McGill University
دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی

دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی

South Dakota State University

وقت آن است که آینده خود را در دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی بسازید. SDSU با 80 رشته، 97 خردسال و اساتید عالی، تمام ابزارهایی را که برای تبدیل رویاهای خود به واقعیت نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی بزرگترین و جامع ترین موسسه آموزش عالی ایالت است. به عنوان دانشگاه اعطای زمین قانون موریل داکوتای جنوبی، SDSU در پاییز 2019 ثبت نام 11518 نفر داشت که دانشجویان از 49 ایالت و بیش از 70 کشور آمدند. دانشجویان می توانند از بین 82 رشته، 35 رشته تخصصی، 94 رشته خردسال، 36 رشته کارشناسی ارشد، 15 رشته دکتری انتخاب کننده. برنامه ها و دو دکترای حرفه ای. این دانشگاه همچنین دوره هایی را در سایت های مختلف از دانشگاه ها و همچنین برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به صورت آنلاین از طریق دفتر آموزش مداوم و از راه دور ارائه می دهد.

< ;p>

تحقیق

amp;lt;p> تحقیق و توسعه اقتصادی از نزدیک با اساتید دانشگاه، رهبران کسب و کار و سایر حامیان مالی برای ارتقای تخصص دانشکده با هدف حل مشکلات دنیای واقعی در جامعه و صنعت همکاری می‌کند. این دانشگاه خود را به عنوان پیشرو در کشاورزی و کشاورزی دقیق، ارزیابی از دور و علوم زیستی معرفی کرده است. این شرکت تحقیقاتی همچنین برای تخصص در فناوری دیجیتال مرتبط با کشاورزی و مدیریت منابع سرمایه گذاری می کند.

حرفه

تسهیل انتقال از دانشجو به حرفه و کمک به دانش آموزان و کارفرمایان برای ارتباط دو هدفی است که خدمات توسعه شغلی را انجام می دهد. هدایت می کند. از دانشجویانی که گزینه‌های شغلی و فرصت‌های شغلی را بررسی می‌کنند تا کارفرمایانی که مشاغل را پست می‌کنند و مصاحبه‌های درون دانشگاهی انجام می‌دهند، ما به صورت آنلاین و حضوری کمک می‌کنیم.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

می در محوطه دانشگاه ایالتی داکوی جنوبی یک تور باشید، اما نمی توانید به بروکینگز بروید؟ قبل از بازدید نیاز به نگاهی سریع به آنچه در فروشگاه دارید دارید؟ برای دریافت خلاصه‌ای سریع از جایی که از 12000 دانشجو با خانه تماس بگیرید، ویدیوهای تور پردیس آنلاین را مشاهده کنید. بیش از 168 ساختمان در محوطه دانشگاه وجود دارد، اما در اینجا ما آنهایی را که بیشتر مورد استفاده از دانشجویان و کسانی که برای بازدید میند، مورد استفاده قرار می گیرند.amp;lt;p& gt;

امکانات ورزشی

خرگوشه‌های دور و نزدیک در بسیاری از امکانات ورزشی ما جمع می‌شوند تا SDState را تحریک کنند. ، مرکز سلامت دانشجویی و مجتمع ورزشی Sanford Jackrabbit نه تنها توسط SDState، بلکه توسط جامعه بروکینگز استفاده می شود. آیا می‌توانید خودتان را در اینجا تصور کنید؟ p>مرکز سلامتی دانش‌آموزان به مرکز Stanley J. Marshall متصل است که در آن یک استخر سرپوشیده قرار دارد.

باشگاه های دانشجویی

دانشجویان' انجمن متشکل از همه دانشجویانی که هزینه فعالیت های عمومی را در دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی پرداخت می کنند، می باشد. دانشجویان' انجمن سنا سازمان رسمی دولت دانشجویی در SDSU است که از 28 سناتور به نمایندگی از هر یک از کالج های دانشگاهی و رئیس و معاون دانشجویی تشکیل شده است.

دانشجویان&# 039; انجمن سنای به عنوان یک نهاد نمایندگی برای رساندن صدای دانشجویان SDSU به مدیریت دانشگاه، اساتید، و متخصصان، قانونگذاران ایالتی و هیئت نایب السلطنه آموزش عالی داکوتای جنوبی عمل می کند. دانشجویان' انجمن همچنین بودجه شهریه دانشجویی را برای حمایت از نهادهای مختلف دانشگاه، امکانات و بسیاری از سازمان‌های دانشجویی اختصاص می‌دهد.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی بزرگترین و جامع ترین دانشگاه ایالتی با بیش از 200 برنامه دانشگاهی است.
  • دانشجویان ما در یک پردیس برای جنب و جوش با اساتید که – نه تنها در کلاس – بلکه در سرتاسر آن درگیر هستند، آموزش شخصی و عملی دریافت می کنند. پردیس.
  • برنامه های آکادمیک عملکرد پذیر عملی با تجربیات حرفه ای را از طریق دوره های کارآموزی، تحصیل در خارج از کشور و تجربه تجربی ارائه می کند.

دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی کجاست؟

بازگشت به بالا