McGill University
دانشگاه ایالتی واشینگتن

دانشگاه ایالتی واشینگتن

Washington State University

دانشگاه ایالتی واشنگتن دانشجویان 48 ایالت، 98 کشور و فرهنگ‌ها و پیشینه‌های بسیاری را در آغوش می‌گیرد و از آنها دعوت می‌کند تا دیدگاه‌های مختلف را به اشتراک بگذارند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

از سال 1890، دانشگاه ایالتی بعدی آمریکا الهام‌بخش نسل حل‌کننده‌های مسائل بوده است. < /p>

آموزش

WSU یکی از تنها 115 کالج و دانشگاه ایالات متحده – از بیش از 4600 موسسه دولتی و خصوصی – است که در بین دانشگاهها دکترا با "بالاترین فعالیت های تحقیقاتی» در طبقه‌بندی کارنگی (2016) نامگذاری شده است. ).

تحقیق

  • سلامت، انرژی پاک، تولید غذا، فرصت های اقتصادی، امنیت-پیشرفت های انجام نوشته شده توسط دانشمندان WSU کیفیت زندگی را در سراسر جهان افزایش می دهد.
  • یک دانشگاه تحقیقاتی برتر WSU یکی از 115 کالج و دانشگاه از 4300+ کالج و دانشگاه ایالات متحده است که به عنوان دانشگاه دکترا با "بالاترین فعالیت های تحقیقاتی" نامگذاری شده اند. (طبقه بندی کارنگی، 2021).
  • استان در رشته های خود بهترین جزوه ها هستند، از جمله اعضای آکادمی های ملی – بالاترین افتخار کشور برای دانشمندان علمی.& ;lt;/li>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

صرف نظر از اینکه Cougs در یک اقامتگاه کامل، مسکن فصل، آپارتمان های داخل دانشگاه یا به صورت خارج از دانشگاه زندگی می باشد. کن، امور دانشجویی WSU پشتیبانی و منابع مورد نیاز برای داشتن یک فضای امن و راحت را فراهم می کند. خانه دور از خانه ما یک شبکه پشتیبانی فعال را می فهمیم و هدف ما ارائه یک تجربه دانشگاهی است که نیازهای آنها را دارند می کند. 

& lt;p>

امکانات ورزشی

&p>باشگاه‌های ورزشی که توسط دانش‌آموزان اداره می‌شوند، فرصت‌های بیشتری برای رقابت با شما می‌دهند. یکی از بزرگترین برنامه های درون مدرسهای کشور! به بیش از 6000 شرکت کننده در بیش از 75 فعالیت بپیوندید. بدون نیاز به تجربه و مهارت فقط بازی کن و تنیس. 

در مرکز تفریحی دانشگاه برنده جایزه ورزش کنید. مربیان شخصی می توانند به شما کمک کنند تا یک برنامه ورزشی را شروع کنید و در مسیر خود بمانید.

باشگاه های دانشجویی

بیش از 300 سازمان دانشجویی ثبت شده (RSOs) در WSU وجود دارد، از جمله انجمن های دانشجویی بین المللی. هر علاقه ای که دارید، یک باشگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه برای آن وجود دارد. دانشجویان بین المللی و داخلی به طور یکسان در همه سازمان ها پذیرفته می شوند.

& lt;p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • بیش از 20000 فارغ التحصیل وفادار Cougar در تمام 50 ایالت و 146 کشور حضور دارند. ارتباطات فارغ التحصیلان به پیشرفت سریع مشاغل همکاران Cougs کمک می کند.
  • دانشگاه ایالتی واشنگتن شهرت برجسته ای برای برتری علمی به دست آورده است.
  • جامعه WSU در جستجوی افراد مسئول و آگاه از نظر مدنی را آموزش دهد.

دانشگاه ایالتی واشینگتن کجاست؟

بازگشت به بالا