McGill University
دانشگاه RMIT

دانشگاه RMIT

RMIT University

دانشگاه RMIT که یکی از موسسات عالی استرالیا است، از شهرت بین‌المللی برای برتری در آموزش حرفه‌ای و حرفه‌ای، تحقیقات کاربردی و تعامل با نیازهای صنعت و جامعه برخوردار است. RMIT یک دانشگاه جهانی در زمینه فناوری، طراحی و شرکت است. ارائه دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

از سال 1887، پردیس درون شهری بخشی از ما حیاتی از شهر ملبورن بوده است، از رونق دهه 1880 تا جنگ های جهانی، رکود بزرگ و رونق مجدد در نیمه دوم. قرن بیستم.    

آموزش

به‌عنوان یکی از جهانی‌ترین‌های جهان، RMIT متعهد است که آموزش دانشگاه‌های علمی، آموزش و تحقیق را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد تا در اقتصاد انجام شود. جهان باز برتری پیدا کنند.< /p>

ما متعهد به ایجاد فضاهای آموزشی جدید هستیم که دانش آموزان را درگیر نوآوری فعال می کند و می تواند در طراحی برنامه درسی را تقویت کند تا دانش آموزان با مهارت های مناسب فارغ التحصیل شوند. . مسیرهای بین آموزش حرفه‌ای و آموزش عالی به دانشجویان فرصت‌های ورود به پذیرش یا گزینه‌هایی که بهترین‌های هر دو را می‌توان ترکیب کرد، می‌کند. 

تحقیق

به عنوان یک دانشگاه جهانی فناوری، طراحی و سازمان، RMIT بر روی یک چشم بین رشته‌های به تحقیق تحقیقات است و پیوندهای قوی با شرکای تحقیقاتی ایجاد می‌کند تا آینده را متحول کند. & ;nbsp;

تجهیزات کلاس جهانی ما تحقیقات نوآورانه را طراحی، آزمایش، اجرا و نمایش می‌گذارند، در حالی که ما با صنعت و جامعه متفاوت‌تر درگیر هستیم. هدف تحقیق در RMIT حل مشکلات حیاتی جهانی است که برای جوامع و محیط زیست محیطی تأثیر می گذارد. 

حرفه

خدمات حضوری و کارگاه‌های تخصصی در Job Shop و همچنین منابع آنلاین از جمله اعتبار شغلی و نکات سریع را بررسی کنید. سپس دستیار فروشگاه شغلی می‌تواند راهنمایی کند که آیا دیدن یک مشاور شغلی برای شما مفید است یا خیر. مشاوره می توانید به شما در موارد زیر کمک کند:

 • سردرگمی در مورد مسیر شغلی یا جایی که برنامه شما پیشرو است
 • ابهام در مورد انتخاب برنامه شما
 • < تصمیم گیری در مورد مطالعه بیشتر

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

RMIT دارای سه پردیس و دو سایت در استرالیا، دو پردیس در ویتنام و یک مرکز تحقیقاتی و همکاری صنعتی در اسپانیا است.

ما همچنین یک تعداد برنامه از طریق شرکا در سنگاپور، هنگ کنگ، سرزمین اصلی چین، اندونزی، سریلانکا، هند، بلژیک، آلمان، اتریش و هلند.   

امکانات ورزشی

گستره وسیعی از امکانات بهداشتی، تناسب اندام و ورزشی با کیفیت ما شامل موارد زیر است: تجهیزات پزشکی، تجهیزات بارگذاری شده با پین، ایستگاه های قدرتی و وزنه های آزاد.

 • برنامه تناسب اندام گروهی: معلمان انگیزشی و الهام بخش، موسیقی پرانرژی و ساخت وسیعی از کلاس ها برای همه سنین و ماشین ها . 
 • زمین های تنیس: چهار زمین تنیس استانداردی رقابتی جدید با سطح Plexicushion (زمین های سخت اکریلیک آبی). صندلی‌های رسمی / داور در هر زمین، توری جداکننده و روشنایی LED استاندارد مسابقات شبانه.
 • امکانات زمین استادیوم هایبال سرپوشیده: چهار زمین ورزشی چند منظوره سرپوشیده برای نت بال، بسکتبال، بدمینتون، والیبال، فوتسال و موارد دیگر.  
 • < ;p>

  باشگاه های دانشجویی

  باشگاه‌های خلاق و دانشگاهی، باشگاه‌های معنوی و ملی 
 • اتحادیه دانشجویی دانشگاه RMIT 
 • باشگاه های اجتماعی، سیاسی و فعالان 
 • < /p>

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • RMIT یک دانشگاه جهانی فناوری، طراحی و سازمان است.
  • RMIT از طریق برنامه های آموزشی ما در زندگی دانش آموزان ، افراد و جامعه ما تفاوت ایجاد می کند.
  • پردیسهای RMIT در ملبورن و ویتنام دارای ساختمانهای برنده جوایز و برخی از پیشرفته ترین امکانات از نظر فناوری در جهان هستند.

  دانشگاه RMIT کجاست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بازگشت به بالا