McGill University
کالج ماریست

کالج ماریست

Marist College

ما معتقدیم که با ماموریت و ارزش‌های ما شروع می‌شود. کالج توسط برادران ماریست تأسیس شد که برای اولین بار در سال 1905 وارد پوکیپسی شدند. برادران ماریست به دلیل مهارت و فداکاری خود به عنوان مربی مشهور بودند و هستند و حتی اگر ماریست سال‌هاست که از نظر مذهبی وابسته نبوده است، ارزش‌های آنها همچنان محوری باقی می‌ماند. ما کی هستیم. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

فقط بیش از یک قرن پیش، برادران ماریست به نیویورک آمدند دره رودخانه هادسون  برای آموزش مردان جوان برای ادامه کار برادران' حرفه ای به عنوان مربیان بزرگ به عنوان یک حوزه علمیه برای تربیت برادران ماریست در آینده آغاز شد، به یکی از دانشکده های هنر و علوم پیشرو در کشور تبدیل شد.

آموزش

 • در Marist، ما برتری در آموزش را از طریق تاکید بر کیفیت تدریس در یک محیط کلاسی کوچک نشان می دهد. اعضای هیئت علمی اختصاصی ما واقعاً با دانشجویان خود آشنا می‌شوند که به راهنمایی، فرصت‌های تحقیقاتی مشترک، و راهنمایی فکری می‌شوند. فرصت‌های خارج از کلاس درس – همه چیز از کارآموزی تا تحصیل در خارج از کشور تا برنامه‌های توسعه رهبری. آموزش عالی.

تحقیق

<ul>
 • مدرسه علوم در Marist وجوه رقابتی برای حمایت از رشته‌های علمی در هر رشته‌ای که متعهد است، یک پروژه تحقیقاتی را تحت نظارت یک عضو هیئت علمی Marist دنبال می‌کند. که باید و مطمئن برای تحقیقات علمی هستند. دانشجویان علاقه مند در ابتدا باید با یکی از اعضای هیئت علمی که مایل است وقت خود را برای ایفای نقش به عنوان مربی پژوهشی اختصاص دهد، تماس بگیرید. سپس دانش‌آموز باید درباره یک پروژه مناسب برای بحث کند.
 • حرفه

  • مرکز خدمات شغلی برنامه ها و اطلاعات شغلی را برای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان در التحصیلان تعیین شغلی و جستجوی شغل ارائه می دهد. انتخاب مسیر شغلی در طول سال های دانشگاه و بعد از آن می شود. این شامل کشف پتانسیل فردی، در زمینه زمینه های شغلی، و کسب تجربه مرتبط با شغل در سازمان های با کیفیت بالا است. در او سال های کالج برای برنامه ریزی و تصمیم گیری خود آگاهانه در زمینه شغلی خودایل شوید. خدمات شغلی همچنین یک شبکه فارغ التحصیل قوی را ترویج می کند که باعث پیشرفت شغلی برای فارغ التحصیلان ارزش خود می شود.

  خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات دانشجویی

  • مرکز دانشجویی موری به عنوان نقطه عمل کانونی کالج می کند و همه اعضای جامعه و زندگی دانشگاهی را گرد هم می آورد.
  • ساختمان، یک سازه سه طبقه به مساحت 66000 متر مربع، در سال 1965 تکمیل شد. بازسازی و گسترش در تابستان 1994، 63000 فوت مربع اضافی اضافه کرد. در سال 2014، ساختمان (که به مرکز دانشجویی متصل است) افتتاح شد و آن را به پایان رساند.

  & ;lt;/p>

  خدمات مسکن

  مأموریت دفتر اسکان و دسترسی از دانش‌آموزان دارای ناتوانی‌های مستند در تبدیل شدن به یادگیرندگان مستقل و توانمند با ارائه امکانات و خدمات مناسب برای دسترسی به فرصت‌های آموزشی در Marist است. کالج.

  خدمات کتابخانه

  کتابخانه کالج ماریست در ابتدا در سال 1928 در طبقه بالای گریستون  قرار داشت. در سال 1945، مناطق مرجع، دوره ای و کاری طبقه دوم را به خود اختصاص دادند. خوب، و سپس در سال 1949، کتابخانه همچنین ادعا کرد که گریستون' پایین ترین سطح است. کتابخانه به مدت 35 سال در گریستون باقی ماند. 

  کتابخانه رو به رشد در سال 1963 از گریستون به دانلی هال منتقل شد.& amp;nbsp;

  خدمات پزشکی

  هدف خدمات بهداشتی دانشجویی تقویت و حفظ سلامتی دانشجویان کالج ماریست از طریق روش های پیشگیرانه، آموزش و درمان بیماری ها، آسیب ها و مشکلات عاطفی است.

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  در Marist دانش‌آموزان بدون هیچ گونه محدودیت مکانی، آموزش عالی دریافت می‌کنند. آنها می توانند از فرصت های زیبای خود در پردیس اصلی و امکانات ما در دره های هادسون نیویورک، مکان ماریست نیویورک در قلب شهر منهتن، و پردیس ما در فلورانس، ایتالیا استفاده کنند. و هر تعداد از دوره ها و برنامه های تحصیلی آنلاین راحت ما.  با بسیاری از تجربیات غنی دانشگاهی و فرهنگی که در دسترس آنهاست، دانشجویان ماریست تنها با تخیل خود محدود می شوند.

  امکانات ورزشی

  • برنامه ورزش درون مدرسه ای و باشگاهی با هدف تکمیل تجربیات آکادمیک و اجتماعی با توسعه مهارت سازمانی، ویژگی های رهبری، و قدردانی از اخلاق ورزشی و تلاش تیمی از طریق دو و میدانی است. فرصت ها و خدمات اجتماعی. هدف اصلی این است که بتوانیم با هر ورزشی که دانش آموز دوست دارد بدن روبرو شود. حدود 65 درصد از جمعیت دانش‌آموزی با افزایش تعداد ما در هر سه سال گذشته شرکت می‌کنند.

  باشگاه های دانشجویی

  همه باشگاه‌های دانشجویی در Marist بر اساس فعالیت‌های اساسی که در آن شرکت می‌کنند و در آن شرکت می‌کنند.& ;nbsp;

  < /p>

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • در Marist، ما می دانیم که آنهایی از ما که از اقبال خوب شده ایم، موظفیم که بدهیم.در Marist، ما معتقدیم که بهترین نوع آموزش، دانش دانش آموزان را برای موفقیت بعد از کالج آماده می کند.
  • ما همچنین دانش آموزان خود را تشویق می کنند که در خدمات اجتماعی مشارکت می کنند – نه تنها به این دلیل که کار درستی است، بلکه به این دلیل که خوب آماده سازی برای l

  کالج ماریست کجاست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بازگشت به بالا