Master of Business Administration

جغرافیای اجتماعی و اقتصادی، مدیریت زمین

دانشگاه پداگوژیک کراکوف

دانشگاه پداگوژیک کراکوف

Poland, Lesser Poland Voivodeship, Kraków

جغرافیای اجتماعی و اقتصادی، برنامه مدیریت زمین در دانشگاه پداگوژیک کراکوف صرف نظر از کشور مبدا رایگان است. هر دانشجوی دکتری یک بورس تحصیلی ماهانه برای پوشش هزینه های زندگی دریافت می کند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

phd

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 0

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ / ترکیبی

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-10-01

تاریخ برگزاری

2023-09-02

درباره این دوره

حقایق کلیدی زمینههای موضوعی ممکن برای یک پروژه دکترا عبارتند از: جغرافیای کار، به ویژه: فرایندهای گذار در بازار کار فارغ التحصیلان دانشگاه؛  عملکرد انسان در بازار کار در مناطق مختلف لهستان و جهان و در تغییر شرایط اجتماعی- سیاسی- اقتصادی؛تایپولوگ های حرفه ای و تاثیر آنها بر اجتماعی-توسعه اقتصادی در مناطق منتخب از شرایط جهانی بازار کار آموزشی در لهستان و در جهان تحقیق در مورد مفهوم و بهینه سازی آموزش جغرافیایی در مدرسه و سطح دانشگاهی، از جمله در درجه اول: تدریس خصوصی در کیفیت آموزش جغرافیایی آموزش و پرورش در آموزش عالی کار با دانش آموز / دانش آموز با نیازهای آموزشی خاص مشخصات معلمان جغرافیا’ اثربخشیشغلی تدریس جدید- روش ها و راهبردهای یادگیری نوآوری های روش شناختی در جغرافیای اجتماعی، عمدتاً در زمینه:روش ها و تکنیک های پژوهش کیفی اجتماعی تحلیل داده های کیفی اولیه و ثانویه اجتماعی-دگرگونی های جمعیتی در لهستان و جهان، به طور خاص: روند پیری رفتار باروری جمعیت مهاجرت داخلی حومه نشینی جمعیت و بازسازی فرایندهای عملکردی و فضایی در مناطق شهری عملکردی جغرافیای اجتماعی و اقتصادی، برنامه مدیریت زمین در دانشگاه پداگوژیک کراکوف ارائه می شود.

آموزش دکتری دانشگاه پداگوژیک کراکوف شامل:برنامه مطالعه است که شامل دوره هایی در مهارت های عمومی دانشگاهی است  روش تحقیق دوره های متخصصو یا کارگاه های انتخابی دوره های intedisciplinary. دوره ها بیشتر به زبان انگلیسی تدریس می شوند. در صورتی که دوره ای به زبان انگلیسی تدریس نمی شود، دانشجویان بین المللی دکتری دستورالعمل های فردی و تدریس خصوصی دریافت می کنند. علاوه بر این، دانشجویان دکتری در کنفرانس ها و مبادلات دانشگاهی شرکت می کنند، مقالات، تدریس تمرینی، تمرین مهارت های تحقیقاتی را در دانشگاه های دیگر لهستان و خارج از کشور منتشر می کنند. طرح پژوهشی فردی که توسط دانشجوی دکتری با همکاری استاد راهنما (های) آنها تهیه و در طول دوره مطالعات اجرا می شود، با گزارش های پایان ترم. طرح پژوهش منجر به ارائه پایان نامه دکتری می شود.

درخواست سرمایه

 در بالای بورس تحصیلی ماهانه، دانشجویان دکتری می توانند از:1) صندوق تحقیقاتی دانشکده دکتری (کنفرانس ها، مواد، نشریات، اقامت های تحقیقاتی) بهره مند شوند. 2) برنامه های تبادل، از جمله ERASMUS +. 3) برنامه های کمک هزینه خارجی، از جمله برنامه های ارائه شده توسط آژانس های حکمرانی لهستان (NCN، NAWA).

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

کارشناسی ارشد یا مدرک معادل به شما این حق را می دهد که آموزش دکترا را در یک مدرسه دکتری در لهستان دنبال کنید اگر آن را انجام حداقل یکی از معیارهای زیر :آن را می دهد دسترسی به مطالعات دکترا و یا حق می دهد برای شروع دادرسی دکترا در کشور که در آن به دست آمده است؛ آن را تایید تکمیل یک برنامه مشترک ارائه شده توسط موسسات آموزش عالی خارجی و می دهد دسترسی به مطالعات دکترا و یا حق می دهد برای شروع دادرسی دکترا در حداقل یکی از کشور در آموزش و پرورش که از آن ارائه شده است بر اساس به رسمیت شناخته شده است توافق بین المللی. مدرک تحصیلی (MA) اعطا شده توسط یک موسسه مجاز عامل در سیستم آموزش و پرورش یکی از اتحادیه اروپا، EFTA، کشورهای OECD  به عنوان معادل لهستانی مناسب شناخته شده است. همچنین ممکن است بر اساس توافق بین المللی یا در صورت وجود چنین توافقی، از طریق بینی به رسمیت شناخته شود. 

شرایط پرداخت

این برنامه صرف نظر از کشور مبدا رایگان است. هر دانش آموز یک بورس تحصیلی ماهانه (دقیقه 450 یورو) برای پوشش هزینه های زندگی دریافت می کند. 

شرایط تحصیل

این برنامه از ۸ سمست تشکیل شده است.

شرایط شروع تحصیل

۱۰ تیر تا ۱۱ شهریور: ثبت نام آنلاین و ارسال پروژه ۲۲ سپتامبر: مصاحبه های ۲۶ سپتامبر: نتایج نهایی

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا