Master of Business Administration

معماری داخلی و طراحی (Hons)

آکادمی طراحی ماربلا

آکادمی طراحی ماربلا

Spain, Andalusia, Málaga

Study an Interior Architecture & Design BA (Hons) validated programme at Marbella Design Academy, with classes held in English in sunny Spain.The Interior Architecture & Design Validated Programme is validated and awarded by our UK partner, the University of Bedfordshire, and taught at Marbella Design Academy in Spain.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 11500

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-09

تاریخ برگزاری

2022-10-10

درباره این دوره

این سه ساله معماری داخلی و طراحی (Hons)    لیسانس هنر اعتبار برنامه در آکادمی طراحی ماربلا توسعه یافته است, تحویل و ارزیابی شده توسط آکادمی طراحی ماربلا و اعتبار توسط دانشگاه بدفوردشایر. هنگامی که مدرک کارشناسی خود را BA (Hons) توسط دانشگاه بدفوردشایر اعطا می شود، شما می توانید برای مدرک کارشناسی ارشد در هر دانشگاه به انتخاب خود درخواست. معلم خصوصی بسیار تحصیل کرده و حرفه ای در آکادمی طراحی ماربلا پرورش دانش آموزان ما را به افراد، جرات آنها را به فکر می کنم از جعبه. دانش آموزان تشویق می شوند که پروژه های خود را به روش های نوآورانه حل کنند. معلم خصوصی ما مربیان گواهی Autodesk هستند و آنها توسط جامعه شریک یادگیری Autodesk در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. Marbella طراحی آکادمی لیسانس هنر اعتبار معماری داخلی & برنامه طراحی شما را فراهم می کند با بالاترین کالیبر آموزش و پرورش در معماری داخلی / صنعت طراحی. شما از روز اول آموزش درجه یک خواهید داشت. دانش آموزان ما با سطح دانشگاهی استاندارد بالا در یک فضای خانواده پسند و یک محیط امن ارائه شده است. از سال اول مطالعه، شما تجربه با استفاده از آخرین فن آوری ها، مانند فتوشاپ، تصویرگر، Indesign، AutoCAD و برنامه های 3D Max، معرفی شده در سال اول آموزش و پرورش 3 ساله به دست آورید.  این آموزش بیشتر افزایش اشتغال خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل. دریافت سپتامبر (3 سال مطالعه): سه سال تحصیلی آغاز شده در سپتامبر منتهی به ماه ژوئن. دریافت ژانویه (2،5 سال مطالعه): سه سال تحصیلی: سال تحصیلی اول در ماه ژانویه آغاز می شود و در ابتدای ماه اوت به پایان می رسد. سال تحصیلی دوم و سوم از ماه سپتامبر آغاز می شود که در ماه ژوئن به پایان می رسد. با توجه به اندازه کلاس های کوچک ما، معلم خصوصی / دانشجویان زمان تماس و کیفیت تعامل بالاتر از اکثر دانشگاه ها است. شهریه در یک فضای دوستانه داده می شود و با شور و فداکاری توسط معلم خصوصی بسیار حرفه ای ما ارائه شده است. دانش آموزان به عنوان افراد ارزش گذاری می شوند و هر کدام به سبک خلاق شخصی خود تشویق می شوند. دانشجویان ما به نتایج برجسته ای دست می یابند؛ بیش از 50 درصد از فارغ التحصیلان سه سال گذشته ما یک کلاس اول با جایزه مدرک افتخارات دریافت کرده اند.  فرصت های شغلی دانشآموزان به دست آوردن دست در تجربه را از طریق قرار دادن کار شش هفته ای در یک محیط کاری واقعی است. که در طول سال سوم مطالعه صورت می گیرد. فارغ التحصیلان MARbella طراحی آکادمی BA (Hons) اعتبار برنامه در معماری داخلی & طراحی، به طور کامل آماده برای شروع کار خود را به عنوان طراحان خود اشتغال، و یا به راحتی به دست آوردن اشتغال در شرکت ها در سراسر جهان است. نرخ اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما برجسته است. تقریبا همه لذت بردن از یک حرفه موفق در زمینه انتخاب شده خود را. یا به عنوان طراحان آزاد، و یا به عنوان کارکنان در شرکت ها در سراسر جهان است.

1ST YEAR:Fundamentals of DesignFundamentals of Creative Design & of Interior Design.History of Art & of Interior Architecture IBasic Building ConstructionCommunicating DesignFreehand Drawing & model makingPhotoshop IAutoCAD I3D Studio MAXInDesign IDesign ProjectProject ProjectIFinal Project & Portfolio2ND YEAR Fundamentals of DesignHistory of Architecture & تاثیر زیستمحیطی مدیران مفهومی دکوراسیون داخلی برقراری ارتباط طراحی نقاشی دست آزاد II طراحی II فتوشاپ II عکاسی اتوکد II3D استودیو حداکثر ساخت و ساز مبلمان سیستم DesignTechnology & Construction SystemsMeasuring, Quotation & Project PlanningDesign ProjectSGroup ProjectIFinal Project & Portfolio3RD YEAR: Interior Architecture PracticesProject Management TheoryHistory of Interior Architecture & Design3D Studio MAX IIISustainability &Ethics Design Projects IIIRehabilitations & ReformsWork Experience & EVOFinal Major Project & Portfolio

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

دانش آموزانی که دارای دیپلم دبیرستان و یا سطح مشابهی از آموزش و پرورش می توانند 3 سال لیسانس هنر با افتخارات برنامه های معتبر در آکادمی طراحی ماربلا را وارد کنید. دانش آموزان باید حداقل 17 سال سن برای ورود در سال 1 از 3 سال لیسانس هنر برنامه های معتبر. برای متقاضیانی که شرایط ورودی دانشگاهی را انجام نمی دهند، ما آنها را ملزم به تکمیل دوره بنیاد فشرده خود – کن امتحان ورودی خواهیم کرد. 

شرایط پرداخت

هزینه های 11.500 یورو در هر سال تحصیلی برای لیسانس هنر اعتبار برنامه. 500 یورو هزینه ثبت نام (به یک بار تنها پرداخت می شود).

شرایط تحصیل

مدت: 3 سال، 6 ساعت در روز (دوشنبه تا جمعه)این برنامه دو بار در سال، در ژانویه و سپتامبر شروع می شود.

رشته های مشابه

رشته روانشناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته زیست شناسی مولکولی، سلولی و تکاملی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-08-24

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته تمرین پرستاری (آنلاین)

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-20

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علوم تحلیلی و محیطی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-01

تاریخ شروع

2021-08-27

رشته تحقیقات مطالعات چینی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-10-23

تاریخ شروع

2021-07-30

رشته مطالعات علم و فناوری

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-09-26

تاریخ شروع

2022-03-31

رشته دانشکده دکتری جنگلداری و مدیریت حیات وحش راث گیولا

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-08-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زبان شناسی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-06-01

رشته زیست شناسی مولکولی

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-10-01

تاریخ شروع

2021-12-01

رشته پزشکی احیا کننده

سطح دوره

phd

ددلاین ثبت نام

2022-04-01

تاریخ شروع

2023-01-01

بازگشت به بالا