McGill University
دانشگاه ساوت ولز

دانشگاه ساوت ولز

University of South Wales

دانشگاه ولز جنوبی یک جامعه آکادمیک متنوع متشکل از ملت ها و باورهای بسیاری است که با تعهد مشترک به تغییر زندگی از طریق دانش و آموزش گرد هم آمده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه ولز جنوبی در سال 2013 پس از ادغام دانشگاه گلامورگان و دانشگاه ولز، نیوپورت ارائه شد. که گرد هم آمده اند تا دانشگاه ولز جنوبی را ایجاد کنند، تاریخ یک غنی و متنوع دارند و چه می توانند ریشه های خود را از 170 سال قبل برسانند.

آموزش

دانشگاه دارای چهار دانشکده است – تجارت و جامعه; محاسبات، مهندسی و جامعه؛ صنایع خلاق؛ و علوم زیستی و آموزش، مراکز تحقیقاتی در سراسر رشته های کلیدی و گسترده از بخش ها و خدمات پشتیبانی حرفه ای که از کار دانشگاه پشتیبانی می کنند.

& ;lt;/p>

تحقیق

در USW تحقیقات ما راه حلی برای چالش های پیش روی جامعه و اقتصاد ما ارائه می دهد. محققان ما در رشته‌های مختلف کار می‌کنند تا به کسب و کارها، جوامع و سیاست‌گذاران کمک کنند تا از تحقیقات ما بهره‌مند شوند.

دانشگاه دارای فرهنگ تحقیقاتی پررونقی است. ما معتقدیم که همه ما از جوان‌ترین تا ارشد باید برای دستیابی به پتانسیل کامل خود مورد حمایت قرار گیرند. 

حرفه

  • اکنون زمانی از سال است که در اجرای برنامه های شغلی خود فکر کنید، یا اگر هنوز هیچ برنامه ای برای شروع ساختن آنها وجود ندارد!< ;/li>
  • این مکان است که MyCareer می آید، MyCareer مملو از ابزارها و منابع شغلی دیجیتالی است که برای کمک به شما برای درک بهتر خود، در نظر گرفتن فرصت های شغلی طراحی شده است. به روی شما باز می‌شود و به شما کمک می‌کند تا در برابر کارفرمایان متمایز شوید.
  • MyCareeris مملو از ابزارها و منابع است، بسیار زیاد است که اکنون نمی‌توانم همه آنها را داشته باشم. را ذکر کرد.
< ;p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

در فضای دوستانه و اجتماعی که دانش آموزان ما آن را دوست دارند زندگی و مطالعه کنید. نه تنها راحت است، بلکه قیمت رقابتی نیز دارد.

&lt;p>نزدیک به 1200 اتاق در اندازه های مختلف و 20 آپارتمان استودیویی مستقل وجود دارد. همه محل‌های اقامتی ما به صورت خود پذیرایی هستند، بنابراین هر آشپزخانه به راحتی به مایکروویو، اجاق گاز، توستر و یخچال است.

خدمات کتابخانه

خدمات ساختمان وسیعی از خدمات کتابخانه ای و اطلاعاتی با کیفیت بالا به دانشجویان، دانشگاهیان و متخصصان USW ارائه می دهد.  

< /p>

خدمات ICT

خدمات IT یک موضوع مشترک در پشت بسیاری از مواردی هستند که به بهبود فعالیت‌های شما کمک می‌کنند، مانند حساب دانشجویی آنلاین شما هستند. (به شما امکان دسترسی به ایمیل، چاپ و پرداخت و موارد دیگر را می‌دهد.)، Unilearn (محیط آنلاین شما)، دسترسی آزاد به رایانه ها در هر محوطه دانشگاه، خدمات چاپ، و تجهیزات رسانه& lt;/p>

خدمات پزشکی

سلامت و تندرستی شما برای ما مهم است و می‌خواهیم مطمئن شویم که دانش‌آموزان از حمایت صحیح می‌شوند. ;nbsp;دوره ها، کارگاه ها و رویدادها مانند ذهن آگاهی و کنترل استرس.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ما دانشگاهی مدرن و در صنعت هستیم که افق دید شما را گسترش می دهد و شما را برای انتخاب حرفه ای خود آماده می کنید. ما پردیس‌هایی در سراسر شهرهای منطقه جنب و جوش و حومه‌های الهام‌بخش، در کاردیف، نیوپورت و پونتی‌پرید، و همچنین یک پردیس کاملاً جدید در دبی داریم.

& lt;/p>

امکانات ورزشی

مرکز ورزشی Treforest در طول سال باز است و بیش از 28 کلاس در هفته در طول ترم برگزار می‌کند، از یوگای داغ تا کتل بل. سالن اصلی دارای شش بدمینتون است. زمین، و باشگاه دارای بیش از 50 دستگاه ورزشی ورزشی است. زمین اسکواش، دیوار کوهنوردی، استودیوی رقص و هنرهای رزمی، و اتاق قدرت وجود دارد.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • هدف ما ایجاد یک محیط قابل تحمل است که در آن همه چیز به پتانسیل کامل خود دست یابند.
  • ما وقف کاهش مصرف انرژی و آب خود هستیم و هر کدام سال یک هدف کاهش سالانه 3% برای خود تعیین کرده است.< /li>
  • سلامت و مراقبت از بیماران و دانشجویان ما برای دانشگاه مهم دارد و ما متعهد به ارائه محیطی امن و سالم هستیم. .

دانشگاه ساوت ولز کجاست؟

بازگشت به بالا