Master of Business Administration

(Hons) مدیریت پروژه با سال بنیاد

دانشگاه آردن آنلاین

دانشگاه آردن آنلاین

United Kingdom, England, Coventry

آیا شما در مورد یک حرفه ای در مدیریت پروژه فکر می کنم اما می خواهید برای ساخت مهارت های دانشگاهی خود را جلوتر از مطالعات خود را؟ کارشناسی (Hons) مدیریت پروژه با مدرک سال بنیاد از دانشگاه آردن آنلاین شما را با پشتیبانی اضافی شما نیاز به تکمیل مدرک کامل خود را با ارائه اعتماد به نفس، و مهارت های ایجاد تاثیر فوری بر طراحی، استقرار، و موفقیت طیف گسترده ای از پروژه ها.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 7956

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ / ترکیبی

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-10-01

تاریخ برگزاری

2024-01-01

درباره این دوره

این دوره ترکیبی از یک سال پایه و به دنبال آن مدرک کارشناسی کامل است. در طول سال اول شما، شما پس زمینه شما نیاز به موفقیت در دانشگاه، پوشش موضوعاتی مانند ریاضیات، IT، و مهارت های مطالعه دانشگاهی و تحقیقاتی به دست آورید. شما سپس ins و outs از مدیریت پروژه معاصر یاد بگیرند، و چگونه به نوآوری، تغییر، و موفقیت کسب و کار در سراسر طیف وسیعی از بخش های متنوع است. در پایان این دوره از دانشگاه آردن آنلاین، شما مهارت های به دنبال پس از شما نیاز به ارائه تاثیر واقعی، هر کجا که حرفه ای خود را به شما طول می کشد. رشد سریع مدیریت پروژه به این معنی است که امروز تقریبا در هر صنعت جهانی استفاده می شود، از جمله مهندسی، تکنولوژی، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، مدیریت رویدادها، برنامه های جامعه و محیط زیست، گردشگری، صنایع خلاق، و همه چیز در میان. این بدان معنی است که مدرک خود را به شما با پس زمینه برای ورود به بخش انتخاب خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل و پر کردن آن همه شکاف های مهم صنعت ارائه. در (Hons) مدیریت پروژه با بنیاد دوره سال شما تم های معاصر در مدیریت پروژه است که به کارفرمایان نشان می دهد که شما دارای دانش گسترده ای از آخرین مفاهیم و مهارت های عملی را به ایده های خود را به زندگی مطالعه کنید. و همانطور که پروژه های مدرن به طور فزاینده ای پویا و چالش برانگیز می شوند، مطالعات شما تمرکز دیجیتال-اول خواهند داشت و به شما دانش و درک انتقادی از راه حل های کسب و کار مدرن را می دهد تا تاثیری ثابت در محیط کار ایجاد کنید. چرا مطالعه این برنامه شما مهارت های دانشگاهی و اعتماد به نفس برای تکمیل مدرک کارشناسی کامل، و همچنین ابزار ها و تکنیک های مورد نیاز برای مدیریت پروژه موفق به دست آورید. مهارت های رهبری شما در طول مطالعات خود را توسعه کمک خواهد کرد که شما به طور موثر مدیریت تیم های بین رشته ای در ساختارهای سازمانی متنوع است. شما توسط متخصصان صنعت که به شما بینش پروژه دنیای واقعی به حرفه آینده خود را آموزش داده می شود. ماهیت انعطاف پذیر این دوره به این معنی است که شما به راحتی می توانید مطالعات خود را در اطراف تعهدات زندگی دیگر خود را متناسب. شما 24/7 دسترسی به مواد یادگیری آنلاین خود را داشته باشد, پشتیبانی از دانش آموزان, و پورتال حرفه ای.چشم انداز حرفه ای شما فرصت های اشتغال مدیریت پروژه در هر دو بخش دولتی و خصوصی در سراسر صنایع متنوع، مانند کسب و کار، فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، مهندسی، دولت و یا پروژه های خیریه، صنایع خلاق، و بسیاری دیگر پیدا کنید.آنچه شما در طول این برنامه دانش مدیریت پروژه به عنوان گسترده، پان بخش، نظم و انضباط جهانی یاد بگیرند. درک آخرین نرم افزار و داده های بزرگ مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص در مهارت های مدیریت پروژه های دیجیتال. استراتژی سطح بالا، مردم، و توانایی های رهبری. مهارت های قابل انتقال متناسب با طیف گسترده ای از نقش های مدیریت پروژه.

محتوای مطالعه بااستفاده از مهارت های نومتری، فناوری  اطلاعات و پژوهش داده ها و استفاده از ارزش های اطلاعاتی، اخلاق و کار مشارکتی در حال توسعه ساختار مهارت های تحصیلی کسب و کار  Technology in OrganisationsBusiness Research Methods and AnalysisBusiness ConsultingPrinciples of Procurement, Financial Control and Contract ManagementGovernance in a Global Business EnvironmentDigital skills & فناوری توسعه حرفه ایو نوآوری پروژه پیشرفته پروژه توجیه پروژه توجیه برنامه ریزی چابک و ترکیبی مدیریت پروژه هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در پروژه ManagementOperations & Supply Chain ManagementDigital & Social Media MarketingProject Change and ControlQuality Management  ریسک پروژه و مدیریت مسئله درحال توسعه مردم و قابلیت ها

درخواست سرمایه

شما می توانید £ 1،000 صرفه جویی در زمانی که شما درخواست زود هنگام! لطفا توجه داشته باشید که پیشنهاد پرنده اولیه را نمی توان با برنامه های بالا به بالا و یا دوره های کوتاه استفاده می شود، و نمی تواند با ارائه می دهد دیگر ترکیب شده است. همه شما نیاز به انجام این است که درخواست خود را ارسال و امن محل خود را در عرض 7 روز از دریافت نامه پیشنهاد خود را و قبل از دسامبر 12th, 2022.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

الزامات عمومی حداقل 3 x GCSEs یا 45 اعتبار در سطح 2 یا معادل – اگر مدارک تحصیلی خود را مسن تر از 3 سال ما نیز می خواهیم برای دیدن CV حرفه ای. برای دانش آموزانی که یادگیری قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شد: IELTS 6.0 (کمتر از 5.5 در هر عنصر) ؛ TOEFL iBT 80; یا معادل.

شرایط تحصیل

4-6 سال

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا