McGill University
دانشگاه اسک آنلاین

دانشگاه اسک آنلاین

University of Essex Online

دانشگاه اسکس آنلاین 100% مدارک پاره وقت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه مدت در زمینه تجارت، محاسبات، آموزش، بهداشت، حقوق، جرم شناسی و روانشناسی را ارائه می دهد. دانشجویان ما از رویکردی انعطاف‌پذیر برای یادگیری بهره می‌برند، در حالی که همان حمایت اختصاصی را دریافت می‌کنند که از یک دانشگاه برتر بریتانیا انتظار دارند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

ما یکی از طولانی‌ترین ارائه دهندگان مدارک تحصیلی کاملاً آنلاین در بریتانیا هستیم و بیش از یک دهه از تخصص خود را در طراحی برنامه‌ها خود به خوبی به کار برده‌ایم. ما در تعالیم تدریس دولت (TEF 2018)، به دلیل ارائه آموزش، نتایج برجسته به طور مداوم برای دانش‌آموزان، به رتبه طلایی دست یافتیم. این رتبه بالاترین امتیازی است که می تواند به دست آورد.

آموزش

برنامه‌های ما به‌طور خاص برای تحویل آنلاین طراحی شده‌اند، که آموزش استاندارد طلایی را با آخرین فناوری ترکیب می‌کند و شما را قادر می‌سازد. از هر کجای دنیا یک آموزش عالی کسب کنید.همه مدارک تحصیلی ما توسط دانشگاه اسکس، دانشگاه برنده جوایز با میراث 50 ساله تعالی آموزشی و پژوهشی، اعطا و تایید می شوند. پس از اتمام تحصیلات خود، از شما دعوت می شود تا در پردیس کولچستر دانشگاه اسکس فارغ التحصیل شوید. گواهینامه مشابه دانشجویان مستقر در پردیس را نشان می دهد – نحوه تحصیل شما فقط در کارنامه تحصیلی ذکر شده است.

<>

تحقیق

معلمان آنلاین ما مقامات و متخصصان پیشرو در زمینه های مربوطه هستند. آنها نسبت به آنچه که آموزش می دهند مشتاق هستند و دانش خود را در مورد عملکرد صنعت با ارائه دانشگاهی با کیفیت بالا ترکیب می کنند و تجربه بی نظیری را به شما ارائه می دهند.

& lt;p>

حرفه

چه شما یک متخصص باتجربه باشید که به دنبال پیشرفت شغلی خود هستید یا یک فارغ التحصیل طولانی که می خواهد رزومه خود را تقویت کند. کند، مطالعه آنلاین راهی مقرون به صرفه، راحت و پذیرش است. برای جلو افتادن.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

تیم مشاوران دانشجوی اختصاصی و متخصصان مهارت‌های مطالعه ما از روز اول تا فارغ‌التحصیلی، راهنمایی و پشتیبانی آکادمیک در سطوح جهانی را به شما ارائه می کنند. تیم برای کمک و راهنمایی شما در حین پیشرفت تحصیلی آماده خواهد شد. هر سوال یا مشکلی که باشد، آنها برای یافتن راه حل با شما همکاری خواهند کرد.

خدمات کتابخانه

دوره شما از طریق یک محیط زیست مجازی مجازی ارائه می شود که دسترسی 24/7 را به منابع با کیفیت بالا، از جمله سخنرانی ها، انجمن های بحث و گفتگو برای شما می کند. ، سمینارهای زنده و جلسات پرسش و پاسخ و همچنین یک کتابخانه الکترونیکی. حتی ارزیابی های شما به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل می شود – نیازی به سفر به یک مرکز ارزیابی نیست!

دانشگاه اسک آنلاین کجاست؟

بازگشت به بالا