McGill University
دانشگاه لیدز

دانشگاه لیدز

University of Leeds

این دانشگاه که در سال 1904 تاسیس شد، یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی در انگلستان است. ما 100 دانشگاه برتر جهان هستیم و به دلیل کیفیت تدریس و تحقیق خود در سطح جهانی مشهور هستیم. قدرت تخصص دانشگاهی ما همراه با گستردگی رشته‌هایی که تحت پوشش قرار می‌دهیم، فرصت‌های فراوانی را فراهم می‌کند و تأثیر واقعی بر جهان از راه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه لیدز در سال 1904 تاسیس شد، اما ریشه آن به قرن نوزدهم با تاسیس دانشکده پزشکی لیدز در سال 1831 و سپس کالج علوم یورکشایر در سال 1831 برمی گردد. 1874.

<p>در سال 1831 گروهی از مردان جوان دانشکده پزشکی لیدز را بخرید که بدین معنی بود که دانشجویان پزشکی دیگر مجبور به تحصیل به اسکاتلند، لندن یا خارج از کشور هستند. از کشور بروند.

< p>

آموزش

 • کارشناسی
 • دوره های کارشناسی ارشد
 • مدرک تحقیقاتی

تحقیق

دانشگاه لیدز تحقیقات بین رشته ای و نقشی برای چالش ها در منطقه ای، ملی و جهانی انجام می دهد. برای دستیابی به این هدف، تحقیقات ما بر اساس نیازهای شرکا و ذی‌نفعان، بر اساس راه‌حل‌های کاربران و خدمات ارائه شده است. لیدز متعهد به کار درهای مختلف برای کمک به مقابله با رشته چالش‌های جهانی است.

حرفه

قدرت تخصص آکادمیک ما همراه با رشته‌های گستردگی هستند که پوشش خود را می‌دهیم، فرصت‌های فراوانی را فراهم می‌کنند و بر جهان تاثیر می‌گذارند. جنبه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دارد.< /p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس ما ده دقیقه پیاده تا مرکز شهر لیدز فاصله دارد. مرکز لیدز همه چیز در یک مکان است و رفت و آمد به آن بسیار آسان است. دانشگاه یک جامعه خلاق با زندگی فرهنگی غنی است که فرصت های زیادی را برای شما فراهم می کند می توانید تا درگیر هنر شوید یا در هنر غوطه ور شوید.

< ;/p>

امکانات ورزشی

ما مثبت از فعالیت‌های ورزشی و فیزیکی را ارائه می‌کنیم که با طراحی بهبود پیشرفته و ترکیبی هیجان انگیز از خدمات ارائه شده می‌کنیم.

ویژگی‌های کلیدی شامل زیر (200 ایستگاه تناسب اندام)

 • لیدز&# 039; بزرگترین سالنهای ورزشی سرپوشیده با کفپوش ورزشی و نورپردازی
 • سه استودیو کلاس اختصاصی
 • < /ul>

  باشگاه های دانشجویی

  اتحادیه دانشگاه لیز (LUU)  یک سازمان تحت رهبری اعضا است – به این معنی که هر یک از 38000 عضو ما می‌توانیم کاری کنیم که تغییر ایجاد کند، چگونه این کار را انجام دهند و چه کسی را نمایندگی کند. تالارهای گفتگوی بهتر وجود دارد تا شما را قادر سازد این تغییرات را انجام دهید

  دانشگاه لیدز کجاست؟

  بازگشت به بالا