McGill University
دانشگاه یورک ویل

دانشگاه یورک ویل

Yorkville University

دانشگاه یورک‌ویل با یک ایده ساده شروع کرد: ارائه مدارک منعطف، دقیق و متمرکز بر شغل در دانشگاه و آنلاین به افرادی که در مسیری هدفمند هستند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه یورکویل در سال ۲۰۰۳ در فردریکتون، نیوبرانزویک تاسیس شد. این دانشگاه خصوصی و غیر مذهبی است و برنامه‌های مدرکی را ارائه می‌کند که شکاف بین تئوری و عمل را بر می‌کند و به کارهای حرفه‌ای می‌دهد.

< /p>

آموزش

دانشگاه یورکویل از طریق ارائه برنامه‌های آکادمیک دقیق که با استفاده از روش‌های آموزشی بسیار زیبا و جذاب ارائه می‌شوند، به آموزش دانشگاهی اختصاصی می‌شوند. دارد.

اعضای هیئت علمی دانشگاه یورک‌ویل هستند. متخصصان شناخته شده ای هستند که دارای مدارک پیشرفته در زمینه های تخصصی خود هستند. کل برنامه درسی در دانشگاه یورک‌ویل برای بهینه‌سازی تجربه با سطح بالایی از  ارتباط استاد-دانشجو و دانشجو-دانشجو. اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه یورک‌ویل به طور مشخص برای موفقیت دانشجویان تلاش می‌کنند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

دانشگاه یورک‌ویل مفتخر است که دانشجویان حرفه‌ای از سراسر جهان به پردیس‌های ما در منطقه تورنتو بزرگ (GTA)، انتاریو و ونکوور هستند. ، بریتیش کلمبیا استقبال می‌کند.

خدمات کتابخانه

دسترسی دانشگاه یورکویل به یک کتابخانه آنلاین از منابع را فراهم می کند. این شامل دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی علمی مانند EBSCO و Proquest می شود. دانشگاه یورک‌ویل همچنین دارای یک پورتال وب با پیوندهایی به منابع اینترنتی معتبر است، مانند:

&ul>
 • مجلات و کتاب‌های الکترونیکی با دسترسی آزاد& lt;/li>
 • منابع آماری و اسناد دولتی
 • انجمن ها و سازمان های حرفه ای

 • چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • مأموریت دانشگاه یورک‌ویل ایجاد یک دانشگاه ملی است که برنامه‌های درجه را ایجاد می‌کند. یک پزشک را می‌دهد.
  • دانشگاه یورکویل برنامه های آکادمیک را برای افرادی که در غیر این صورت هستند این صورت قادر به تکمیل تحصیلات پس از متوسطه پیشنهاد، ارائه می دهد.
  • دانشگاه یورکویل آکادمیک چالش برانگیز ارائه می دهد.& ;lt;/li>

  دانشگاه یورک ویل کجاست؟

  بازگشت به بالا