McGill University
دانشگاه یورک

دانشگاه یورک

University of York

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در سال 1963 تاسیس شد، دانشگاه یورک به سرعت به یکی از دانشگاه‌های پیشرو در جهان تبدیل شد و به عنوان یک نیروگاه علمی با واضح بر تعالی در جهان شهرت پیدا کرد. تدریس، تحقیق و نوآوری.

آموزش

یورک حدود 250 مدرک کارشناسی و همچنین 250 مدرک کارشناسی ارشد و 100 مدرک تحقیقاتی در سراسر علوم، هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی ارائه می دهد.

دانشگاه یورک با پرورش ذهن‌های مستقل و روحیه جمعی قوی، به افراد با هر زمینه‌ای برای شکوفایی قدرت می‌دهند. در طول تحصیل، دانش‌آموزان با فعالی که در حال انجام کار بر روی برخی از هیجان‌انگیزترین و پیشرفته‌ترین موضوعات در زمان کنونی هستند، مطالعه و یاد می‌گیرند. یورک همچنین با کسب‌وکارها، صنعت، دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی از نزدیک به همکاری می‌کند تا مطمئن شود که مهارت‌های لازم برای دنبال کردن حرفه رویایی خود را داشته باشد.

& ;lt;/p>

تحقیق

یکی از اعضای گروه راسل از دانشگاه های پژوهشی فشرده، یورک متعهد به ارتقای موقعیت خود به عنوان یکی از موسات برتر جهان برای تحقیقات الهام بخش و تغییر دهنده زندگی است. در جدیدترین تحقیقات پژوهشی بریتانیا (آموزش عالی تایمز، REF 2021) یورک از نظر تحقیقات تحقیقاتی در رتبه دهم قرار گرفت (به استثنای مؤسساتی که کمتر از چهار واحد ارزیابی شده است).

محل بسیاری از موسسات تحقیقاتی، مراکز و امکانات مشهور، یورک مشتاق همکاری با شرکای خارجی برای توسعه روابط شهروند متقابل است. < ;/p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

مهاجرت به کشوری دیگر می تواند یک چشم انداز دلهره آور باشد، اما با توجه به اینکه محل اقامت دانشگاه در پردیس جمع و جور و امن آن یا بسیار نزدیک به آن قرار دارد، دانشجویان به زودی احساس می کنند که در خانه خود هستند. در یورک محل اقامت یورک در حول یازده کالج است که هر کدام از جامعه ای استقبال و حمایتگر را ارائه می دهد. انواع اتاق‌ها و گزینه‌های متنوعی وجود دارد که با هر بودجه باشد.

خدمات کتابخانه

کتابخانه اصلی پردیس بیش از یک میلیون کتاب چاپی و همچنین مجلات چاپی و دیجیتالی دارد. بخش وسیعی از مناطق مطالعه از مناطق مطالعه خاموش تا فضای تفکر نوآورانه را ارائه می دهد. همچنین دسترسی به کتابخانه تخصصی در محوطه دانشگاه و مرکز شهر وجود دارد.

خدمات پزشکی

در نزدیکی محوطه دانشگاه یک مرکز درمانی وجود دارد که قرارهای پزشک عمومی و خدمات نسخه مکر را می‌دهد. تیم درب باز یورک، متشکل از پزشکان بهداشت روان و افسران سلامت دانشجویی، همچنین از دانشجویانی که مشکلات روانی یا سلامت روانی را تجربه می کنند، پشتیبانی می کند، نام می برند. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس پارک زیبای یورک، فضای آموزشی و در سطح و محیطی عالی برای زندگی و ارائه می‌دهد. این مملو از مکان هایی برای خوردن و نوشیدن است، امکانات ورزشی متنوعی ارائه می دهد و مکان هایی برای خرید لوازم مورد نیاز وجود دارد.

دانشگاه در شهر تاریخی یورک قرار دارد که به طور مرتب یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی و بازدید در بریتانیا نامیده می‌شود. این شهر پر از فرهنگ است و به خاطر تاریخ و میراث غنی خود مشهور است. با مجموعه وسیعی از مغازه‌ها، موزه‌ها، جشنواره‌ها، فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی، رستوران‌ها و کافه‌ها، به اندازه‌های بزرگی که احساس می‌کنید سرزندگی داشته باشید، اما به اندازه‌های کوچکی هستند که دوستانه باشید.

< p>

امکانات ورزشی

امکانات ورزشی دانشگاه برنده جایزه به عنوان یکی از بهترین ها در مناطق شناخته شده می شوند و به دانشجویان کمک می کنند. کنند تا آرامش و سلامتی خود را حفظ کنند. امکانات عبارتند از استخر استاندارد مسابقات، های زمین فوتبال 3G با نور لامپ، یک تالار در فضای باز به اندازه المپیک، یک مسیر دوچرخه سواری جاده نورگیر، یک استادیوم دو و میدانی و 39 زمین زمین بازی چمن.

باشگاه های دانشجویی

پیوستن به یک جامعه راهی فوق‌العاده برای ملاقات با افراد جدید، دنبال کردن علایق یا امتحان کردن چیزهای جدید است. از نجوم گرفته تا ایروبیک و سیاست تا شعر – یورک دارای بیش از 250 انجمن دانشجویی و بیش از 65 باشگاه ورزشی برای دانش آموزان است. اگر دانش‌آموزان نمی‌توانند آنچه را که به دنبال آن بیابند، حتی می‌توانند آن را شروع کنند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • عضو گروه معتبر راسل: 24 دانشگاه پیشرو بریتانیا متعهد به بالاترین استانداردهای آکادمیک در تدریس و تحقیق هستند.
  • استراتژی استخدام دانشجویی برنده جایزهشهر زیبا و امن که مرتباً یکی از بهترین مکانها برای زندگی در بریتانیا نامیده می‌شود.

دانشگاه یورک کجاست؟

بازگشت به بالا