McGill University
سوینبرن آنلاین

سوینبرن آنلاین

Swinburne Online

Swinburne Online رویکرد جدیدی را برای یادگیری در استرالیا ارائه می‌کند و دوره‌هایی را از طرف دانشگاه صنعتی سوین برن ارائه و ارزیابی می‌کند. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

Swinburne آنلاین راه اندازی شد – مشارکت بین دانشگاه صنعتی Swinburne و SEEK. 

آموزش

 با Swinburne Online در دنیایی که همیشه در حال تغییر است شکوفا شوید. با دوره‌های مختلف از دوره‌های توسعه حرفه‌ای تا دوره‌های کارشناسی ارشد، فارغ از آرزوهای شغلی شما، دوره مناسبی برای شما هستیم. 

& lt;/p>

تحقیق

نقاط قوت تحقیقاتی Swinburne در زمینه های فناوری های ساخت، اخترفیزیک، بیوتکنولوژی، علوم شناختی، طراحی، محاسبات، مهندسی میکرو و نانو، اپتیک، لیزر کاربردی است. فناوری و پایداری اجتماعی. 

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

در تمام مدتی که در Swinburne Online هستید، در هر مرحله از شما می‌شود. ما می دانیم روز شما همیشه از ساعت 9 صبح شروع نمی شود و در ساعت 5 بعدازظهر به پایان می رسد، بنابراین باید خود را افزایش دهید تا مطمئن شوید که می توانید هر زمانی را که می توانید پاسخگوی نیاز خود باشید. دریافت کنید. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

امکانات ورزشی

با مجموعه باشگاه‌های ورزشی، امکانات تناسب اندام و کمک به ورزش کشاورزان، برنامه‌های افراد را در اختیار داریم تا به شما کمک کنید. تا مقدار بخاری را بسوزانید یا هنر خود را تقویت کنید تا به پتانسیل ورزشی خود برسید. شما حتی می توانید Swinburne Razorbacks را در سطح ملی نمایندگی کنید!

باشگاه های دانشجویی

پیوستن به یک باشگاه راهی عالی برای پیدا کردن دوستان جدید خارج از کلاس است. می توانید با افراد همفکر با علایق مشترک ملاقات کنید یا مهارت های شما را بیاموزید تا با انجام کارهایی که دوست دارید CV خود را اضافه کنید.

< /p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • پردیس آنلاین به شما امکان دسترسی به معلمان متخصص، منابع شما را می دهد و بازخورد و همکاری با همتایان خود را می کند.
  • دانشجویانی که به صورت آنلاین با Swinburne تحصیل می کنند همان مدرکی را دریافت می کنند که دانشگاه صنعتی Swinburne در دانشجویان پردیس.
  • قالب ویژگی، همراه با پذیرشی مطالعه آنلاین و پشتیبانی 7 روزه.

سوینبرن آنلاین کجاست؟

بازگشت به بالا