Master of Business Administration

(Hons) روانشناسی با مشاوره با سال بنیاد

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا به شغلی در روانشناسی یا مشاوره فکر می کنید اما می خواهید مهارت ها و اعتماد به نفس تحصیلی خود را پیش از مطالعاتتان بسازید؟ کارشناسی (Hons) روانشناسی با مشاوره با سال بنیاد از  دانشگاه آردن آنلاین به شما کمک خواهد کرد که فقط این کار را انجام دهید، ارائه شما با مهارت های کلیدی مطالعه و راهنمایی در هر مرحله.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 6935

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

این (Hons) روانشناسی با مشاوره با دوره سال بنیاد از دانشگاه آردن آنلاین طراحی شده است به شما حمایت اضافی شما نیاز به شروع در آموزش عالی. پس از بررسی مهارت های کلیدی مطالعه دانشگاهی، شما در ادامه به توسعه درک عمیق از روانشناسی، با تمرکز بر مشاوره. مطالعه این دوره تخصصی شما را با یک نقطه ورود به نقش های مشاوره متنوع و به دنبال پس از ارائه, به شما طیف وسیعی از مسیرهای شغلی هیجان انگیز را انتخاب کنید. در طول سال پایه و اساس خود را، شما ساخت و پالایش مهارت های شما نیاز به موفقیت در دانشگاه. شما موضوعاتی مانند ریاضیات، IT، و مهارت های دانشگاهی و تحقیقاتی را پوشش می دهید و به آماده سازی کامل شما برای مطالعاتتان کمک می کنید. این دوره پس از آن دانش خود را از روانشناسی با تمرکز بر مشاوره گسترده تر, ارائه شما را با گزینه های شغلی و مطالعه در آینده متعدد. مطالب یادگیری شما تمام رشته های اصلی روانشناسی مانند روانشناسی اجتماعی، شناختی، بیولوژیکی و رشدی را پوشش می دهد. در کنار این، شما طیف گسترده ای از موضوعات خاص مشاوره، از جمله روانشناسی مشاوره، مهارت های اصلی مشاوره، سلامت و به خوبی روانی، ارزیابی روانی، و مدیریت فرایند درمانی را بررسی خواهید کرد. این دوره طول می کشد یک رویکرد مدرن، فرد محور، کمک به شما برای توسعه ابزار ها و تکنیک های مناسب برای کمک موفقیت آمیز به افراد در نقش آینده خود را. در طول مطالعات خود، شما دسترسی 24/7 به آخرین ابزار یادگیری دیجیتال، و همچنین حمایت کامل از تیم دانشگاهی اختصاص داده شده و بین المللی مورد احترام ما داشته باشد. چرا مطالعه این برنامه اعتبار BPS تضمین کیفیت، فراهم می کند شبکه و منابع توسعه، و یک مسیر به یک حرفه ای در روانشناسی است. شما مهارت های دانشگاهی و اعتماد به نفس برای تکمیل مدرک کارشناسی کامل ساخت. شما از طریق زمینه های دنیای واقعی یاد بگیرند تا به شما کمک کند به بهترین وجه یادگیری خود را در عمل اعمال کنید. برای به دست آوردن مهارت های تخصصی است که حرفه خود را در حرفه مشاوره توسعه. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای. چشم انداز حرفهای پس از دوره، شما’امکان ادامه دادن به مدارک مرتبط با مشاوره بیشتر، مانند روان درمانی، بهبود دسترسی به درمان های روانی (IAPT)، آموزش به عنوان یک روانشناس مشاوره، یا دکترای روانشناسی مشاوره ای را خواهد داشت. و همچنین نقش در مشاوره، شما با مهارت هایی که می تواند به طیف وسیعی از حرفه ها، از جمله حمایت یا مدد کاری اجتماعی، پرستاری، سلامت روانی، منابع انسانی، و بسیاری دیگر اعمال می شود فارغ التحصیل خواهید شد. آنچه شما در طول این برنامه مهارت هایشما نیاز به موفقیت در دانشگاه یاد بگیرند. آگاهی از رشته های بزرگ روانشناسی، با تمرکز بر مشاوره. توانایی اعمال دانش نظری به تنظیمات کاربردی در زمینه های مختلف. مهارت های کمی و کیفی مورد نیاز برای انجام یک قطعه اصلی از تحقیقات روانشناسی مشاوره.

محتوای مطالعه بااستفاده از numeracy, IT, & مهارت هایپژوهش داده ها و استفاده ازارزش های اطلاعاتی، اخلاق، و همکاری در توسعهمشارکتی مهارت های تحصیلی جرم و حقوق در زمینه روانشناسی زندگی روزمره روانشناسی اجتماعی مقدمه ای بر روش هایتحقیق رشدی روانشناسی روانشناسی زیستی روانشناسی شناختی روش های پژوهش کیفی تحقیقات کمی روش های مثبت روانشناسی شخصیت و هوش  مهارت های مشاوره عملیسلامت و سنجش روان شناختیروان شناختی برای مشاوره  مشاوره روانشناسی، سلامت روان و بیماری مدیریت پروژه تحقیقاتی مشاوره فرایند درمانی

درخواست سرمایه

شما می توانید £ 1،000 صرفه جویی در زمانی که شما درخواست زود هنگام! لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود، و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. همه شما نیاز به انجام این است که درخواست خود را ارسال و امن محل خود را در عرض 7 روز از دریافت نامه پیشنهاد خود را و قبل از دسامبر 12th, 2022.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی حداقل 3 X GCSEs یا 45 اعتبار در سطح 2 یا معادل – اگر مدارک تحصیلی خود را مسن تر از 3 سال ما نیز می خواهیم برای دیدن CV حرفه ای. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: IELTS 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر) ؛ TOEFL iBT 80; یا معادل.

شرایط پرداخت

هزینه سال بنیاد: £ 4،000 (بین المللی)بنیاد هزینه سال : £ 6،935 (انگلستان) £ 6،935 در هر سطح (انگلستان)

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا