McGill University
دانشکده کسب و کار دانشگاه گرینویچ

دانشکده کسب و کار دانشگاه گرینویچ

The University of Greenwich Business School

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

 • 1890: تاسیس به عنوان Woolwich Polytechnic، دومین تکنیک پلی تکنیک بریتانیا1935: اولین دوره ساندویچ در بریتانیا با وزارت جنگ< /li>
 • 1976: کالج دارتفورد ادغام شد
 • 1985: کالج Avery Hill گنجانده شد
 • 1987: کالج گارنت گنجانده شد
 • <2> دانشگاه گرینویچ
 • 1993: کالج مطالعات مراقبت بهداشتی تیمز گنجانده شد
 • 1996: موسسه منابع طبیعی (NRI) ) گنجانده شد
 • <

آموزش

این مهم است که از تحصیل در گرینویچ لذت ببرید و فرصت عالی داشته باشید. دوره ها در ارتباط با تجارت و صنعت طراحی شده اند و از آخرین برنامه های درسی برای تحقیق استفاده می کنند. ما شما را برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن حمایت و جلب توجه کرد.

تکنولوژی نقش بزرگی در آموزش ما دارد. نمونه‌هایی از سخنرانی آن‌لاین است که می‌توانید سخنرانی‌ها را به‌صورت آنلاین و بر اساس مصرف مجدداً مشاهده کنید. منابعی دارند که چند رسانه ای را به بخشی کلیدی از تجربه شما تبدیل می کنند.

تحقیق

برنامه های تحقیقاتی در گرینویچ در لبه پیشروی پیشرفت در بزرگی از صنایع هستند. دانش‌آموزان و دانش‌آموزان به‌طور قابل توجهی به توسعه دانش و کمک می‌پردازند که شیوه‌های تجاری را بهبود می‌بخشد، سیاست‌گذاری را تحت تأثیر قرار می‌دهد و استانداردهایی را در جامعه عمومی تر برای بریتانیا و سراسر جهان می‌کند.& ;lt;/p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه گرینویچ سرمایه گذاری هنگفتی در فضاهای اجتماعی و اجتماعی خود کرده است تا امکانات تحصیلی در سطح جهانی در لندن ارائه دهد.& ;lt;/p>

76 میلیون پوند ساختمان استوکول استریت در سال 2014 افتتاح شد و اکنون خانه کتابخانه پردیس دانشگاه، استودیوهای فیلم و تلویزیون و مجموعه های ویرایش پیشرفته است. مرکز مرکزی پردیس گرینویچ، با فضای آموزشی و اجتماعی بیشتر. گالری استیون لارنس در همسایگی خود آثار هنرمندان معاصر را به نمایش می گذارد.

پردیس گرینویچ همچنین دارای یک بار در محل، دو کافی شاپ، و مکانی برای لقمه است. خوردن است.

باشگاه های دانشجویی

amp;lt;p>چه چیز قدیمی باشد یا ملاقات با افرادی که علایق مشترک شما را دارند، در گرینویچ، ما به خود افتخار می‌کنیم. به دانش‌آموزان فرصت بیشتری برای مشارکت می‌دهیم.

بخشی از یک جامعه بودن می‌تواند مهارت‌های زیادی مانند کار گروهی و سازمان دهی را به شما بیاموزد. بسیاری از انجمن‌های ما رویدادهایی برگزار می‌کنند، بنابراین اگر به مدیریت رویدادها، یک جامعه می‌تواند اولین قدم عالی باشد. 

< ;/p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

 • خیر. 1 دانشگاه لندن برای دانشجویان بالقوه (راهنمای دانشگاه خوب 2022).
 • مطالعه در پردیس نمادین گرینویچ، یک سایت میراث جهانی یونسکو در سواحل رودخانه تیمز.
 • یک موسسه بسیار معتبر، که در تدریس، رضایت دانشجویان و چشم‌اندازهای فارغ‌التحصیل رتبه بالایی دارد.

دانشکده کسب و کار دانشگاه گرینویچ کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا