McGill University
فردا دانشگاه علمی کاربردی

فردا دانشگاه علمی کاربردی

Tomorrow University of Applied Sciences

اولین دانشگاه علوم کاربردی فردا از راه دور* به زبان آموزان اجازه می دهد تا مهارت های قرن 21 مورد نیاز در زمینه های پایداری، کارآفرینی و فناوری را از طریق رویکرد انقلابی ما در آموزش ایجاد کنند. ما در حال ساختن جامعه ای از افراد توانمند و مرتبط هستیم که قویاً معتقدیم آینده روشن تر و پایدارتری را ایجاد خواهند کرد. 

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

با برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های پایداری، کارآفرینی و فناوری، شایستگی های قرن 21 را ایجاد کنید. شما به شبکه ای در سطح جهانی از متخصصین و مربیان دسترسی دارید تا شما را برای تأثیرگذاری آماده کنند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

ما متعهد به موفقیت دانش‌آموزان خود هستیم، از طریق خدمات پشتیبانی دانش‌آموزان خود می‌توانیم از همه دانش‌آموزان خود حمایت کنند و بزرگ کنند. مشاوره ها و راهنمایی های شخصی و عملی را ارائه می دهند. و مسائل آکادمیک.

وقتی در برنامه تحصیلی خود در ONCAMPUS نام می برید، یک معلم خصوصی به شما منصوب می شود که مسئولین از اینکه در طول مدتی که با ما هستند مطمئن باشند. از حمایت علمی کافی است.

خدمات مسکن

پشتیبانی کامل توسط تیم ONCAMPUS Lund سوئد ارائه شده است تا قبل از رسیدن به شما در یافتن محل اقامت مناسب کمک کند. تمام مسکن های ارائه شده توسط ONCAMPUS Lund سوئد در لوند واقع شده است، به این معنی که شما هرگز از سخنرانی ها دور نیستید، چه با پای پیاده، اتوبوس یا دوچرخه. شهر بزرگتر مالمو (فقط 10 دقیقه از لوند) یا حتی از هلسینبورگ (30 دقیقه با قطار تا لوند) باید اقامتگاه خصوصی را انتخاب کنید. محل اقامت ارائه شده از استاندارد بالاتر است، با گرمایش مرکزی، شیشه سه جداره و دکوراسیون روشن.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه در قلب شهر قرار دارد و همه چیز در دسترس است و با پای پیاده یا دوچرخه در دسترس است. پردیس اصلی دانشگاه لوند در شهر زیبای سنگفرش شده است که قدمت آن به سال 990 باز می شود. تعداد دانشجویان تقریبا نیمی از شهر را تشکیل می دهند.

امکانات ورزشی

برایعلاقه افراد به ورزش فرصت های زیادی برای پیوستن به باشگاه های ورزشی محلی وجود دارد. در داخل و اطراف لوند، امکانات ورزشی و ورزشی، از جمله استخرهای شنا، تنیس، مراکز کوهنوردی، ورزشی، عرصه‌ها و حتی گردهالن – بزرگترین مرکز تناسب اندام و سلامت اسکاندیناوی برای دانش‌آموزان و افرادی که وجود دارند. آمدن به دانشگاه لوند نیز فرصتی عالی برای تجربه طبیعت زیبا و فضای باز سوئد است. پارک‌های شهری، مناطق پیاده‌روی، سواحل، مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، کایاک‌سواری و قایقرانی همگی در دسترس هستند.

باشگاه های دانشجویی

دانشگاه لوند که بهترین شهر دانشجویی در سوئد به حساب می‌آید، به خاطر انواع سازمان‌های دانشجویی، از جمله "ملت‌های" لوند، انجمن دانشگاهی و اتحادیه های دانشجویی شهرت دارد. این سازمان‌های دانشجویی با بسیاری از سنت‌های طولانی مدت دانشجویی را ایجاد کرده‌اند و فعالیت‌های ترکیبی آنها را ایجاد کرده‌اند، که از طریق عضویت «Studentlund» در دسترس است، قلب و روح زندگی دانشجویی در لوند امروزی را می‌دهد.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • محل جایزه نوبل – معتبرترین امتیاز آکادمیک جهان.& lt;/li>
  • دانشگاه لوند طبق نیویورک تایمز یکی از 100 دانشگاه برتر برای استخدام فارغ التحصیلان است.
  • دانشگاه لوند رتبه ۷۳ را در رتبه بندی جهانی QS در سال ۲۰۱۶ دارد.

فردا دانشگاه علمی کاربردی کجاست؟

بازگشت به بالا