Master of Business Administration

(Hons) زنجیره تامین و لجستیک

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا شما علاقه مند به دنبال یک حرفه ای در زنجیره تامین و تدارکات؟ مدرک دو اعتبار در زنجیره تامین و لجستیک ارائه شده توسط دانشگاه آردن شما را با آخرین دانش و مهارت کارفرمایان نیاز در حال حاضر ارائه, کمک به شما پا زدن شروع حرفه ای خود را به محض فارغ التحصیلی.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 6699

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-10-01

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

این زنجیره تامین و برنامه لجستیک ارائه شده توسط دانشگاه آردن آنلاین تمرکز بر دست در مهارت به طوری که شما با تجربه عملی فارغ التحصیل شما می توانید در محل کار اعمال می شود.  شما این فرصت را به استفاده از دانش نظری خود را به زمینه های کسب و کار واقعی، به شما مهارت های قابل انتقال و توانایی برای بهبود نتایج کسب و کار در حرفه آینده خود را داشته باشد. این دوره شده است با مشاوره عمیق از کارفرمایان پیشرو در بخش توسعه یافته است، به این معنی که شما مرتبط ترین و در تقاضا موضوعات در زنجیره تامین امروز یاد بگیرند. نه تنها که، اما شما توسط سخنرانان با تجربه گسترده در برخی از شناخته شده ترین شرکت ها در این صنعت، از جمله اپل، آمازون، Cargolux، هیلتون، جگوار، مک دونالدز، فیلیپس، و Tesco آموزش داده می شود و پشتیبانی می شود. تیم پشت این دوره نیز در شکل گیری تجاری و سیاستی زنجیره های تامین در داخل کمیسیون اروپا و دولت بریتانیا موثر بوده است. مطالعه در کنار این تیم به شما این امکان را خواهد داد که درک کاملی از این زمینه و چالش های دنیای واقعی که در آینده شغلی خود با آن مواجه خواهید شد، توسعه دهید و همچنین فرصت ارزشمندی را برای ایجاد لینک های مهم صنعت در اختیار شما قرار دهید. همانطور که این دوره در حال حاضر در حال اعتبار توسط دو تن از بدن های حرفه ای پیشرو در صنعت، شما با مدرک فارغ التحصیل است که’علاوه بر این قدرتمند به CV خود را، به شما طیف هیجان انگیزی از اشتغال و امکانات پیشرفت حرفه ای را انتخاب کنید. چرا مطالعه این برنامه شما تمام آخرین تحولات در زنجیره تامین از متخصصان صنعت یاد بگیرند. شما این فرصت را خواهید داشت که آنچه را که یاد می گیرید به سناریوهای کسب و کار دنیای واقعی اعمال کنید. برای به دست آوردن مهارت های چند منظوره است که قابلیت اشتغال و پتانسیل شغلی خود را به حداکثر می رساند. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای. چشم انداز حرفه ای هدایت شده توسط برخی از کارفرمایان برجسته ترین و با نفوذ ترین امروز، این دوره به شما کمک خواهد کرد که توسعه مهارت های شما نیاز به سرعت بخشیدن به حرفه ای خود را. این که آیا شما می خواهید برای پیوستن و یا ادامه کار برای یک کسب و کار در حال حاضر تاسیس شده، شروع شرکت خود را، و یا تبدیل به یک مشاور، این دوره به شما همه چیز شما نیاز به کشف مسیرهای شغلی متعدد در این زمینه را. آنچه شما در طول این برنامه دانش عمیق از زنجیره تامین و تدارکات به عنوان پان بخش، نظم و انضباط جهانی یاد بگیرند. آخرین قابلیت های دیجیتال و داده مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه است. استراتژی سطح بالا، مردم، و قابلیت های رهبری در کسب و کار و مدیریت زنجیره تامین. مهارت های تخصصی برای طیف گسترده ای از زنجیره تامین و نقش لجستیک.

مطالعه سطح محتوا4 روش های پژوهش کسب و کار و تجزیه و تحلیل فن آوری و حکمرانی نوآوری در محیط کسب و کار جهانی مهارت های دیجیتال و توسعه حرفه ای سطح 5 عملیات و زنجیره تامین مدیریت تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت زنجیره تامین پایدار و دایره ای مدیریت لجستیک کاربردی ریسک عملیاتی و تاب آوری سطح 6  زنجیره تامین دیجیتال 4.0  استراتژیک مدیریت زنجیره تامین ارزش اجتماعی و زنجیره تامین مدیریت کیفیت نهایی پروژه زنجیره تامین و پروژه مدیریت پروژه

درخواست سرمایه

پیشنهاد پرنده اولیه شما می توانید £ 1،000 کردن شهریه خود را دریافت خواهید کرد اگر شما بر روی دوره خود را پذیرفته شده و پرداخت هزینه برگزاری در دور به اندازه کافی در پیش از مصرف. لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. استعلام برای تاریخ ها و مهلت های فعلی. پیشنهاد منطقه ای پیشنهاد منطقه ای ما برای مطالعه آنلاین اجازه می دهد تا ساکنان و اتباع بیش از 115 کشور در سراسر جهان برای دریافت 25٪ کاهش شهریه برای برنامه های کارشناسی، و یا 40٪ کاهش هزینه برای تحصیلات تکمیلی. ارائه معتبر از دریافت ژوئیه 2022 تا اکتبر 2023 مصرف. استعلام برای جزئیات کامل. شرایط و ضوابط اعمال می شود.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی دو موضوع در GCE سطح یا معادل، به علاوه عبور در درجه C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: IELTS 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر) ؛ TOEFL iBT 80; یا معادل.

شرایط تحصیل

3 تا 6 سال

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا