Master of Business Administration

مهندسی زیستی

UIC بارسلونا

UIC بارسلونا

Spain, Catalonia, Sant Cugat del Vallès

مدرک کارشناسی نوآورانه ای که علم و فناوری را برای بهبود مراقبت های بالینی ترکیب می کند. لیسانس مهندسی زیستی در UIC بارسلونا اصول مهندسی را در مورد سیستم های زیستی اعمال می کند و تلاش می کند تا کیفیت زندگی بیماران را از طریق دستگاه ها و موادی که می توانند جایگزین یا بازسازی اعضای آسیب دیده بدن شوند، بهبود بخشد.

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

months 48

هزینه سالانه

EUR 10500

زبان تحصیل

مدل آموزش

حضوری / /

مدل زمانی

Full Time /

تاریخ شروع ثبت نام

2023-09-06

تاریخ برگزاری

2022-11-01

درباره این دوره

شما دانش خود را از علوم پایه، مانند فیزیک، شیمی و زیست شناسی برای طراحی مواد قادر به تحریک فرایندهای بیولوژیکی در ارگانیسم ما و ترکیب آنها با مفاهیم مهندسی برای توسعه موادی که می توانند جایگزین یا بازسازی بافت استفاده کنید. برای چه کسی در نظر گرفته شده است؟ دانشجویان آینده نگر اگر تمایل به کمک به جامعه در زمینه علوم بهداشتی داشته باشید، این می تواند حرفه ای برای شما باشد.  تبدیل شدن به یک مهندس از طریق این مدرک مهندسی زیستی از UIC بارسلونا و یادگیری در مورد آخرین فن آوری اطمینان حاصل شود که شما می توانید موفق به طراحی و ساخت پروتز و ارتز (بسته به تخصص شما را انتخاب کنید) برای بیمارانی که به آن نیاز دارند. این امر به آن ها اجازه خواهد داد که در جامعه یکپارچه تر شوند و اطمینان حاصل کنند که می توانند بهبود فیزیکی یا زیبایی شناختی به دست دهند.  هر کسی که معیارهای پذیرش و پیش نیازهای عمومی برای دسترسی به برنامه مدرک را انجام دهد، واجد شرایط درخواست است. شما باید قادر به اثبات است که شما نگرش حرفه ای نسبت به علم، تکنیک ها و بهداشت و درمان که در آن مهارت های زیر ایستادگی کردن:مهارت های سازمانی، حافظه خوب و انگیزه تصمیم خوب-ایجاد مهارتهای روانی و تعادل عاطفی همدلی علاقه به مسئولیت تحقیق و مهارت های قوی مشاهده اخلاق کار خوب در کار گروهی علاقه به کمک به مردم و مهارت های دستی قاطعیت جامعه فرصت های شغلی مدرک کارشناسی در مهندسی زیستی دارای نرخ اشتغال پذیری بالا با توجه به طیف گسترده ای از فرصت های حرفه ای است. شکل جدیدی از تکنولوژی به این معنی است که رقابت کمی تا به حال وجود دارد، و بخش به سرعت در حال رشد است، با تقاضای بالا برای کار. شما قادر خواهید بود در بخش های مختلف به عنوان فن آوری پزشکی، صنعت داروسازی، صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی، بخش دندانپزشکی، صنایع غذایی و یا حتی در فن آوری کار می کنند. در زمینه بهداشت و درمان، تشکیل بخشی از تیم های پزشکی است.Head of R&D&بخش های من و ساخت طراحی دستگاه های جدید و ایجاد / تولید مواد جدید تضمین کیفیت بخش تست دستگاه های پزشکی طراحی و تولید دستگاه های سفارشی بیمه شرکت مشاوره تحقیقات

دوره ها عبارتند از: آناتومی جبر و فیزیولوژی شیمی / بیوشیمی مواد مکانیک انسان شناسی

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

فرم پذیرش آزمون پذیرش را پرکنید: شامل یک آزمون و مصاحبه شخصی است. اگر شما پذیرفته شده اند، ما برای شما یک نامه رسمی ارسال می کنیم تا شما می توانید محل خود را با پرداخت 20٪ از هزینه ثبت نام برای سال اول رزرو کنید. برای تبدیل شدن به طور رسمی ثبت نام شما باید قانونی و مجوز یک سری از اسناد بسته به کشور خود را از مبدا و مطالعات. اگر شما از خارج از اتحادیه اروپا هستند، به ثبت نام رسمی در UIC بارسلونا شما باید صلاحیت بالای ثانویه خود را به طور رسمی به رسمیت شناخته شده است. اگر شما از اتحادیه اروپا هستید، باید با UNED تماس بگیرید تا اعتبارنامه خود را پردازش کنید. این اعتبارنامه ها همان چیزی است که دانشجویان اروپایی باید در یک دانشگاه اسپانیایی تحصیل کنند. 

شرایط شروع تحصیل

دوره پذیرش از ماه نوامبر شروع می شود و زمانی به پایان می رسد که ثبت نام ها بسته می شوند. ثبت نام: بین ژوئن و سپتامبر

رشته های مشابه

رشته علوم ورزش

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-27

تاریخ شروع

2024-01-01

رشته زمین شناسی - گزینه صدور گواهینامه معلم علوم مرکب (UTeach)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-01-17

تاریخ شروع

2022-10-15

رشته رسانه های دیجیتال

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-03-06

تاریخ شروع

2022-10-26

رشته توسعه بازی ها

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-10

رشته ارتباطات (روزنامه نگاری) - هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته فلسفه (هونز)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-07

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته برنامه نویسی بازی های کامپیوتری با سال بنیاد (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-28

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته کسب و کار -- هوش خلاق و نوآوری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-02-20

تاریخ شروع

2022-08-09

رشته بازاریابی و روابط عمومی (Hons)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-12

تاریخ شروع

2022-06-30

رشته علم داده ها و تجزیه و تحلیل (افتخارات)

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-25

تاریخ شروع

2023-01-26

بازگشت به بالا