McGill University
UCAM - دانشگاه کاتولیک مورسیا

UCAM - دانشگاه کاتولیک مورسیا

UCAM - Catholic University of Murcia

با موقعیت استراتژیک در مورسیا، اسپانیا، با پردیس بیش از 22000 دانشجو و حدود 1000 استاد، ما در حال گسترش در سراسر جهان هستیم تا یکی از اهداف اصلی خود را به واقعیت تبدیل کنیم: ترویج آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا، با حضور نماینده در تمام قاره ها. . UCAM دارای یک محیط دوستانه و بین المللی در چارچوب مدیترانه ای فوق العاده است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia یک دانشگاه خصوصی است که در سال 1996 با یک ماموریت روشن شد: ارائه دانش و مهارت به دانش آموزان برای خدمت به جامعه و کمک به گسترش بیشتر. دانش بشری از روش تحقیق و توسعه و مشارکت در مأموریت انجیلی کلیسای کاتولیک در زمینه‌های آموزش و فرهنگ.

آموزش

دانشگاه کاتولیک سنت آنتونی (UCAM)، با ارائه یک آموزش جامع بر اساس ترکیبی از دانش نظری و عملی عاطفی، علاوه بر آن ارزش ها، مشخص می شود. آموزش بر اصول اومانیسم مسیحی. اساتید صاحب نام و تیمی از مربیان شخصی، دانشجویان خود را از ابتدای تحصیل تا پایان پیگیری می‌کنند و همیشه با هدف ارائه ابزاری برای بهبود عملکرد دانش‌آموز خود و در عین حال تقویت تحصیلات آنها تلاش می‌کنند.

تحقیق

مأموریت آن را ترویج و تقویت فعالیت‌های تحقیقات دانشگاهی است و در پروژه‌های تحقیقاتی و  برای محققان ما آسان و در دسترس است. انتقال دانش و فناوری به کار و جامعه بورسیه؛ تحقیقات پیش از دکتری بورسیه تحصیلی و غیره)

ما همچنین خدمات مشاوره و مدیریت در رابطه با فرصت های تامین مالی& amp;nbsp;برای ​​پروژه های تحقیق و توسعه ارائه می شود.< /p>

دفتر انتقال نتایج پژوهش (OTRI): هدف آن هماهنگ کردن مشارکت دانشگاه-جامعه-کسب و کار با انتقال دانش و فناوری تولید شده توسط متخصص UCAM به جامعه و تاسیسات است. OTRI قراردادهای همکاری تحقیقاتی را مدیریت می کند.

حرفه

دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو جستجوی قابل توجه برای افزایش قابلیت اشتغال بدون التحصیلان طولانی انجام می دهد. در حال حاضر، درصد دانشجویانی که از فارغ‌التحصیلی شغل پیدا می‌کنند، در مجموع 86 درصد است.

UCAM برای دانشجویان خود کار می‌کند. آنها افراد با نام و ثابت هستند. هدف ما این است که بر اساس اصول دانشگاه به موفقیت شخصی و همه افراد در کمک کنیم

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

UCAM یک پایگاه داده مسکن ایجاد کرده است که در همه دانشجویان بین المللی و همچنین اعضای جامعه آموزشی است تا جستجوی آنها را انجام دهد. مسکن را کند. پذیرش بین‌المللی به شما می‌دهند تا محل اقامت مناسب را با نیاز به خودتان پیدا کنید. همه این اطلاعات به صورت رایگان در سرویس اطلاعات دانشجویان ما (SIE) موجود است.

خدمات کتابخانه

کتابخانه دانشگاه کاتولیک مورسیا دامنه کتابهای خود را در زمینه تبلیغات، طراحی گرافیک و ارتباطات گسترش داده است. Centro de Documentación Publicitaria کتابها و مطالعات موردی منتشر شده بسیار تفسیر شده است که به دانش آموزان اهدا می شود تا در مورد موارد و موارد مختلف در انتخاب رشته های خود بیشتر بیاموزند. 

& ;lt;p>

خدمات ICT

اتاق مک کامپیوتر به 30 مک است که بهترین تجهیزات برای طراحی گرافیکی، چیدمان، ویرایش و اجرای ویدئو است. این فضا همچنین برای آموزش دوره های توسعه برنامه های کاربردی برای دستگاه های IOS (iPhone، iPad و iPodTouch) استفاده می شود. اتاق اپل شرطی از UCAM برای ارائه بهترین تجهیزات به دانش‌آموزان بود تا آموزش با کیفیت بالا را دریافت کنند. 

خدمات پزشکی

به عنوان بخشی از ثبت نام به موقع در UCAM، دانشجویان به طور خودکار در حین حضور در دانشگاه و درگیر شدن در فعالیت های مرتبط با تحصیل، بیمه می شوند. 

اتحادیه اروپا در اوقات فراغت خود در اسپانیا نیز بر اساس توافق نامه اتحادیه اروپا بین عضو، بیمه سلامت هستند. . 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

در اینجا، دانش‌آموزان می‌توانند کلاس‌های روشن و وسیع، کتابخانه، سالن‌ها، جلسات مختلف، کار، رایانه‌های دسترسی آزاد، امکانات را داشته باشند. چندرسانه‌های و زبان و همچنین آزمایشگاه‌ها، تلویزیون و رادیو پیدا کنند. استودیوها برای هر کسی که علاقه مند است، UCAM یک راه ارتباطی برای کاوش در پردیس Los Jerónimos از طریق Campus Tour ارائه می دهد. محیط آرام، آرام و به خوبی، همراه با کلیسای باروک آن، که بنای یادبود ملی تاریخی-هنری اعلام شد، که در حال حاضر محل دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو مرسیا (UCAM) است. در این وب سایت می توانید تمام مناطق مهم پردیس را پیدا کنید.

امکانات ورزشی

مرکز ورزشی UCAM واقع در مرکز خرید لا نوریا، امکانات 3000 متر مربع را به شما ارائه می دهد. دانش‌آموزان می‌توانند در اتاق تناسب اندام ما، احتمالاً بزرگترین اتاق در منطقه مرسیا، با بالاترین سطح فناوری Technogym تناسب اندام پیدا کنند. این مرکز ورزشی دارای مربیان واجد شرایط با مدرک علوم تربیت بدنی و ورزش است. #039;، واقع در قلب شهر مرسیا.

 • پالاسیو مونیسیپال دپورتس مرسی یک سالن ورزشی است که در آونیدا دل روسیه، در منطقه معروف به لاس آتالایاس واقع شده است. . از امکانات آن برای رویدادهای ورزشی سطح بالا استفاده می شود.
 • چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • UCAM یکی از اولین دانشگاهها بود که برنامه خود را داشت را با سیستم کیفیت اروپا برای آموزش مطابقت پروسه بولونیا طبیق داد.UCAM حدود 400 شریک استراتژیک بین المللی مشهور دارد.& ;lt;/li>
  • روش تدریس UCAM مبتنی بر توجه شخصی با تعداد کمتر دانش‌آموز در هر کلاس و یک معلم خصوصی به هر دانش‌آموز اختصاص داده شده است.< /li>

  UCAM - دانشگاه کاتولیک مورسیا کجاست؟

  بازگشت به بالا