McGill University
دانشگاه تالین

دانشگاه تالین

Tallinn University

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

یک تصمیم گیری مجلسی جمهوری استونی چندین دانشگاه و موسسه تالین را در یک موسسه ادغام کرد که تاسیس دانشگاه تالین به عنوان یک دانشگاه دولتی در 18 مارس 2005 شد.< /p>

تحقیق

دانشگاه تالین از توسعه پایدار استونی از طریق تحقیقات و مطالعه با کیفیت بالا، آموزش روشنفکران، های عمومی و ترویج مشارکت دانشگاهی حمایت می کند. 

با آرزوی کمک بیشتر به جامعه، هدف ما تبدیل شدن به مروج سبک زندگی هوشمند در استونی است. اصطلاح سبک زندگی هوشمند به معنای تصمیمات مبتنی بر تحقیق به منظور بهبود جامعه به طور کلی و احساس سلامتی آن است.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

وقتی به کشور شما می‌آیید، پیدا کردن مکان مناسب گاهی اوقات چالش برانگیز است. همه دانشجویان جدیدالورود مسئول هستند که هنگام ورود به استونی برای تحصیل از خوابگاه های مطمئنی هستند که می توانند انجام دهند. دانشگاه می تواند با نشان دادن جهتی که از کجا به دنبال مکان بگردید کمک کند.

دانشگاه نیز میان خوابگاه ها و دانشجویان واسطه می شود. البته باید در داشت که درخواست برای خواب به طور خودکار به معنای وجود مکان در نظر وجود ندارد. بسیاری از دانشجویان ما  از گزینه‌های مسکن خصوصی استفاده می‌کنند.

خدمات کتابخانه

کتابخانه آکادمیک دانشگاه تالین شامل کتابخانه تحقیقاتی (Rävala pst 10), مرکز مطالعات (ساختمان Astra, Narva mnt 29) و کتابخانه فیلم و رسانه (ساختمان نوا، ناروا) است. mnt 27). کتابخانه دانشگاهی با بیش از 2.6 میلیون نهادی و منابع الکترونیکی تحقیقات، از کسب آموزش با کیفیت بالا پشتیبانی می کند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ما در مرکز تالین، در کنار پارک کادریورگ و خلیج تالین قرار داریم. یک نوار زمین در کنار جاده ناروا شامل بیشتر فعالیت های آموزشی، پژوهشی و خلاقانه ما است. فقط تعداد کمی از مناطق تحصیلی خارج از پردیس اصلی قرار دارند.

امکانات ورزشی

باشگاه ورزشی دانشگاه تالین در 1 ژانویه 2009 ایجاد شد. پردیس دانشگاه تالین و همکاری بین دانشگاه تالین و فدراسیون ورزش های آکادمیک استونی.

باشگاه های دانشجویی

دانشگاه تالین برای همه فعالیت های فرهنگی و ورزشی ارزش قائل است. ما همه اعضای خود (کارکنان و دانشجویان) را می کنیم تا از طریق ارکستر سمفونیک، گروه کر مردان، گروه کر زنان، یا گروه رقص محلی Soveldaja در فعالیت های فرهنگی شرکت کنند.

& lt;p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • دانشگاه تالین در 14 برنامه منطقه ای اتحادیه اروپا شریک است و یکی از آنها را با عنوان لایه های هماهنگ می کند.
  • دانشگاه تالین دارای گروه کر و گروه هنری شناخته شده است بین المللی و تیم ورزشی در سطح قهرمانی استونی است.
  • دانشگاه تالین به عنوان مروج سبک زندگی هوشمندانه برای اوقات فراغت اعضای خود ارزش قائل است

دانشگاه تالین کجاست؟

بازگشت به بالا