McGill University
دانشگاه جین

دانشگاه جین

University of Jaén

دانشگاه Jaén (UJA) بر اساس  THE ( Times Higher Education ) در بین 50 دانشگاه برتر جوان جهان قرار دارد. این رتبه‌بندی جنبه‌ها را تحلیل می‌کند. مانند تدریس، کار تحقیقاتی، طرح بین المللی دانشگاه یا ادغام صنعت. این دانشگاه UJA را در بین 12 دانشگاه برتر اسپانیا در رتبه بندی قرار می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در می 1992، پردیس فنی دانشگاه Jaén & کمیته آکادمیک ایجاد شد و راه را برای دانشگاه Jaén (UJA) هموار کرد تا به طور رسمی در 1 ژوئیه 1993 تحت قانون 5/1993 از ابزار اندلس ساخته شود. کمیته مدیریتی که در 7 سپتامبر 1993 ایجاد شد، مسئول ساخت دانشگاه Jaén از پایین به بالا بود. 

آموزش

پیشنهاد تحصیلی: 96 مدرک در رشته های علوم انسانی، آموزش، علوم تجربی، علوم بهداشتی، اجتماعی، حقوق، مددکاری اجتماعی و مهندسی. دوره های چندزبانه در تمامی زمینه های فوق برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است و مدارک زیر به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود:

  • لیسانس مدیریت و مدیریت بازرگانی

< /p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

این موسسه دارای یک سنت طولانی در تبادلات بین المللی است: بیش از 1000 موسسه شریک در بیش از 60 کشور اروپا، آمریکا ، آسیا و اقیانوسیه (بیش از 1000 ورودی و 650 موسسه خروجی).  

علاوه بر این، حدود 200 دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد تمام وقت در UJA هستند. مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در این دانشگاه. 

<

این بورسیه ها تا 100% شهریه کل مقطع تحصیلی را در کنار کمک هزینه 2200 یورویی (لیسانس) / 3000 یورو پوشش می دهند. (مدرک کارشناسی ارشد) در هر سال و داوطلب.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • ایجاد، توسعه، ارتباطات و تحلیل انتقادی علم، فناوری و فرهنگ.
  • آمادگی دانش آموزان برای زندگی حرفه ای از طریق آموزش دانش و عمل علمی و هنری.
  • اشاعه دانش و فرهنگ از طریق اطلاع رسانی دانشگاه و کتاب مادام العمر.

دانشگاه جین کجاست؟

بازگشت به بالا