشگاه ایالتی می سی سی پی، ما به شخصی بودن اعتقاد داریم. دانشگاه ما فرصت های آکادمیک، رهبری و اجتماعی را برای کمک به برتری هر فرد فراهم می کند. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

به عنوان کالج کشاورزی و مکانیک ایالت می سی سی پی – یکی از نهادهای ملی اعطای که توسط کنگره از طریق قانون موریل 1862 ایجاد شد – در 28 فوریه 187 ارسال شد.

آموزش

در ایالت می سی سی پی، آموزش و درس در کلاس درس با تجربیات پایانی ترکیب می شود تا دانش آموزان دانش آموز خود را به روش های معنادار به کار گیرنده. با بیش از 175 برنامه منتهی به مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا، MSU دانشجویان خود را برای آینده های روشن و آماده می کنند، جایی که دانشگاهیان با ابزارهای مناسب برای مقابله با مشکلات امروزی و ایجاد تغییر در جامعه ترکیب می شوند.

تحقیق

ایالت می سی سی پی یکی از معدود مدارس است که رتبه بندی پژوهشی و مشارکت جامعه را از بنیاد کارنگی برای پیشرفت آموزش کسب می کند. کرده است. علاوه بر این، بنیاد ملی علوم، ایالت می سی پی را در میان 100 موسسه تحقیقاتی برتر کشور قرار می دهد. به عنوان دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در ایالت ماگنولیا، هزینه‌های تحقیقاتی MSU در سال 2015 بالغ بر 226 میلیون دلار بوده است که 55 درصد از کل هزینه‌های تحقیق و توسعه گزارش شده توسط تمام مؤسسات می‌سی‌سی‌پی را تشکیل می‌دهند. < /p>

حرفه

مرکز شغلی افراد را قادر می‌سازد تا مهارت‌هایی را توسعه دهند که شغلی و مدیریت شغلی مادام‌العمر را افزایش دهند.< ;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

اینجا روحی وجود دارد که در هیچ جای دیگری نیست. روحیه تحقیق. نوآوری. انرژی سرمایه گذاری روی دیگران دانشگاه ایالتی می سی سی پی در کار، مطالعات، بازی ما به یک چیز متعهد است: ایجاد تغییر در دنیای اطرافمان. ما دانش‌آموزان را در تکالیف کلاسی خود به چالش می‌کشیم، فرصت‌های بی‌نظیری را برای شرکت در تحقیقات آنها می‌دهیم و فرصت‌های بزرگی را برای توسعه مهارت‌ها برای یک عمر ارائه می‌کنیم.

امکانات ورزشی

کلاس های

کلاس های Bulldog X یک تمرین آزمایشی مثبت گروهی را ارائه می دهد که برای تمام سطح مهارت و تناسب اندام عالی است. .  برنامه Bulldog X ما شامل بیش از 60 کلاس از سبک های مختلف برای کمک به مسافرت در رسیدن به هدف هفتگی تناسب اندام است.

& ;lt;/p>

باشگاه های دانشجویی

چه به دنبال یافتن مکانی باشید که در آن جا بمانید، یا صرفاً از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید، مرکز فعالیت های دانشجویی راه های متنوع را ارائه می دهد. درگیر زندگی پردیس شوید باها سازمان دانشجویی ممکن است چیزی وجود داشته باشد که با علایق شما مطابقت داشته باشید، یا سازمانی را برای خودتان راه اندازی کنید – خوشحال می شوم که چگونه به شما نشان دهید! < ;/p>

< /p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • خدمات، برنامه‌ها و کلاس‌هایی را ارائه می‌کنند که انتقال می‌دهند. دانش‌آموز به MSU کمک می‌کند.
  • ازطریق مشاوره تحصیلی با کیفیت بالا و بازخورد به موقع، از برنامه ریزی تحصیلی و پیشرفت دانش آموزان حمایت کنید.
  • کلاس ها و برنامه های آموزنده و جذاب سال اول را ارائه دهید.

دانشگاه ایالتی میسیسیپی کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا