McGill University
دانشگاه صوفیه سنت کلیمنت اوهرادسکی

دانشگاه صوفیه سنت کلیمنت اوهرادسکی

Sofia University St.Kliment Ohridski

دانشگاه صوفیه سنت کلیمنت اهریدسکی اولین مدرسه عالی بلغارستانی است. تاریخ آن تجسم و ادامه سنت فرهنگی و آموزشی صد ساله ملت بلغارستان است.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

دانشگاه صوفیه St. Kliment Ohridski اولین موسسه آموزش عالی در بلغارستان است. تاریخ آن تجسم و ادامه قرن سنت فرهنگی و آموزشی در این کشور است. فعالیت های آموزشی عمومی در بلغارستان به نیمه دوم قرن نهم بازمی گردد. در دوران رنسانس بلغارستان ایده جدید   برای گشایش یک مدرسه آموزش عالی اندیشه شد.

< /p>

آموزش

سال به سال دانشگاه صوفیه به یک مرکز مهم آکادمیک و علمی& nbsp در بالکان تبدیل شده است، یک موسسه آدمیک به خوبی توسعه یافته با نتایج مختلف. دانشگاه صوفیه سنت کلیمنت اوهریدسکی بزرگترین و معتبرترین مرکز آموزشی و علمی کشور است. 

تحقیق

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات کتابخانه

کتابخانه امروز دانشگاه دارای یک صندوق چندرشته‌ای غنی است که بیش از 2510000 مدخل کتابخانه را شامل می‌شود که هم متون علمی و هم کتاب‌های راهنمای مطالعاتی، برخی نشریات کمیاب و ارزشمند، نشریات تبلیغاتی، و… -نشریات و غیره. 

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ONCAMPUS UK North در دانشگاه مرکزی لنکشایر (UCLan)، یکی از دانشگاه‌های مدرن پیشرو در بریتانیا مستقر است. دانشجویانی که در ONCAMPUS UK North تحصیل می‌کنند، پس از تکمیل موفقیت‌آمیز برنامه پایه خود، در بسیاری از دوره‌های UCLan را می‌توانند یا می‌توانند از طریق UCAS برای هر دانشگاه برتر شمال بریتانیا درخواست‌دهنده کنند.

امکانات ورزشی

دانشجویان UCLan' گروه‌های بزرگی از باشگاه‌ها و انجمن‌های ورزشی را اداره می‌کنند که برای دانش‌آموزان طراحی شده‌اند تا با آنها درگیر شوند و مهارت‌های کسب کنند، استعدادها را توسعه دهند و با افراد جدید ملاقات کنند. اینها عبارتند از تنیس، تئاتر موزیکال، یک انجمن ژاپنی، و یک انجمن مد.

باشگاه های دانشجویی

اتحادیه اتحادیه دانشجویان خدمات زیادی برای همه دانشجویان دارند. این موارد عبارتند از:

  • Headroom - هدروم به توصیه‌های توصیه‌های عملی در مورد محلی که در اتحادیه دانشجویان و خدمات UCLan و سایر سازمانها مراجعه کنند، می دهند.
  • < li>NUS Extra - کارت NUS Extra کارت تخفیف شناخته شده ملی است که هر دانش آموز باید داشته باشد. فقط با 12 پوند، دانش‌آموزان نه تنها در مورد ملزومات روزمره خود تخفیف‌های بسیار خوبی دریافت می‌کنند، بلکه صرفاً هنگفتی در تجملات کوچک زندگی خواهند داشت. زمان، فرصت های داوطلبانه، و موارد دیگر.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • ONCAMPUS UK North برترین دانشگاه مدرن در شمال غرب است.
  • سازمان ارزش پولی را می دهد و از موقعیت مکانی می دهد ایده آلی است.
  • یک نمونه کار بزرگ از بیش از 600 درجه برای دانشجویان وجود دارد که می&از بین آنها انتخاب کنند.amp;lt;/li>

دانشگاه صوفیه سنت کلیمنت اوهرادسکی کجاست؟

بازگشت به بالا