McGill University
دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا

دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا

Polytechnic University of Catalonia

آموزش فناورانه و کسب مهارت از عوامل کلیدی برای افرادی است که مایل به رهبری و هدایت چالش های آینده هستند. تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سیاسی کاتالونیا • BarcelonaTech (UPC) آموزش های فنی سطح بالا را در زمینه های مهندسی، معماری و علوم کاربردی ارائه می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

این دانشگاه در مارس 1971 به عنوان Universitat Politecnica de Barcelona از طریق ادغام دانشکده های مهندسی و معماری که در طول قرن نوزدهم تاسیس شده بودند

;p>

آموزش

در نقشه‌ای که در آن هیچ مانعی برای دانش وجود ندارد، دانشگاه از طریق برنامه بین‌المللی‌سازی UPC Abroad، مانند آهنربایی برای دانشجویان بین‌المللی عمل می کند و خود را به عنوان دانشگاه اسپانیایی تثبیت کرده است. با بزرگترین دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا. UPC همچنین دانشگاه دانشگاه با بیشترین برنامه های اراسموس موندوس است: 13 مدرک کارشناسی ارشد و 7 برنامه دکترا. بین‌المللی‌سازی یکی از بردارهای اصلی UPC است: به عنوان یکی از اعضای پیشرو در شبکه‌های بین‌المللی بین‌المللی، UPC یک رابطه ممتاز با سازمان‌های علمی و آموزشی است که اجازه می‌دهد جهان اجازه دهد، می‌کند، که مشارکت تحقیقاتی و جذب استعدادها را می‌دهد.& lt;/p>< p>

تحقیق

UPC به دلیل رهبری در پروژه‌های تحقیقاتی و نوآوری فناوری، ثبت اختراع و ایجاد کسب‌وکار، و اتحاد استراتژیک با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها مشهور مشهور است. UPC در بسیاری از زمینه های خروجی علمی پیشرو است و مسیر تحقیقات صنعتی ملی و بین المللی دارد. دانشی که تولید می کند پروژه های استراتژیک را برای جامعه و رشد کسب و کار هدایت می کند. برترین دانشگاه اسپانیا در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2012 برای مهندسی و فناوری تحقیقات، حل مسائل و باز کردن مسیرهای نوآوری ارزش به این معنی است که آنها نقش کلیدی دارند. برای بازی در بهبود فعلی اقتصاد دانش بنیان.

حرفه

توسعه و ایجاد ایده های نوآورانه می تواند از برنامه تحصیلی شما نیز انجام شود. UPC به همه دانشجویان فرصت های عالی برای راه اندازی شرکت خود یا شرکت در یکی از پروژه های دانشجویی هیجان انگیز دانشگاه ارائه می دهد. دانش‌آموزان UPC هر ساله در مسابقات و جوایز شرکت می‌کنند و به آنها امکان می‌دهد دانش‌آموزی را که در پروژه‌های زندگی واقعی به کار ببرند، مهارت‌های جدید بیاموزند و با کسب‌وکارها داشته باشند.

& lt;p>

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

چیزهای زیادی وجود دارد که بارسلونا را به شهری بسیار جذاب برای تحصیل و زندگی تبدیل می کند: میراث تاریخی و معماری، فرهنگ. ، طبیعت و موقعیت جهانی ممتاز آن در کنار دریای مدیترانه. اکثر مدارس،‌ها و امکانات UPC در بارسلونا واقع شده‌اند، اما برخی دیگر در شهرهای نزدیک وجود دارند، دسترسی به همه آنها در شبکه حمل و نقل عمومی بارسلون آسان است.&/p>

امکانات ورزشی

&lt;p>سرویس ورزشی UPC، مجموعه ای از تاسیسات، هم محلی و هم خارجی را برای مشارکت و رقابت در ورزش های مختلف در جامعه دانشگاهی قرار می دهد. با دوستان و همکاران می توانید در ورزش های UPC تمرین کنید: فوتبال، بسکتبال، والیبال، هندبال، تنیس روی میز یا بدمینتون.

باشگاه های دانشجویی

در طول مدت تحصیل، مدرسه با دانش‌آموزان خود پیوندهای ویژه‌ای را می‌کند که نسبت به یک رابطه کاملاً علمی و اداری است. FOOT روابط نزدیکی با برخی از مهم‌ترین این سازمان‌ها دارد:

  • انجمن بینایی‌شناسان و آپتومتریست‌های کاتالان (COOOC) (باز کردن در پنجره جدید )
  • < /ul>
    • انجمن بینایی‌سنجی و بینایی‌سنجی اسپانیا (CNOO) (باز کردن در پنجره جدید) درمان (ACOTV)(باز در پنجره جدید)< /li>
    • انجمن نابینایان و کم بینایان کاتالان (ACCDV) (باز کردن در پنجره جدید)< /li>

دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا کجاست؟

بازگشت به بالا