McGill University
دانشگاه بارسلونا

دانشگاه بارسلونا

University of Barcelona

دانشگاه بارسلونا (UB) قدرتمندترین مؤسسه عمومی آموزش عالی در کاتالونیا است که نیازهای بیشترین تعداد دانشجو را برآورده می کند و گسترده ترین و جامع ترین پیشنهاد را در دوره های آموزش عالی ارائه می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

از زمان ارز در سال 1450، دانشگاه بارسلونا یک مرکز پیشرو در آموزش، علم و تفکر انتقادی بوده است. کیفیت آموزش و تحقیق آن، که در داخل و خارج از اسپانیا به عنوان محلی شناخته شده است، مکمل کامل UB برای خدمت به جامعه و کشور به عنوان یک کل است.&;/p>

آموزش

دانشگاه بارسلونا به دانشجویان آینده نگر وسیعی از دروس ارائه می دهد که به نیازهای آنها نیاز دارد و به طور کلی نیازهای جامعه است. ، بنابراین دانشگاه را در راس رشته های دانشگاهی قرار می دهد. حوزه های درجه بسیار متفاوت، از فناوری از یک سو تا هنر از سوی دیگر.

تحقیق

دانشگاه بارسلونا (UB) دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در اسپانیا است که بیش از هر موسسه اسپانیایی به استثنای شورای ملی تحقیقات اسپانیا ( CSIC) تحقیقات منتشر می‌کند (سومین گزارش اروپایی) در مورد شاخص‌های علم و فناوری).

حرفه

اگر می‌خواهید بخشی از تیم دانشگاه بارسلونا شوید، باید از فراخوان‌های آزاد برای کارهای خالی در هر یک از پروفایل‌های حرفه‌ای زیرمجموعه شوید. :

< ul>
 • کارکنان آموزشی و پژوهشی (TRS)
 • کارمندان اداری و خدماتی (AdSS)

 • خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات دانشجویی

  دانشجویان دانشگاه بارسلونا به بهترین خدمات و پشتیبانی مواد برای هر جنبه ای از زندگی آکادمیک خود دسترسی دارند: شبکه ای از کتابخانه ها که دارای بزرگترین فهرست از همه دانشگاه های کاتالونیا است، فرصت بیشتری برای گستره وسیعی از زبان ها، امکانات ورزشی جامع، بهعلاوه امکانات ارائه شده توسط فناوری های آموزشی و جدید و سازمانی برای انتشارات پیشرو.

  & lt;p>

  خدمات مسکن

  UB می تواند به شما کمک کند در بارسلونا مسکن پیدا کنید، چه در یک سالن دانشجویی متعلق به UB یا وابسته به UB یا در یک مرکز خصوصی. مرکز بارسلون Universitari (BCU) یا برنامه Viure i Conviure و به پورتال های آنلاین که محل اقامت مورد نظر خود را در آنجا پیدا کنید.

  خدمات کتابخانه

  کتابخانه UB خدمات و منابع زیر را به کاربران خود ارائه می‌کند: امکانات و پشتیبانی فناوری اطلاعات در انواع مختلف، با ساعات کاری طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای جامعه UB؛

  خدمات ICT

  فعالیت آموزشی در بارسلونا به طور کامل توسط پردیس مجازی پشتیبانی دانشگاه می‌شود، یک محیط آنلاین که با نیازهای مدل‌های آموزش حضوری، ترکیبی و از راه دور سازگار است.

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  دانشگاه بارسلونا دارای پردیس هایی در سراسر بارسلونا و خارج از آن است که یک رابطه منحصر به فرد با شهر و منطقه وسیع تر است. ایجاد می کند. این رابطه در زندگی مدنی را حرکت می کند و ابزاری برای اشتراک منابع و خدمات بین دانشگاه و شهر ارائه می کند.

  امکانات ورزشی

  هدف UB ترویج فعالیت‌های ورزشی منظم برای بهبود سلامت جسمی و روانی و کمک به آموزش جامع است.UB Sports پرداخت‌های را می‌کند. از کلاس‌های ورزشی است و امکاناتی از جمله استخر، زمین‌های تنیس، اتاق‌های ورزشی و تناسب اندام، زمین فوتبال و راگبی، مرکز ورزشی و پیست دو و میدانی و غیره را برای جامعه دانشگاه می‌کند.

  باشگاه های دانشجویی

  UB معتقد است که فعالیت های سازماندهی شده توسط دانشجویان، صرف نظر از آنها، یکی از بهترین شاخص های سرزندگی و مدرن است. بودن دانشگاه است. در نتیجه، هدف UB حمایت از انجمن‌ها و مشارکت دانشجویان از طریق روش‌های مختلف است. و جامعه را به طور کلی تحت تأثیر قرار می‌دهند، درگیر می‌شوند و به بحث بپردازند. آنها و اقدام کنید.

  دانشگاه بارسلونا کجاست؟

  بازگشت به بالا