McGill University
دانشگاه والنسیا

دانشگاه والنسیا

University of Valencia

مأموریت Universitat de València به وضوح دلیل وجودی موسسه را بر اساس چارچوب قانونی و مجسمه مشخص می کند. فرآیند بازتاب استراتژیک که برای تعریف برنامه استراتژیک دانشگاه والنسیا 2008-2011 انجام شده است به تعریف مأموریت دانشگاه منجر شد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

 دانشگاه در سال 1499 تاسیس شد. در سال 1501، پاپ& amp;nbsp;الکساندر ششم لایحه تصویب را امضا کرد و یک سال بعد& nbsp;فردیناند دوم کاتولیک امتیاز اجباری سلطنتی را اعلام کرد.

آموزش

گسترده ترین پیشنهاد تحصیل در همه زمینه های دانشی. این دانشگاه مدارک تحصیلی را در همه زمینه های دانش (علوم پایه و تجربی، مهندسی، علوم بهداشتی، علوم انسانی، آموزشی، اجتماعی، علوم اقتصادی و حقوقی):

54 مدرک تحصیلی، 6 مدرک دوبل و 4 مدرک دوبل بین المللی
    < ;li>116 فوق لیسانس مدارک تحصیلی، دو مورد از آنها در Erasmus Mundus

تحقیق

تحقیق با تاثیر بین‌المللی

    < li>2894 مقاله تحقیقاتی منتشر شده در Web of Science Index
< ;p>

حرفه

دانشگاه والنسیا قصد دارد در آینده به رسمیت شناخته شود  برای:

  • به عنوان یک موسسه آموزش عالی به دلیل ارائه پیشنهادات آکادمیک با کیفیت بالا، جامع و بین المللی، که برای همه قابل دسترسی است و نیازهای آموزشی دائمی را در مراحل مختلف پوشش می دهد. زندگی # 039 قابلیت استفاده. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه والنسیا در سرتاسر شهر والنسیا و منطقه شهری آن در سه دانشگاه محیطی گسترش می‌یابد: محوطه دانشگاه که توسط خیابان Blasco Ibáñez به هم مرتبط است، پردیس Tarongers و پردیس Burjassot-Paterna.

سه پردیس که از نظر ساختار زیرزمین و تراموا به هم مرتبط شده‌اند و محل قرارگیری موسات تحقیقاتی متعدد، هجده دانشکده و دانشکده مهندسی هستند که دانشگاه والنسیا امروز را تشکیل می‌دهند. می‌دهند.

< p>

امکانات ورزشی

سرویس تربیت بدنی و ورزش در سه محوطه دانشگاه والنسیا حضور 

باشگاه های دانشجویی

انجمن‌های دانشجویی دانشگاه والنسیا ACMAS، AVEM، AVEO و AEMES مجموعه‌ای از نیازهای غذایی (مواد مدرسه، فاسد نشدنی، بدون خاک، پودر شیر خشک نوزادان، اسباب بازی، لباس یا پتو) برای پناهندگان سیریایی در والنسیا. کمک های مالی را می توان در دانشکده پزشکی و دندانپزشکی، در دانشکده پرستاری و پا و در کلینیک دندانپزشکی انجام داد.

دانشگاه والنسیا کجاست؟

بازگشت به بالا