McGill University
دانشگاه پیس

دانشگاه پیس

Pace University

دانشگاه پیس برای دانشجویان متنوع خود – از نظر آکادمیک، حرفه ای و اجتماعی-اقتصادی – آموزش تحول آفرین ارائه می دهد.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

در سال 1906 به عنوان یک مدرسه حسابداری یک اتاقه تاسیس شد، پیس به سه پردیس در شهر نیویورک و شهرستان وستچستر، نیویورک افزایش یافت و بیش از 13000 دانشجو را در مقطع کارشناسی ثبت نام کرد. دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در بیش از 150 گرایش و برنامه. شش مدرسه و کالج آن دوره های کار را در زمینه تجارت، مراقبت های بهداشتی، کامپیوتر، علوم انسانی، آموزش، علوم و غیره ارائه می دهند.

& ;lt;/p>

آموزش

ما فرهنگ بهبود کیفیت و ارزش‌های مشترک را می‌پذیریم تا از جامعه‌ای آگاه، پاسخگو، دلسوز و کاری که برای ساختن و حفظ یک کار انجام شود. دانشگاه عالی توانمند است، مطمئن شوید. اعضای هیئت علمی، مدیران و کارکنان با هم نوآوری را در برنامه های دانشگاهی و خدمات اداری پیگیری می کنند. ما با صداقت عمل می کنیم، با صداقت خود نسبت به دانش آموزان و کار می کنیم و خود را مسئول تصمیمات و خود می دانیم. ما روحیه احترام و تجلیل از تنوع خود را را تجسم می کنم و محیطی فراگیر و خوشایند ایجاد می کنیم که در آن فرد فرد می تواند آزادانه و محترمانه به زندگی دانشگاه کمک کند.

< p>

تحقیق

 پژوهش سنگ بنای تجربه آموزشی پیس است، که بیش از 9.4 میلیون دلار بودجه کمک مالی دریافت کرد. . دانشکده های ما به گفتمان و تحقیق فکری تنها با آنها برای کمک به دانشجویان در اجرای رویای خود پیشی گرفته شده است.

حرفه

یادگیری در کلاس درس و تجربه دنیای واقعی مشخصه بارز آموزش سرعت است. این ترکیب، دانشجویان را برای رقابت های بازاری امروز آماده کرده و به آنها کمک می کند تا حتی قبل از فارغ التحصیلی، پیشنهادهای شغلی تمام وقت دریافت کنند

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات مسکن

زندگی در دانشگاه می تواند یک تجربه فوق العاده باشد و می توانم به تعریف تجربه کالج دانشجو کمک کند. ما انواع مختلفی از گزینه‌های مسکن و همچنین طبقات و برنامه‌ریزی‌های مختلف با موضوع را برای خدمت به دانشجویان ارائه می‌دهیم' نظر. در یکی از بیش از ده ها اقامتگاه درس بخوانید و بخوابید!

خدمات کتابخانه

کتابخانه دانشگاه پیس، متشکل از کتابخانه Birnbaum در نیویورک، کتابخانه Mortola در Pleasantville، کتابخانه مرکز دانشجویان التحصیلان و کتابخانه حقوق در White Plains، مجموعه ای چشمگیر از مواد و دیجیتال را ارائه می دهد. منابعی برای پشتیبانی از تدریس کلاسی، مشارکتی و خصوصی، مطالعه مستقل، تحقیقات علمی، صورت و مادام العمر، در چهار مکان آن و به صورت آنلاین<p>

< ;/p>

خدمات ICT

دانشگاه پیس دارای انواع 'نرم افزارهای سازمانی' اجازه نامه های مجوز که به گروه های مختلف جامعه دانشگاهی اجازه می دهد محصولات نرم افزاری را برای کار یا استفاده شخصی دریافت کنند. خدمات فناوری اطلاعات (ITS) بسیاری از این قراردادهای مجوز سازمانی را مدیریت می کند.

خدمات پزشکی

خدمات موجود برای دانشجویان، اساتید، کارمندان، فارغ التحصیلان و خانواده‌های آنها عبارتند از: ارزیابی سلامت با معاینات فیزیکی کامل< ;/li>

 • مراقبت های بهداشتی زنان
 • تشخیص و درمان بیماری های مانند گلودرد، سرفه یا سایر بیماری ها< /li>
 • کمکهای اولیه برای صدمات جزئی
 • مدیریت مشکلات مزمن سلامتی مانند فشار خون بالا
 • زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  پردیس شهر نیویورک نه تنها از نظر ویژگی های مهم، بلکه به عنوان یک نقطه کانونی فکری و فرهنگی برای یکی از پویاترین و احیا شده ترین مناطق شهر نیویورک چشمگیر است. . بین پردیس و جامعه به نفع هر دو است.

  Pace پنج سالن اقامت در محل Pleasantville از تالارهای اقامتی کلاسیک گرفته تا خانه‌های شهری به سبک سوئیت ارائه می‌دهد. ما سخت کار می کنیم تا زندگی در پردیس Westchester خود را تا حد امکان امن و راحت کنیم و در عین حال جذاب و سرگرم کننده باشیم. مسکونی ما برای ایجاد یک محیط حمایتی برای زندگی و برنامه های دانش آموزان طراحی شده است.

  امکانات ورزشی

  همه دانش‌آموزان پیس به سالن بدنسازی Civic Center در One Pace Plaza دسترسی دارند که شامل یک اتاق کاردیو و وزنه و همچنین یک زمین است. بسکتبال با اندازه کامل است. بهعلاوه، کلاس‌های زومبا و یوگا، و ورزش‌های درون مدرسه‌ای شما را در بهترین حالت نگه می‌دارند. از تالارهای اقامتی همچنین به دانش‌آموزان مجوز رایگان برای ورزشگاه‌ها و مراکز تناسب اندام در اطراف ارائه می‌دهند. 

  باشگاه های دانشجویی

  دانشگاه پیس بیش از 100 باشگاه و سازمان دانشجویی در سه پردیس خود دارد. پیوستن به یک باشگاه فقط سرگرمی و بازی نیست؛ مشارکت دانشجو برای تجربه کالج بسیار مهم است و می‌توان انتقال و تجربه سازمانی را ارائه داد که به دانشجویان در طول دوران حرفه‌ای کالج و فراتر از آن کمک می‌کند. برای تحلیل و تحلیل بازار برنامه ریزی می کند، از بین ده ها باشگاه دانشجویی و سازمان پیس که در حال شروع به کار هستند، انتخاب کنید.

 • رسانه و سرگرمی: چه به نوشتن، گزارش، تلویزیون یا کنسرت علاقه مند به برنامه ریزی، پیس شما را تحت پوشش قرار داده است. اکنون به شما برمی گردیم، باربارا!
 • فرهنگی/اجتماعی: پیس بیش از 20 سازمان دانشجویی فرهنگی دارد
 • چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • در هسته آموزش Pace یک پایه قوی در هنرها و علوم لیبرال با تاکید بر ترکیب تئوری و عمل است. .
  • ما کسانی را آموزش می دهند که آرزوی برتری و رهبری دارند در حرفه، زندگی و جوامع خود را دارند.
  • دانشگاه پیس ترکیبی قدرتمند از دانش در حرفه‌ها را در اختیار دارد دانشجویان خود قرار می‌دهند که مهارت‌ها و عادات ذهنی برای موفقیت را به آنها می‌دهند.< /li>

  دانشگاه پیس کجاست؟

  بازگشت به بالا