Master of Business Administration

روزنامه نگاری

UIC بارسلونا

UIC بارسلونا

Spain, Catalonia, Barcelona

در مدرک کارشناسی روزنامه نگاری در UIC Barcelona، ما متخصصان ارتباطی را ایجاد می کنیم که قادر به کار در زمینه رسانه ای امروزی هستند، بدون اینکه از عملکرد اجتماعی روزنامه نگاری یا ارزش های اخلاقی چشم از دست دهند. ما به دانش آموزان در تسلط بر فناوری های جدید و ابزارهای دیجیتال کمک می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که قادرند چالش های فعلی این حرفه را در هر رسانه یا قالبی برآورده کنند.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 9120

زبان تحصیل

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-06

تاریخ برگزاری

2022-11-01

درباره این دوره

این مدرک روزنامه نگاری از UIC بارسلونا برای هر کسی که علاقه مند به دنبال حرفه ای در ارتباطات در نظر گرفته شده است، چه به عنوان یک نویسنده اطلاعات روزنامه نگاری در هر رسانه (پخش کننده رادیو، مجری تلویزیون، روزنامه نگار چاپی، مدیر جامعه برای رسانه های دیجیتال… ) یا در مدیریت شرکت رسانه ای یا رسانه ای. آنچه که شما برخی از وظایف عملی اختصاص داده شده در این برنامه مدرک را مطالعه خواهید کرد شامل نوشتن داستان های خبری برای مطبوعات کتبی، اجرای یک پخش رادیویی به زبان انگلیسی و ویرایش یک مستند است. پروژه دانشگاهی ما، از طریق کار در گروه های کوچک و تدریس با کیفیت، به حداکثر رساندن عملکرد دانش آموز کمک می کند. برای این کار، ما یک کارمند آموزشی متعهد داریم که از هر دو دانشگاهی اختصاص داده شده به تدریس و تحقیق و روزنامه نگاران معتبری که در برخی از بزرگترین شرکت های رسانه ای در تلویزیون، رادیو و مطبوعات کار می کنند، ساخته شده است. فرصت هایی که ما همچنین به دانش آموزان این فرصت را می دهیم تا تجربه کاری را در برخی از مشهورترین شرکت های این صنعت به دست آورند، به آنها تماس اولیه با دنیای حرفه ای می دهند و به آنها کمک می کنند تا مهارت های لازم برای انتقال موفق به بازار کار را به دست آورند. TV3, Telecinco, La Vanguardia, El Periódico, Cadena SER, Radio Cope and Catalunya Ràdio are just some of the over 120 organisations which we hold a work placement agreement. هدف اصلی ما ایجاد روزنامه نگاران عالی، با مهارت های لازم برای کار در سناریوی رسانه ای جدید امروز است. با در نظر گرفتن این اصل، مدل ما بر دستیابی به یک سری اهداف تمرکز دارد: برای ایجاد متخصصان مسئولی که کاملا ً از جنبه های اجتماعی روزنامه نگاری آگاه هستند. برای ارائه آموزش عمومی با کیفیت بالا به دانش آموزان که ارزش های اخلاقی حرفه را در نظر می گیرد. برای پرورش روح انتر شورش و چشم انداز کسب و کار. برای کمک به دانش آموزان به دست آوردن دانش و مهارت های لازم برای رسیدگی راحت به زمینه رسانه های جدید و انجام پروژه های ارتباطی است که با ویژگی های این سناریو سازگار شده است. برای شکل دادن به حرفه ای ها با دیدگاه بین المللی به روزنامه نگاری، که قادرند به صورت حرفه ای در یک زمینه جهانی توسعه یابند. برای ارائه مهارت های مورد نیاز برای کار انعطاف پذیری و صالح در هر شرکت رسانه ای به دانش آموزان.

دوره ها عبارتند از:انسان شناسیعمومی انگلیسی گروهپویاییارتباطات کتبیدانشگاهیجامعه شناسی انگلیسی

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرم پذیرش آزمون پذیرش را پرکنید: شامل یک آزمون و مصاحبه شخصی است. اگر شما پذیرفته شده اند، ما برای شما یک نامه رسمی ارسال می کنیم تا شما می توانید محل خود را با پرداخت 20٪ از هزینه ثبت نام برای سال اول رزرو کنید. برای تبدیل شدن به طور رسمی ثبت نام شما باید قانونی و مجوز یک سری از اسناد بسته به کشور خود را از مبدا و مطالعات. اگر شما از خارج از اتحادیه اروپا هستند، به ثبت نام رسمی در UIC بارسلونا شما باید صلاحیت بالای ثانویه خود را به طور رسمی به رسمیت شناخته شده است. اگر شما از اتحادیه اروپا هستید، باید با UNED تماس بگیرید تا اعتبارنامه خود را پردازش کنید. این اعتبارنامه ها همان چیزی است که دانشجویان اروپایی باید در یک دانشگاه اسپانیایی تحصیل کنند. 

شرایط شروع تحصیل

دوره پذیرش از ماه نوامبر شروع می شود و زمانی به پایان می رسد که ثبت نام ها بسته می شوند. ثبت نام: بین ژوئن و سپتامبر

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا