McGill University
دانشگاه مشترک المنافع کارائیب جهانی آنلاین

دانشگاه مشترک المنافع کارائیب جهانی آنلاین

University of the Commonwealth Caribbean Global Online

دانشگاه کارائیب مشترک المنافع (UCC) در ژانویه 2004 با تمرکز اصلی بر ارائه برنامه های آموزشی قابل دسترس تر، با کیفیت بالا و انعطاف پذیر در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و در طیف وسیعی از رشته ها تأسیس شد.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

دانشگاه جهانی کارائیب مشترک المنافع دانشجویان را برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار و جامعه استثنایی، مبتکران و دانش پژوهان در یک محیط دانشگاهی دلسوز و محرک فکری آماده می کند. همه اعضای جامعه برای پذیرفتن برتری، صداقت و مسئولیت اجتماعی ارزش، احترام و چالش هستند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

خانه دانشجویی ماریو لوزاتو به نام ماریو لوزاتو، مدیر، هنرمند و نیکوکار مشهور بین المللی نامگذاری شده است. خوابگاه دانشجویی در سپتامبر 2018 افتتاح شد، در پردیس دانشگاه واقع شده است. دانش‌آموزان بعد از آموزش یکپارچه را تجربه کردند، به طوری که دانشگاه، بیمارستان و مرکز تحقیقات تنها چند قدم با سالن‌های اقامت فاصله دارند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

20000 متر مربع شامل یک مرکز شبیه سازی پیشرفته، خوابگاه های دانشجویی، کلاس های درس و آزمایشگاه با فناوری های پیشرفته، مناطق ورزشی و موارد دیگر.

دانشجویان در محوطه دانشگاه می توانند از موبایل و دستگاه های شخصی خود در هر مکانی و در هر زمان استفاده کنند. در جامعه مجازی از طریق ویدئوهای آموزشی و بردهای هوشمند یا در آزمایشگاه های مجازی با دانش دانشجویان داشته باشند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • نوع منحصر به فرد آموزشیک مرکز بین المللی برای آموزشادغام نزدیک بیمارستان، آزمایشگاههای تحقیقاتی و دانشگاه شرایطی را برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی ایجاد می‌کند تا تجربه کسب کند.

دانشگاه مشترک المنافع کارائیب جهانی آنلاین کجاست؟

بازگشت به بالا