Master of Business Administration

علوم کامپیوتر

Harbour.Space دانشگاه

Harbour.Space دانشگاه

Spain, Catalonia, Barcelona

کارشناسی علوم کامپیوتر از بندرگاه. دانشگاه فضایی به دانشجویانی با مهارت های تحلیلی اساسی و استعداد قوی برای ریاضیات، برنامه نویسی، و استدلال منطقی بهترین ها در فرصت جهان برای مطالعه عمیق مفاهیم و تئوری های علوم کامپیوتر در یک محیط آموزشی بسیار عملی و برش لبه ارائه می دهد.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 36

هزینه سالانه

EUR 19900

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2022-09-26

تاریخ برگزاری

2023-01-01

درباره این دوره

سال اول در سال اول، دانش پایه ای در ریاضیات و مبانی برنامه نویسی را به دست می آورد که بر اساس آن دانش آموزان در طول سال های بعد درک برنامه نویسی و علوم کامپیوتر را توسعه خواهند داد. دوره ها بیشتر به صورت سخنرانی و دوره های درس takeaway داده می شود. تا پایان سال جاری دانشجویان قادر خواهند بود برنامه بنویسند و از ابزارهای علوم کامپیوتر اولیه استفاده کنند. ترکیب و گراف پایه های برنامه نویسی: C/C++حساب دیگرش – 1 عملی یونیکسی جبر خطی – 1 الگوریتم ها و ساختارهای داده – 1 ترکیب و گراف – 2 شی گرا برنامه نویسی : حساب پایتون — 2 الگوریتم ها و ساختارهای داده ها — 2 جبر خطی — 2 سازمان کامپیوتر و سیستم های ترکیب و نمودار — 3 سیستم عامل حساب — 3 سال 2 در سال دوم ، دانش آموزان خواهد شد هر دو دوره ریاضی در زمینه ریاضیات گسسته و دوره های در زمینه توسعه نرم افزار و زبان های برنامه نویسی ارائه می شود. بیشتر دوره ها نیاز به دوره های عملی و یک پروژه دوره ای دارند که دانش آموزان را قادر می سازد تا نسبت به چالش ها و رویکردهای مورد استفاده در این زمینه احساس کنند. تا پایان سال جاری دانشجویان قادر خواهند بود برنامه بنویسند و از ابزارهای علوم کامپیوتر اولیه استفاده کنند. آشنایی با احتمال آشناییبا آمار جاوا پایه های برنامه نویسی منطق ریاضی تابعی مقدمه ای بر بهینه سازی یادگیری ماشین – 1کامپایلرهای تئوری زبان رسمی مقدمه ای بر سیستم های پایگاه داده شبکه کامپیوتری اصول نظریه پیچیدگی محاسباتی مقدمه ای بر رمزنگاری اکسترمال مشکلات برنامههای کاربردیوب سال 3 در سال سوم ، دانش آموزان در درجه اول بر روی موضوعات کلیدی علوم کامپیوتر از جمله نظریه محاسباتی و رمزنگاری تمرکز. طرف عملی برنامه بر درک عمیق محاسبات موازی، پایگاه داده ها، و کامپایلرهای متمرکز شده است. در پایان سال سوم، دانش آموزان پیشینه نظری و برنامه نویسی کافی برای مقابله با مشکلات علوم کامپیوتر در سناریوهای حرفه ای دنیای واقعی خواهند داشت. این دوره ها توسط محققان و متخصصانی آموزش داده می شود که دوره هایی را که چه به صورت آکادمیک تدریس می کنند و چه با به اشتراک گذاشتن تجربیات حرفه ای خود در زمینه خود تمرین می کنند. هدف از سال پایانی این است که دانش آموزان را در معرض طیف وسیعی از برنامه های کاربردی دنیای واقعی از مواد است که آنها آموخته اند برای اطمینان از انتقال بدون درز به یک نقش حرفه ای است. نظریه اطلاعات نرمافزارمهندسی محاسباتی هندسهیادگیری ماشین – 2موازی و توزیع بیونفورماتیک کامپیوتر گرافیک کامپیوتر چشم انداز مقدمه ای بر رباتیک نرم افزار توسعه فرآیند ژنومیک محاسباتی موبایل برنامه توسعهالگوریتم های مدیریت پروژه فنی در بیونفورماتیک اطلاعات تجسم نرم افزار تست ، تایید و اعتبار رهبری و گروه دینامیک نوشتن ، مستندات ، TeX ، جوادوک،روش های عددی دانشگاهی

هدف ما تغییر شکل آموزش و پرورش است تا پایه و اساس آینده ای بهتر قرار گیرد. در اینجا این است که چگونه ما آن را در دانشگاه ما انجام دهد. 3 تعداد ساعت دانش آموزان در کلاس هر روز صرف. بقیه وقت ها برای مطالعه، کار بر روی پروژه ها یا تعامل با همسالان و معلمان شان است. دانش آموزان آزادی و انعطاف پذیری دارند تا زمان خود را با نیازهای خود تطبیق دهند. 15 طولعمر هر ماژول یا کلاس. دانش آموزان یک کلاس را در یک زمان به مدت سه هفته، اجازه می دهد آنها را به تمرکز فشرده بر روی موضوع است. این اجازه می دهد تا برای هر دانش آموز به بیشتر از هر کلاس. 60 مقدارساعات تماس دانش آموزان با معلمان خود را در هر ماژول دریافت کنید. معلمان ما تعهداتی را برای آمدن و تدریس یک کلاس به مدت سه هفته و خود را به طور کامل در دسترس برای کمک به دانش آموزان خود را درک کلاس درس، کار از طریق پروژه ها، و یا کمک به دانش آموزان با پروژه های Capstone خود را برای فارغ التحصیلی.

درخواست سرمایه

بورسیه های مبتنی بر شایستگی این بورسیه ها تظاهرات یک دانشجو از پیشرفت تحصیلی فوق العاده یا پتانسیل رهبری را به رسمیت می شناسد. تمام متقاضیانی که درخواست می کنند واجد شرایط دریافت بورسیه مبتنی بر شایستگی هستند.بورسیه کار مطالعه مابا رهبران صنعت برای ارائه بورسیه کار مطالعه شریک شده است. دریافت کنندگان حمایت مالی برای تکمیل مدرک خود را دریافت می کنند در حالی که مهارت های خود را بر چالش های دنیای واقعی شرکت حامی آن ها اعمال می کنند.بورسیه های همکاری خالق این ها به دانشجویانی اعطا می شود که تجربه قبلی و مهارت های فعلی به آن ها اجازه می دهد در کنار کارکنان Harbour.Space پروژه های دانشگاهی کار کنند. دریافت کنندگان حمایت مالی دریافت می کنند و تجربه کاری دست به دست می دهند.

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرایند پذیرش ما یک بررسی جامع از سطح آمادگی هر دانش آموز برای مطالعات بالاتر و پتانسیل برای یک حرفه موفق است. در حالی که ما بسیار انتخابی ما تصمیم گیری در بررسی نمرات و رونوشت به تنهایی پایه نیست. ما معتقدیم که نمرات و نتایج آزمون استاندارد شده گاهی به طور کامل نشان دهنده توانایی یک دانش آموز در کار بر روی یک پروژه و نوآوری نیست. ما در نظر گرفتن گواهی کلی، رونوشت، انگیزه و توصیه نامه ها و همچنین جوایز، دستاوردها و فعالیت های فوق برنامه. یکی از بخش های بسیار مهم درخواست دانش آموز پیشنهاد پروژه است. تمام برنامه های مدرک فنی ما (علوم کامپیوتر، علوم داده و امنیت سایبری) نیاز به دانش پایه ای قوی از ریاضیات دارند. اگر سطح ریاضی شما کافی نیست، شما برای اولین بار ممکن است فشرده بپیوندید، یک سال ریاضی مقدماتی به عنوان یک دوره زبان دوم (MSL) است.

شرایط شروع تحصیل

 برنامه های کاربردی به صورت نورد پذیرفته می شوند، به این معنی که مهلت درخواست وجود ندارد.

رشته های مشابه

رشته علوم ورزش

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته زمین شناسی - گزینه صدور گواهینامه معلم علوم مرکب (UTeach)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-17

تاریخ شروع

2022-10-15

رشته رسانه های دیجیتال

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-03-06

تاریخ شروع

2022-10-26

رشته توسعه بازی ها

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-10

رشته ارتباطات (روزنامه نگاری) - هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته فلسفه (هونز)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-07

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته برنامه نویسی بازی های کامپیوتری با سال بنیاد (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-28

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته کسب و کار -- هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته بازاریابی و روابط عمومی (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-12

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علم داده ها و تجزیه و تحلیل (افتخارات)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-25

تاریخ شروع

2023-01-26

بازگشت به بالا