McGill University
دانشگاه سوفوکل

دانشگاه سوفوکل

Suffolk University

دانشگاه سافولک یک دانشگاه خصوصی، مختلط و غیر فرقه ای است که در بوستون واقع شده است. این دانشگاه که در سال 1906 تأسیس شد، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در دانشکده حقوق، کالج هنر و amp; علوم و مدرسه بازرگانی ساویر.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

از سال 1906، دانشگاه سافولک در چشم اندازه شهری پررونق بوستون شده است و محیطی واقعاً همهجانبه برای زندگی، چشم و کاوش ارائه می دهد. این مکان ایده آل برای سافولک است تا کلیدهای زندگی و کارهای موفق را به دانش آموزان ارائه دهند: دسترسی، فرصت و تجربه.

آموزش

دانشگاه سافولک بیش از 100 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای را در بر می گیرد. با راه‌های بسیار زیادی برای کاوش در بوستون و فراتر از آن، هیچ محدودیتی برای اینکه کجا می‌توان پیدا کرد و چه چیزی را می‌توان به یاد آورد، وجود ندارد. از کلاس های سنتی همراه با تجربیات واقعی گرفته شده تا کارآموزی، پروژه های تحقیقاتی، تحصیل در خارج از کشور و موارد دیگر، برنامه های دانشگاهی دانشگاه سافولک دنیایی از فرصت ها را از طریق آموزش آموزشی باز می کند.

حرفه

شما آرزوهای بزرگی دارید—ما اینجا هستیم تا به واقعی شدن آنها کمک کنیم. مرکز توسعه شغلی (CDC) به شما مهارت ها و منابع مورد نیاز برای انتقال جاه طلبی های خود را فراتر از روز فارغ التحصیلی به دنیای کار می آموزد. یا برنامه در مورد حقوق خود – CDC می تواند به شما در برداشتن گام بعدی در حرفه خود کمک کند. ما متعهد به کمک به همه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند تا راه خود را به سوی یک آینده حرفه ای موفق و موفق باز کنند.

< /p>

دانشگاه سوفوکل کجاست؟

بازگشت به بالا