McGill University
دانشگاه کامبریا

دانشگاه کامبریا

University of Cumbria

ده سال پیش به عنوان دانشگاه کامبریا راه اندازی شد، ما بر اساس تجربه و سنت بیش از 150 سال آموزش عالی پایه گذاری شده ایم. ما یک دانشگاه رو به رشد و چند پردیسی هستیم که بیش از 10000 دانشجو را در خود جای داده است و هدف آن ارائه مهارت هایی برای متمایز کردن شما در بازار کار است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه کامبریا در سال 2007 با ادغام کالج سنت مارتین، موسسه هنرهای کامبریا و سایتهای کامبریا دانشگاه مرکزی لنکشایر تشکیل شد که از پردیس‌های پراکنده در سراسر کامبریا و شمال فعالیت می‌کنند. لنکاوی. ممکن است ما یک دانشگاه نسبتاً جدید باشیم، اما غرق در هستیم که درست به سال 1882 باز می گردد.

آموزش

  • دوره های کارشناسی
  • دوره های کارشناسی ارشد
  • < CPD و دوره های کوتاه

تحقیق

  • ارزیابی سلامت و مراقبت اجتماعی
  • مؤسسه دانشگاهی و دانشگاهی /li>

حرفه

ما از طریق وسیعی از پشتیبانی را از خدمات خدمات و ارائه می‌کنیم، از جمله حمایت به یک، کارگاه‌های هدفمند در سخنرانی‌ها، رویدادهای مرتبط با کار یا جایزه Career Ahead و تجاری. و فعالیت کارآفرینی.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

شهری پر جنب و جوش و میراث تاریخی، لنکستر خانه حدود 15000 دانش آموز از سراسر جهان است. لنکستر با سهم عادلانه ای از میخانه ها و کلوب ها، صحنه های موسیقی جنب و جوش و همچنین مجموعه ای از فروشگاه های خیابانی و بوتیک های مستقل دارند که می توانند آنها را کاوش کنید. ناگفته نماند از فرصت های دیدنی فرهنگی جالب دیگر از جمله قلعه لنکستر و مسیر جادوگران پندلبری.

پردیس لنکستر ما فضاهای سبز و آرام بزرگی را اشغال می کند. در فاصله کوتاهی از دانشگاه، مرکز شهر لنکستر و پارک زیبای ویلیامسون را می بینید که محل یادبود نمادین اشتون، 54 پارک و جنگل و جشنواره سالانه Highest Point است. 

امکانات ورزشی

ما از شما می‌خواهیم که در دانشگاه سالم باشید و از تمام جنبه‌های زندگی خود لذت ببرید. دانش‌آموزان با استفاده از امکانات ورزشی محلی به مجتمع‌های امکانات و باشگاه‌های بهداشتی و ورزشی در سراسر سایت‌های ما دسترسی دارند. هر پردیس چیزهای متفاوتی برای ارائه دارد. ما محیطی دوستانه و حمایت‌کننده را در محیط‌های کوچک و دلپذیر خود می‌کنیم، چرا درگیر آن نباشیم؟ در فرصت‌های متنوع و پویا فراتر از دوره‌های خود، از شنا با شناور و ورزش گرفته تا موسیقی و تفریح، شرکت کنید.

باشگاه های دانشجویی

به محض شروع دانشگاه، به طور خودکار عضو UCSU می شوید. UCSU همچنین به معنی اتحادیه ملی دانشجویان (NUS) وابسته است. ;

دانشگاه کامبریا کجاست؟

بازگشت به بالا