McGill University
دانشکده مدیریت هتل و گردشگری پلی او

دانشکده مدیریت هتل و گردشگری پلی او

PolyU School of Hotel and Tourism Management

 در هنگ کنگ، و در قلب منطقه پررونق آسیا-اقیانوسیه، دانشکده مدیریت هتل و گردشگری (SHTM) موقعیت منحصر به فردی دارد که نه تنها برای سوار شدن بر موج آسیایی، بلکه برای رهبری آن در تعالی آموزشی قرار دارد.    

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

برایبیش از 40 سال، دانشکده مدیریت هتل و گردشگری (SHTM) دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ (PolyU) چشم برنامه متمایز از آموزش مهمان نوازی و گردشگری را اصلاح کرده و تبدیل به یک نماد برتر در این زمینه از آغاز فروتنانه ما به عنوان یک بخش اعطای دیپلم، SHTM به یکی از بزرگترین مدارس مهمان نوازی و گردشگری در آسیا و در میان برترین مدارس در سراسر کشور است. جهان تبدیل شده است. این مدرسه در میان برترین مدارس هتلداری و گردشگری در جهان قرار می گیرد که نمونه ای از شعار ما از مهمان نوازی و گردشگری پیشرو است.

آموزش

با یک تیم بین المللی قوی متشکل از بیش از 80 آکادمیک با پیشینه های فرهنگی متنوع که بیش از 400 سال تجربه صنعت را میهمان می کنند. نوازی یا گردشگری دارند، برنامه های SHTM را در سطوح مختلف از مقطع کارشناسی ارائه می دهد. تا مدرک دکترا.

تحقیق

هیئت علمی دانشکده از نظر حرفه ای بسیار فعال هستند و برای بورسیه تحصیلی و تحقیقات خود شهرت بین المللی کسب کرده اند. اعضای کارکنان SHTM به طور منظم در مجلات برجسته منتشر کرده اند، و به طور مستقیم در هیئت تحریریه بیش از 25 مجله اصلی حضور دارند. علاوه بر این، شش مجله علمی بین‌المللی در زمینه مهمان‌نوازی و گردشگری از خود دانشکده ویرایش می‌شوند. نقش در تحقیقات هتلداری نیز افزایش یافته است. پروژه های تحقیقاتی با کانون های مختلف در هتل اجرا شده است. 

حرفه

در طول سالها، SHTM رهبران آینده را پرورش داده است که بر پایه و اساس برجسته است. به عنوان حرفه های جوان جاه طلب در زمینه های رقابتی مهمان نوازی، گردشگری، مدیریت همایش ها و رویدادها ساخته شده اند. . دانش‌آموزان SHTM از سراسر جهان از کشورهای کانادا، آلمان، اندونزی، ایتالیا، کره، سرزمین اصلی چین، سریلانکا، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا می‌آیند – گواهی دیگری بر شهرت بین‌المللی برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و مرتبط با صنعت است. ;

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

SHTM مشاوره تحصیلی را به دانش‌آموزان پس از ورود به یک برنامه تحصیلی، تا زمانی که تحصیلات خود را به پایان می‌رسانند و فارغ‌التحصیل می‌شوند. می‌شوند، می‌دهند. دانشجویانی که در دوره های چهار ساله ثبت نام می کنند، نباید یک بار در هر ترم و حداقل دو بار در سال به مشاوران دانشگاه مراجعه کنند و به توصیه های لازم برای ارائه مطمئن شوند که تحصیل آنها در مسیر درست است. .

خدمات مسکن

دو بلوک سالن دانشجویی به نام‌های هانگ هوم و تالار هومانتین برای استفاده در دسترس هستند. همچنین یک سایت مسکن خارج از دانشگاه تحت مدیریت دانشگاه به نام عمارت چون فوک وجود دارد که یک گزینه اقامتی برای دانشجویان می کند.

جزئیات: https://www.polyu.edu.hk/sao/srss/hall/

خدمات کتابخانه

مرکز منابع هتل و گردشگری Che-woo Lui SHTM ساخته شده از منابع دیجیتال و چاپی، مراجع و مواد آموزشی در مورد نوازی، هتل، گردشگری را به دانش آموزان ارائه می دهد. ، شراب و مدیریت رویداد. این مرکز همچنین یک پایگاه داده و کاتالوگ داخلی دارد که می تواند هر دوی آنها را به صورت آنلاین دسترسی پیدا کند و جستجو کند.

کتابخانه Pao Yue-kong، کتابخانه دانشگاه، دسترسی یکپارچه و به موقع به منابع علمی با کیفیت بالا و محیطی الهام بخش برای رشد و کشف فکری را برای دانشجویان فراهم می کند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • رتبه شماره جهانی. SHTM به مدت 5 سال متوالی در رتبه بندی بین المللی در مرکز منطقه پررونق آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است.
  • بسیاری از اعضای هیئت علمی برجسته بین المللی نیز در صنعت مهمان نوازی فعال هستند و سمت های اجرایی در سازمان های مختلف گردشگری دارند.
  • امکانات در سطح جهانی شامل یک هتل آموزشی و تحقیقاتی پیشگامانه است که در مدرسه مدرسه نوآورانه قرار دارد. آموزش مهمان نوازی.

دانشکده مدیریت هتل و گردشگری پلی او کجاست؟

بازگشت به بالا