McGill University
دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی

دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی

University of Northern British Columbia

UNBC که در چشم انداز دیدنی شمال بریتیش کلمبیا واقع شده است، یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است. ما علاقه زیادی به آموزش، کشف، مردم، محیط زیست و شمال داریم.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

داستان مدرن UNBC در ژانویه 1987 آغاز شد. سه نفر از ساکنان محلی – تام استیدمن، چارلز مک کافری، و برایسون استون – در مورد ایده یک دانشگاه شمالی صحبت می کنند و تصمیم گرفته اند که ببینند. اگر ایده آنها با دعوت از 10 نفر به جلسه ای در موضوع، ارزشی داشت. 40 ظاهر شد.

آموزش

تجارب که فراتر از کلاس درس است. فرصت‌های تحقیقی که در جای دیگری به دست نخواهم آورد.

 • 1:13  نسبت استاد به دانشجو
 • 81% فارغ التحصیلان شاغل در رشته های مرتبط با برنامه هایشان
 • 15 کشور با فرصت های مبادله
<< /p>

تحقیق

موسسات و مراکز

 • موسسه توسعه جامعه /li>
 • مؤسسه تحقیقات سلامت< /li>
 • مؤسسه تحقیقات اجتماعی
 • مرکز همکاری ملی برای سلامت بومی
 • < li>مؤسسه مطالعات و منابع طبیعی> مؤسسه راه حل های آب و هوایی اقیانوس آرام ;

حرفه

مرکز شغلی دانشجویی UNBC از ارائه خدمات به دانشجویان، فارغ التحصیلان ما و کارفرمایان در جامعه ما خرسند است.  

برخی از خدمات ما شامل ارائه کارگاه های آموزشی برای کمک به دانشجویان در آماده شدن برای استخدام، ترتیب دادن به کارفرما و جلسات ارائه می شود. به روز رسانی برای دانشجویان، در نمایشگاه های شغلی سالانه که در سالن های دانشگاه برگزار می شود، فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان، ارسال خدمات پاره وقت و تمام وقت برای دانشجویان و سازماندهی شرکت ها می باشد. -موقعیت های ترم کار آموزش عملیات. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی دانشگاهی در شمال و برای شمال است. این مأموریت یک احساس قوی از مالکیت، هدف و ماجراجویی را در بین دانشجویان، فارغ التحصیلان، اساتید، کارکنان و جوامعی که به آنها خدمت می کنند، القا کرده است. به آرامی در مناطق سنتی متنوعی که جامعه دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی از زندگی، کار، و بازی سپاسگزار است قدم زد. ما متعهد به ایجاد و پرورش روابط با مردم بومی هستیم، سرزمین های سنتی آنها را می شناسیم و از مهمان نوازی آنها تشکر می کنیم.

امکانات ورزشی

مرکز ورزشی چارلز جاگو نقطه شمالی چهار فصل، تناسب اندام و تفریح ​​شماست. در پردیس UNBC برنامه های تناسب اندام، تفریح ​​و ورزش ما برای همه با هر کاری عالی است. اعضای ما ورزشکاران جدی، سالمندان، خانواده های پرمشغله و دانش آموزان مشتاق هستند.  گروه‌های ورزشی محلی ما را که به دنبال تمرین حرفه‌ای و فضای بازی هستند، فراموش نکنید!

ما تجهیزات تناسب اندام مدرن، کلاس‌های تناسب اندام متنوع و ورزش‌های سرگرم‌کننده مانند پیله‌بال را ارائه میدهیم. دو زمین اسکواش ما برای همه قابل رزرو است و ما تنها پیست دویدن سرپوشیده در شمال پیش از میلاد داریم.  بیایید و فعال شوید و با انجمن ما ارتباط برقرار کنید!

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

 • تنوع اجتماعی و فرهنگی هسته اصلی غنی سازی محیط زیست یک دانشگاه مدرن است.
 • UNBC مکانی است که جامعه در آن شکوفا می شود و ما در آن تلاش می‌کنیم تا اعضای دیگر دانشگاه را درک کنیم و از آنها مراقبت کنیم.
 • تعالی در تدریس و تحقیق یک اصل اصلی دانشگاه هدف است .

دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی کجاست؟

بازگشت به بالا