McGill University
دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت

دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت

Frankfurt School of Finance and Management

مدرسه فرانکفورت یک مدرسه تجاری پیشرو در اروپا است که بر امور مالی و مدیریت از طریق تحقیق، آموزش و خدمات مشاوره تمرکز دارد. امور مالی و مدیریت به دو فرآیند اصلی سازمانی می پردازد: مدیریت جریان سرمایه و افراد برای عملکرد بهتر.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در سال 1957 تاسیس شد به عنوان Bankakademie

< p>

آموزش

مدرسه فرانکفورت آموزش و پرورش را برای افراد جاه طلب ارائه می دهد. از طریق قوی تئوری و عمل، دانش آموزان برای یک حرفه تجاری بین المللی موفق می شوند. ما برنامه های مطالعاتی را ارائه می دهیم که قبولی کامل را امکان پذیر کند. دانش آموزان می توانند به طور تمام وقت، پاره وقت یا در مدل محدود به فرد 3 روزه ما تحصیل کنند. مدرسه فرانکفورت علاوه بر برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه های MBA و برنامه دکترا و همچنین دوره های آموزش اجرایی را می دهد.

تحقیق

مراکز تحقیقاتی تحقیقات بین رشته ای و بین بخشی را در فرانکفورت افزایش مدرسه می دهند. هر مرکز تحقیقاتی حوزه تخصصی خود را دارد و تبادلات مستمری را با جامعه پژوهشی، پژوهشگران دیگر دانشگاه‌ها و روزنامه‌نگاران متخصص انجام می‌دهند. 

& ;lt;/p>

حرفه

در مدرسه مالی فرانکفورت & مدیریت، خدمات شغلی دروازه‌های بین‌فعالیت‌های آکادمیک دانشکده بازرگانی و ورود به بازار کار است. تیم خدمات شغلی ما با همکاری نزدیک با دانش‌آموزان و مشاغل، پلتفرم‌ها و مسیرهای دسترسی را می‌کند که جریان اطلاعات را در مدرسه فرانکفورت، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان ما می‌کند. ، و کارفرمایان فعلی یا بالقوه. نتیجه یک حلقه با فضیلت است که به نفع همه طرف های درگیر است.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

  • خوابگاههای دانشجویی خصوصی
  • در خوابگاهها یا اقامتگاههای خصوصی دانشجویی، شما معمولا اتاق مخصوص خود و اتاق خود را دارید. حمام مناطق مشترک مانند آشپزخانه با سایر دانش آموزانی که در یک راهرو زندگی مشترک می کنند. یک اشتراک مسطح، شما اتاق (تختخواب) خود را دارید و بقیه آپارتمان – آشپزخانه، حمام، سالن و غیره – را با مستاجران خود به اشتراک بگذارید. بسته به اندازه، امکانات و موقعیت آپارتمان، قیمت اجاره یک اتاق در یک آپارتمان از حدود 400 یورو در ماه شروع می شود. li>

اگر هیچ یک از گزینه های بالا برای شما جذابیتی ندارد، احتمالا باید آپارتمانی برای خودتان پیدا کنید، چه برای خودتان یا برای خود و شریک زندگیتان. . 

خدمات کتابخانه

کتابخانه دانشکده مالی فرانکفورت & مدیریت یک کتابخانه ویژه دانشگاهی است که شامل مطالب پایه و بیشتر در زمینه های اقتصاد، مدیریت، حقوق، مدیریت سلامت، روانشناسی و فلسفه است. علاوه بر این، کتابخانه بانک مرکزی بین‌المللی اطلاعات مربوط به بازارهای مالی و شرکتی ارائه می‌دهد. 

خدمات پزشکی

اگر مشکلات روانی دارید، مدرسه مالی فرانکفورت & مدیریت گزینه مشاوره در یکی از دو مطب بالینی در فرانکفورت را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس Adickesallee مدرسه فرانکفورت در مرکز منطقه نورند فرانکفورت واقع شده و بخشی از "Campusmeile" (مایل پردیس) را تشکیل می دهد که دانشگاه ها و کتابخانه های فرانکفورت را به هم مرتبط می کند. پردیس توسط معماران دانمارکی هنینگ لارسن طراحی شده است و به یکی از برجسته‌ترین آثار معماری شهر تبدیل شده است.

باشگاه های دانشجویی

در حال حاضر مدرسه فرانکفورت تقریبا 40 طرح دانش آموزی از جمله ورزش، هنر و amp;amp; فرهنگ، مشارکت اجتماعی و شخصی و & ابتکارات توسعه حرفه ای پیشنهادی متنوع و منحصربهفرد برای همه دانش‌آموزان مدرسه فرانکفورت برای شرکت، مشارکت و ملاقات با دانش‌آموزان از همه برنامه‌های تحصیلی.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • مدرسه فرانکفورت یکی از مدارس تجاری پیشرو در اروپا است که برتری آلمانی را در آموزش مدیریت و امور مالی ارائه می‌کند.
  • ما موسسه متنوعی هستیم که افراد با استعداد را از سراسر سراسر کشور جهان متحد می کنیم. در عین حال، ما به ریشه های خود در آلمان و منطقه فرانکفورت افتخار می کنیم.
  • ما به روشنگری اعتقاد داریم و دوست داریم در خط مقدم همه چیز باشند، جایی که برای افراد، سازمان ها و جوامعی که تحت تأثیر قرار می گیرند سرو کنید.

دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا