McGill University
مدرسه فیلم تورنتو

مدرسه فیلم تورنتو

Toronto Film School

مدرسه فیلم تورنتو برنامه‌های دیپلم را در محوطه دانشگاه ارائه می‌کند، که برای ردیابی سریع شما برای حرفه‌ای در سرگرمی، مد، طراحی، یا بازی‌های ویدیویی طراحی شده‌اند. در یک محیط الهام‌بخش و پر انرژی، با تمرین صنعت راهنمایی خواهید شد. حرفه ای ها و همکاری با همتایان در برنامه های خلاق.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

مدرسه فیلم تورنتو مسیری سریع و سریع برای یک حرفه هیجان انگیز در فیلم، تلویزیون، تئاتر، مد، طراحی یا طراحی بازی های ویدئویی ارائه می دهد.

دانش‌آموزان در محیطی پرانرژی فیلم‌برداری، تدوین، اجرا، نوشتن و می‌کنند و برای طراحی هیجان‌انگیز در صنعت سرگرمی آماده می‌شوند – با راهنمایی متخصصان صنعت و هیئت علمی حامی، که می‌دانند برای موفقیت چه چیزی لازم است. 

حرفه

 • مدرسه فیلم تورنتو یک مرکز فعال پشتیبانی شغلی دارد که هدف آن حمایت از فارغ التحصیلان التحصیلان است. آنها در جستجوی شغل مرتبط با شغل هستند. دوره ها و کارگاه ها دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه را در مورد تحقیقات، تکنیک های شبکه، توسعه رزومه و مهارت های مصاحبه می کنند. جستجو‌ها.
 • خدمات شغلی روابط قوی با متخصصان صنعت برای کمک به نیازهای استفاده از آنها ایجاد شده است.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

حرکت به تورنتو از دانش‌آموزان می‌خواهد تا محل‌های اقامتی مناسب را، نزدیک به محوطه دانشگاه، قرار دهند. از آنجایی که پردیس ما دارای اقامتگاه یا مسکن در دانشگاه نیست، ما لیستی از اقامتگاه ها را نگهداری می کنیم که عموماً آپارتمان های مشترک، اتاق هایی در خانه های خصوصی، یا ترتیبات اقامت در خانه با یک خانواده محلی هستند.<. ;/p>

< ;/p>

خدمات کتابخانه

کتابخانه شامل مجلات فنی و تجاری، کتاب، نشریات دوره ای، سمعی و بصری، انواع منابع الکترونیکی و چاپی، CD -ROM و دسترسی به اینترنت، و همچنین چاپگرها و دستگاه های فتوکپی، برای حمایت از تحصیل در کلاس و آزمایشگاه. مرجع خدمات و امانت بین کتابخانه ای نیز در دسترس است.

خدمات پزشکی

اگر احساس می‌کنید که در کلاس با مشکل مشکل دارید، مدرسه آموزش همتایان را می‌دهد و اگر فقط می‌خواهم کسی صحبت کند. مشاور دانشجوی بین‌المللی ما در دسترس است. هر یک از پردیس‌های ما دارای پشتیبانی مشاوره نزدیک هستند و دولت انتاریو یک خط راهنمای رایگان سلامت روان ارائه می‌کند  برای گوش دادن، ارائه پشتیبانی و ارائه اطلاعات بیشتر به شما. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

تورنتو یکی از بهترین و قابل سکونت ترین شهرهای جهان به حساب می آید. به عنوان پایتخت کانادا برای فیلم، مد و طراحی، شهر چندفرهنگی ما میزبان انواع دفاتر مرکزی جهانی است و میزبان برخی از بزرگترین جشنواره های بین المللی، از جمله جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (TIFF)، جشنواره فرنج تورنتو و مد زنانه تورنتو است. هفته.
 • خانه یک فیلم 2 میلیارد دلاری & صنعت سرگرمی با بیش از 260 محصول فیلمبرداری شده تنها در شهر، تورنتو بهترین مکان برای الهام گرفتن و توسعه تخصص خلاق برای راه اندازی حرفه رویایی شما است. 
 • < /ul>

  < ;/p>

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • شما تجربه دنیای واقعی، ایفای نقش های متعدد، کار در تیم های بین صنعتی و ایجاد ارتباطات حرفه ای معنادار را به دست آورد.< ;/li>
  • شما با انجام و تبدیل خلاقیت خود به مهارتهای عملی از طریق پروژه‌های نمونه کار عملی و ایجاد بر صنعت که کار شما را به نمایش می‌گذارد، یاد می‌گیرد. به آینده.
  • در مدرسه فیلم تورنتو، یکی از منحصربفردترین جوامع آموزشی جهان را با مربیان و همسالانی که اشتیاق شما را به اشتراک می گذارند، می بینید.< ;/li>

  مدرسه فیلم تورنتو کجاست؟

  بازگشت به بالا