McGill University
کالج سنکا

کالج سنکا

Seneca College

سنکا به ایجاد تجربیات دانش آموزی عالی که تجارب یادگیری غنی را در داخل و خارج از کلاس درس ارائه می دهد، معتقد است. این شامل فرصت‌هایی برای تجربه در محل کار – با فرصت‌های شغلی و فرصت‌های شغلی – و تحصیل در خارج از کشور است، که همگی در هنگام ادامه تحصیل یا ورود به نیروی کار به شما مزیتی می‌دهند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

سنکای امروزی مدت زیادی بود که در راه بود. زمانی که کالج برای اولین بار درهای خود را در سال 1967 افتتاح کرد، کلاس ها در سایت ها از فروشگاه Woolworth سابق و یک کارخانه ساخته شده ارائه شد. Ground در سال 1968 برای ایجاد اولین مکان دائمی سنکا در خیابان فینچ شرقی در بزرگراه 404 تبدیل شد. .

آموزش

سنکا بیش از یک آموزش ارائه می دهد. با داشتن پردیس‌ها در سراسر منطقه تورنتو بزرگ، اندازه و تنوع سنکا به دانش‌آموزان مزیت با رهبران صنعت، آخرین فن‌آوری رایانه‌های عملی، انواع اندازه‌های کلاس کلاس و گزینه‌های آموزش تمام وقت، زمان و ادامه می‌دهد. آموزش منعطف و باید باشد، بنابراین سنکا همچنین از روش‌های تدریس مختلف – از سخنرانی‌های درون کلاسی و به صورت آنلاین تا محل‌های مشارکت و میدانی در برنامه‌های مرتبط با هنرهای کاربردی، تجارت، خدمات مالی و استفاده از فناوری می‌کند.< /p> ;

تحقیق

تحقیق، نوآوری و کارآفرینی کاربردی سنکا (ARIE) تحقیقات کاربردی، نوآوری و فعالیت‌های کارآفرینی در سنکا پشتیبانی می‌کند. ما اینجا هستیم تا با ارائه راه‌حل‌های عملی برای چالش‌های دنیای واقعی، به اقتصاد نوآوری و امنیت جامعه کمک کنیم.

حرفه

به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین کالج‌های کانادا با یکی از بزرگترین جمعیت دانشجویی، سنکا فرصت‌های متنوع را در دانشگاه به کارفرمایان ارائه می‌کند. می‌کند تا ملاقات، مصاحبه، یا استفاده از افراد واجد شرایط برای کار را داشته باشند. دانشجویان و فارغ التحصیلان.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

دفتر رفتار دانشجویی برای حمایت از ارزشهای مشترک ما یعنی صداقت، صداقت و احترام متقابل برای ایمنی، امنیت و حیثیت ظاهری که در آیین رفتار دانشجویی سنکا بیان شده ایجاد شد. همچنین به عنوان سرویس حل اختلاف برای دانش‌آموزان عمل می‌کند راه‌های دیگری را برای پاسخگویی به شکایات یا نگرانی‌ها از دست داده‌ها.

خدمات مسکن

  • مسکن در محوطه دانشگاه
  • زندگی در محوطه دانشگاه تجربه کامل کالج را به شما می دهد و می تواند به آسانی انتقال شما را به دانشگاه کمک کند. کانادا ساختمانهای مسکونی سبک آپارتمانی سنکا در پردیسهای نیونهام و کینگ در دسترس، کاملاً مجهز هستند و به شما کمک می‌کنند دوستان پیدا کنید. ;/ul>

    به عنوان یک دانشجوی سنکا، می‌توان بین دو گزینه محل اقامت خارج از دانشگاه – اقامت در خانه و اتاق در خانه انتخاب کرد. بسته به نیازهای غذایی خود، می توانید یکی از گزینه های اقامت را انتخاب کنید.

خدمات کتابخانه

کتابخانه‌های ما که در تمام پردیس‌های اصلی ما واقع شده‌اند، منابع آموزشی ارزشمند را می‌کنند.

خدمات پزشکی

مرکز Seneca، واقع در پردیس Newnham در اتاق G2652، برای ارائه خدمات پزشکی از خدمات بهداشتی به دانشجویانی که دور از خانه زندگی می‌کنند، راه‌اندازی شد. همچنین خدمات کلینیک پیاده‌روی را برای دانشجویان و کارمندانی که در محل زندگی می‌کند می‌کند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

پردیس‌های ما در سراسر منطقه تورنتو بزرگ شده‌اند، که هر کدام دارای تخصص‌های آکادمیک و جذابیت‌های خاص به‌فردی هستند. یک به یک یا در یک گروه کوچک. کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها و امکانات ما را بررسی کنید و از زندگی در محیط دانشگاه داشته باشید. تورها در تمام طول سال در دسترس هستند.

باشگاه های دانشجویی

به یکی از باشگاه ها یا انجمن های ما بپیوندید و از مزایای آن بهره مند شوید. با افراد با علییق مشابه ملاقات کنید، شبکه سازی کنید، روابط برقرار کنید، مهارت های رهبری خود را توسعه دهید و از آن لذت ببرید!

&p>< /p>

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • یادگیری یکپارچه با کار (WIL) به شما این فرصت را می دهد را می دهد که از آنچه در کلاس درس در طول یک ترم کاری یاد گرفته اید استفاده کنید.< ;/li>
  • ما انواع تجربیات WIL را ارائه می دهد.& lt;/li>
  • بعضی از برنامه ها دارای محل قرارگیری میدان هستند که به شما می توانید از آنچه در کلاس درس آموخته اید در محیط کار استفاده کنید.

کالج سنکا کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا