McGill University
دانشگاه فناوری سیدنی

دانشگاه فناوری سیدنی

University of Technology Sydney

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

مرکز دانشجویی بین المللی UTS می تواند به شما کمک کند برای UTS درخواست بدهید. درخواست) در UTS، ما مشاوره عمومی پذیرش را برای تحصیل دروس بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می کنم. به درخواستان تحقیقات پیشنهاد می شود که با مدرسه تحقیقات تکمیلی تماس بگیرید.

تلفن: +61 2 9514 1531 -ساعت کاری دفتر ما& amp;nbsp;از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر، دوشنبه تا جمعه (به جز تعطیلات رسمی استرالیا). 

< ;/p>

خدمات مسکن

خانه UTS گزینه های زندگی راحت، مقرون به صرفه و راحت را ارائه می دهد. شما می توانید از میان وسیعی از گزینه های اقامتی کاملاً مبله و با غذای خود انتخاب کنید. بخشی از یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش می شود که در طول مدت حضورتان در UTS از شما حمایت می کند و به شما انگیزه می دهد. 

خدمات کتابخانه

کتابخانه UTS درهای خود را در سال 2019 پس از انتقال به ساختمان تازه‌ساخت UTS Central افتتاح کرد. کتابخانه UTS با 450000 آیتم در مجموعه خود، برای پیشرفت‌هایی ساخته شده است. قفسه های کتاب تا سقف این کتابخانه همچنین دارای فضای بحث و گفتگو و 300 کامپیوتر دسترسی عمومی است. 

خدمات پزشکی

خدمات پزشکی UTS و مشاوره محرمانه را برای دانشجویان بین المللی خشکی ارائه می دهد. این خدمات به ترتیب توسط سرویس بهداشت UTS و خدمات مشاوره UTS ارائه می شود. این خدمات در پردیس UTS ارائه می شود. علاوه بر این، مشاوره پزشکی ممکن است از طریق تماس تلفنی یا ویدیویی انجام شود. 

&p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

در دهه گذشته، ما به پردیس آینده تبدیل می‌شویم و ساختمان‌های نمادین و پایداری از جمله مدرسه کسب‌وکار UTS، طراحی شده توسط فرانک گری، ساخته‌ایم. فضاهای به هم پیوسته ما از عملی، همکاری و تحقیق در تمامی دانشکده ها پشتیبانی می کنند. 

امکانات ورزشی

ورزشگاه UTS مکانی عالی برای رهایی از استرس و فشارهای ناشی از مطالعه است. این باشگاه دارای پیشرفته ترین تجهیزات کاردیو، قدرت، تهویه و وزنه برداری المپیک در کنار متخصصان و مربیان شخصی است که به شما کمک می کند تا به هدف خود برسید. به ورزشکاران نخبه و بازیکنان معمولی به طور یکسان. نماینده UTS در صحنه ملی یا راه اندازی باشگاه خود. 

باشگاه های دانشجویی

UTS بیش از 180 باشگاه و انجمن دارد که در آن دانشجویان همفکر با جامعه UTS ملاقات، معاشرت و مشارکت دارند.& lt;/p>

 به عنوان بپیوندید باشگاه های بسیاری که دوست دارید بهترین خود را در یکی از رویدادهای متعدد ما داشته باشید، یک نوشیدنی در یکی از بارهای داخل خود داشته باشید. دانشگاه بنوشید، در باشگاه ورزشی ما یک کلاس اسپینینگ شرکت می کنند، یک هودی UTS بردارید یا یک بازی بسکتبال اجتماعی در محل زندگی ناهار خود بازی کنید.< /p>

راههای ملاقات با مردم

  • کافه شبکهکافه پژوهشگران 
  • فعال کردن UTS (اتحادیه)
  • شبکه و گروه های پشتیبانی& ;nbsp;
  • برنامه دوستان HELPS
  • ;/ul>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • بیش از 150 شریک صنعتی دوره UTS را شکل می ارائه دهنده و بینش صنعت و دوره های کارآموزی را ارائه می دهد.
  • UTS در قلب سیدنی، هشتمین شهر دانشجویی برتر جهان ( QS 2022) واقع شده است. پردیس ما در کنار منطقه تجاری و مرکز حمل و نقل شهر است.
  • UTS در رتبه اول برای تاثیر تحقیقات در استرالیا قرار دارد . ما با شرکای صنعتی و دانشگاهی در سرتاسر جهان همکاری می‌کنیم تا تغییرات معنادار ایجاد کنیم.

دانشگاه فناوری سیدنی کجاست؟

بازگشت به بالا