McGill University
سوئیس دانشکده کسب و کار و مدیریت

سوئیس دانشکده کسب و کار و مدیریت

Swiss School Of Business and Management

مدرسه کسب و کار و مدیریت سوئیس (SSBM) یک مدرسه جهانی، منحصر به فرد و نوآورانه با تعداد دانش آموزان متنوع است. ما یک مدرسه بین المللی تجارت و مدیریت هستیم که تحقیقات، تمرین و آموزش عالی را ارائه می دهیم. مهمتر از همه، برنامه های ما با بیش از 30 شریک صنعتی طراحی شده است. ما همچنین آموزش و تعالی سوئیس با کیفیت را تضمین می کنیم. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

مدرسه مدیریت و بازرگانی سوئیس اساساً در شهر جنب و جوش ژنو، سوئیس واقع شده و در کانتون ژنو با شماره ثبت CHE -131.073.981 ثبت شده است. SSBM بر اساس تجربه در همکاری با بیش از 30 شرکت بین المللی ساخته شده است و در حال حاضر برنامه های عمومی، آموزشی و آنلاین را ارائه می دهد: آموزش اجرایی و MBA و DBA / برنامه های دکترا.

آموزش

مدرسه مدیریت و تجارت سوئیس (SSBM) برنامه های آموزشی را ارائه می دهد: آموزش های سفارشی در محل و آموزش های آنلاین
 • آموزش اجراییبرنامه های آنلاین MBA و mini-MBA
 • MBA در محل: جهانی و اجرایی
 • گواهینامه های کسب و کار/مالی و مدیریت
 • در حال حاضر، SSBM برنامه های آموزشی خود را در بیش از 10 کشور از طریق شرکای آموزشی مختلف ارائه می دهد.< p>

  دانشکده مدیریت و تجارت سوئیس (SSBM) برنامه‌های دکترا/DBA خود را از طریق فعالیت‌های تحقیقاتی ممتاز انجام می‌دهند که در آن دانشجویان انجام می‌شود. دکتری ما به همراه اساتید و مربیان مشهور به طور منظم در تحقیقات خود را در همتایان بین‌المللی منتشر می‌کنند. -بررسی کنفرانس ها و مجلات.

  حرفه

  مدرسه مدیریت و بازرگانی سوئیس (SSBM) با تعداد زیادی از شرکای صنعتی همکاری می‌کند، که به دانشجویان ما امکان می‌دهند با مشاوره با دانشجویان در مسیر شغلی خود به شبکه های حرفه ای دسترسی پیدا کنند. با استفاده از فرصت های مختلف برای دانش آموزان برای ایجاد هدف و شبکه با مجموعه بزرگ شرکت های بین المللی که SSBM با آنها کار می کند. SSBM همیشه اینجاست تا به دانش‌آموزان خود در کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار کار فعلی و همچنین فرصت‌های شغلی مختلف در کمک به انجام کار. 

  & ;lt;/p>

  خدمات دانشگاه

  سرویس

  خدمات دانشجویی

  دفتر دانشجویی SSBM در محیطی در دسترس است تا به هر گونه مسائل اداری، تغییرات درخواست، ثبت نام ، تامین مالی و سایر زمینه های مورد علاقه کمک کند.

  < ;p>

  خدمات مسکن

  • SSBM خوابگاه دانشجویی ارائه نمی دهد، با این حال دفتر دانشجو تمام تلاش خود را می کند. کمک به دانشجویان در رابطه با موضوع مسکن انجام خواهد داد. 
  • < ;li>ما برخی از اطلاعات مفید و آژانس‌هایی را جمع‌آوری کرده‌ایم که می‌توان در یافتن مسکن خصوصی در زاگرب کمک کنند. 

  خدمات کتابخانه

  • دسترسی SSBM به پایگاه های اطلاعاتی مهم علمی و انواع مجلات آنلاین را ارائه می دهد که به راحتی قابل دسترسی هستند.

   کتابخانه ملی و دانشگاهی در زاگرب در فاصله 10 دقیقه پیاده روی از پردیس SSBM قرار دارد. دانش‌آموزان می‌توانند عضویت ماهانه یا سالانه بخرند، که به آنها امکان دسترسی به کتابخانه و همچنین مطالب آنلاین و آفلاین آن را می‌دهد.

  • < /p>

  خدمات ICT

  SSBM کامپیوتر را در محوطه دانشگاه ارائه نمی دهد، با این حال دسترسی به اینترنت رایگان برای همه دانشجویان در سراسر دانشگاه و همچنین آخرین فن آوری پیشرفته در دسترس است. < ;/p>

  زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  SSBM Geneva برنامه های آموزشی را در 3 مکان ارائه می دهد: ژنو، سوئیس، زاگرب، کرواسی و مسکو، روسیه. پردیس SSBM در یک مکان و نزدیک به مرکز زاگرب واقع شده است که به راحتی در فاصله 10 دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است. قهوه‌خانه‌ها، پارک‌ها، سوپرمارکت‌ها و سایر امکانات متعددی در اطراف محوطه دانشگاه وجود دارد. 

  باشگاه های دانشجویی

  SSBM به هر دانشجو امکان عضویت در MBA Croatia Alumni Club را می دهد، انجمنی پیشرو در منطقه از مدیریت سطح بالای دانشگاهی که در حال حاضر شرکت یا تکمیل برنامه MBA خود هستند. هدف اصلی انجمن فعال ماندن و میزبانی رویدادهای متعدد و همچنین سخنرانی های ماهانه منظور برجسته کردن اهمیت آموزش مداوم است.

  سوئیس دانشکده کسب و کار و مدیریت کجاست؟

  بازگشت به بالا