Master of Business Administration

هنرهای کاربردی و علوم کاربردی

کورسرا

کورسرا

United States, California, Mountain View

لیسانس هنرهای کاربردی و علوم برنامه ارائه شده توسط Coursera با همکاری دانشگاه شمال تگزاس طراحی شده است برای ساده سازی مسیر خود را به مدرک لیسانس به طور کامل معتبر با ساخت آن را آسان برای انتقال کار دوره شما قبلا برای فنی ، کاربردی ، و یا ایالات متحده به پایان رسید. اعتبار نظامي .

مشاهده سایت رسمی
سطح رشته

bachelor

مدت تحصیل

هزینه سالانه

EUR 9563

زبان تحصیل

English

مدل آموزش

/ آنلاین /

مدل زمانی

/ Part Time

تاریخ شروع ثبت نام

2023-01-17

تاریخ برگزاری

2022-11-18

درباره این دوره

لیسانس برنامه هنرهای کاربردی و علوم ارائه شده توسط Coursera با مشارکت دانشگاه تگزاس شمالی می پذیرد و می سازد در این اعتبارات منحصر به فرد، ترکیب آنها را با کار دوره در هشت غلظت متمایز، بنابراین شما می توانید اهداف فردی یا شغلی خود را برآورده کند. این مدرک برای کمک به انتقال دانش آموزان از کالج های جامعه و موسسات فنی، دانشجویان غیر سنتی با اعتبار کالج، و جانبازان و یا پرسنل نظامی فعال وظیفه پایان مدرک کارشناسی خود را سریع تر طراحی شده است. بی.ای.اس. مدرک این کار را با پذیرش بسیاری از انواع اعتبارات که برنامه های مدرک دیگر را نمی پذیرند انجام می دهد. نتایج شغلی مسیرهایشغلی برای دانش آموزان B.A.A.S به اندازه مسیرهای خود را به سمت کسب مدرک متفاوت است. برخی از دانش آموزان مدرک خود را به منظور پیش رفتن در شغل فعلی خود به پایان می برند. دیگران می خواهند به تغییر مسیرهای شغلی در مجموع – و یا حتی در مدرسه تحصیلات تکمیلی. انگيزه هر چي باشه، بي.اي.اي.اس دانش آموزان فارغ التحصیل با آرایه ای از مهارت هایی که آنها را تجهیز به رقابت در محل کار امروز همیشه در حال تغییر است. فارغ التحصیلان بی.ای.ای.اس در محوطه دانشگاه به برگزاری های مدیریتی در کسب و کار، اداره، آموزش و پرورش، فروش و بیشتر می روند. آن ها همچنین در نقش های تدریس و مدیریت پروژه یافت می شوند. فارغ التحصیلان بی.ای.ای.اس به خاطر مهارت هایشان در صحبت های عمومی، مدیریت، رهبری، تحقیق و حل مسئله شناخته می شوند و در حال حاضر در مکان هایی مانند بانک مرکزی آمریکا، والمارت، امریکن ایرلاینز، جی پی مورگان و بیشتر مشغول به کار هستند. اکثریت دانش آموزانی که بی.ای.ای.اس را دنبال می کردند. مدرک تحصیلی در حال حاضر به طور تمام وقت مشغول به کار است. شبکه سازی با همکلاسی های فردی می تواند درب فرصت های شغلی را باز کند. دانش آموزان از پلت فرم اسلک برای تکمیل کار گروهی، پرسیدن سوال، و شبکه استفاده می کنند. دانشجویانی که گواهی حرفه ای پشتیبانی فناوری اطلاعات گوگل را بر روی کورسرا تکمیل می کنند، می توانند نسبت به تمرکز فناوری اطلاعات مدرک کارشناسی ارشد اعتبار دریافت کنند. این اعتبارات به عنوان اعتبارات تقسیم پایین تر به حساب می آیند. مشاور شما ارزیابی خواهد کرد که آیا یا چگونه این اعتبارات ممکن است قادر به شمارش نسبت به طرح مدرک خود را. این برنامه که توسط گوگل توسعه یافته است، برای آماده سازی یادگیرندگان برای یک کار در سطح ورود در پشتیبانی فناوری اطلاعات در زیر شش ماه طراحی شده است. یادگیرندگان به عیب یابی و خدمات به مشتریان، و همچنین شبکه، سیستم عامل، اداره سیستم، اتوماسیون، و امنیت معرفی می شوند. با استفاده از این مسیر جدید، یادگیرندگان می توانند در حالی که به سمت مدرک کارشناسی کامل کار می کنند، حرفه ای را در IT دنبال کنند.

دوره های تمرکز مدیریت:ملزومات رفتار سازمانی برای غیر-کسب و کار عمدهمدیریت مفاهیماخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی رهبری تمرکز رفتار مصرف کننده ایجاد مصرف کنندگان تجربه مصرف کننده در جهانی بازار پایه های بازاریابی عملکردرفتارمصرف کننده تمرکز نظارت سازمانی  مذاکره و حل اختلافطراحی سازمانی و تغییرعملیات مدیریت میانجیگریفناوری اطلاعات تمرکزپشتیبانی فنی اصول بیت و بایت از سیستم عامل شبکه های کامپیوتری و شما: تبدیل شدن به یک کاربر قدرت فناوری اطلاعات امنیت: دفاع در برابر دیجیتال هنرهای تاریک مدیریت سیستم و فناوری اطلاعات زیرساخت خدمات داده ها تجزیه و تحلیل تمرکزداده ها تجزیه و تحلیل و آمار محاسباتی برنامه بین رشته ای در تجزیه و تحلیل & محاسباتی علوم روش برای کشف و یادگیری از داده ها

درباره دانشگاه

Know More About This School

آیا می خواهید درباره این دانشگاه بیشتر بدانید؟

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دانشگاه مراجعه کنید

الزامات

معرق: 2.0+رونوشت رسمی از هر موسسه حضور داشتند (الکترونیکی ترجیح داده شده برای رونوشت های ایالات متحده)اعتبارات انتقال (از یک موسسه معتبر)دانشجویان باید با حداقل 30 ساعت اعتباری وارد شوند. دانشجویان ممکن است تا ۹۰ ساعت اعتباری را به سمت مدرک خود منتقل کنند. یک مشاور به مشاوره های فردی خواهد داد تا بهترین راه را برای شامل ساعات اعتباری قبلی تعیین کند. دانشجویان بین المللی باید یکی از امتحانات زیر را به زبان انگلیسی ارائه دهند: Duolingo, TOEFL, IELTS, or APTE.

شرایط پرداخت

$330 / ساعت اعتباری (30 اعتبار = $9,900 | 45 اعتبارات = $14,850 | 60 اعتبار = $19,800)

رشته های مشابه

رشته انگلیسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-08-22

تاریخ شروع

2023-01-01

رشته فناوری های صنعتی و تحلیل اقتصادی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-01

تاریخ شروع

2023-07-01

رشته مدیریت و مدیریت بازرگانی - مدیریت عمومی و استراتژی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته روزنامه نگاری

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-06

تاریخ شروع

2022-11-01

رشته اقتصاد بین المللی کسب و کار

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2023-05-30

رشته بازاریابی -- ذکر در مد

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2022-09-01

تاریخ شروع

2022-04-25

رشته تولید و مهندسی موسیقی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2021-09-01

تاریخ شروع

2021-01-15

رشته روانشناسی

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-19

تاریخ شروع

2022-09-22

رشته پزشکي

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-09-09

تاریخ شروع

2023-05-07

رشته مطالعات آلمان

سطح دوره

bachelor

ددلاین ثبت نام

2023-08-24

تاریخ شروع

2023-04-01

بازگشت به بالا