McGill University
دانشگاه آریزونا

دانشگاه آریزونا

The University of Arizona

دانشگاه آریزونا برنامه هایی را در مکان های منحصر به فرد Microcampus در سراسر جهان ارائه می دهد تا بتوانید مدرک کامل ایالات متحده – یا اعتبارات آریزونا – را در شهر نزدیک خود کسب کنید. این مکان‌ها در محوطه‌های دانشگاهی هستند، یک تجربه کامل از کالج را ارائه می‌دهند، یا در اقامتگاه‌های دانشجویی ساخته‌شده، جامعه ای امن و جذاب را ارائه می‌دهند که در آن می‌توانید زندگی و تحصیل کنید.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

چه بخواهید یک مدرک لیسانس کامل، مدرک تحصیلی تکمیلی یا مدرک تحصیلی تکمیلی داشته باشید، دانشگاه آریزونا گزینه های آنلاین با کیفیت بسیار بالا زیادی دارد.  ;

از بین بیش از 40 مدرک کارشناسی و 20 برنامه تحصیلات تکمیلی انتخاب کنید زیرا یک برنامه کلاسی قبول در کشور خود لذت می برید. 

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

در هر کجا که هستید، ما اینجا برای شما هستیم. دانشگاه آریزونا به شما کمک می کند تا در هر کجای دنیا که در مسیر تحصیل خود در ایالات متحده هستید. مشاوران ثبت نام ما طرح سفارشی با گزینه های یک پذیرش و مقرون به صرفه برای شما ایجاد خواهید کرد.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دوره های آنلاین را از اساتید آریزونا بگیرید زیرا از امکانات، فعالیت ها و پشتیبانی حضور پردیس لذت می برید.& ;nbsp;

وقتی' آماده‌اید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به شما کمک کند تا در آریزونا یا دانشگاه دیگری در ایالات متحده منتقل شوید. محوطه دانشگاه.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • در یک برنامه دوگانه شرکت کنید، یک مدرک کامل از آریزونا به صورت آنلاین کسب کنید، یا دوره هایی را تا شما بگذرانید برای هر رشته کارشناسی در مقطع کارشناسی آماده می کنید. ایالات متحده
  • مکان های جهانی ما را برای تجربه ای که برای شما مناسب است مرور کنید.
  • بورسیه های قابل توجه در بسیاری از مناطق و استان ها طریق شرکای ما در دسترس هستند.

دانشگاه آریزونا کجاست؟

بازگشت به بالا