McGill University
ONCAMPUS انگلستان شمال

ONCAMPUS انگلستان شمال

ONCAMPUS UK North

توضیحات دانشگاه

درباره

آموزش

ONCAMPUS UK North  بهترین پشتیبانی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد تا در درجه انتخاب خود شکوفا شوند. به همه دانش‌آموزان یک معلم اختصاصی اختصاصی می‌شود که برای پاسخگویی به سوالات یا کمک به مشکلاتی که ممکن است در طول دوران تحصیل در بریتانیا با آن‌ها وجود داشته باشد، حضور دارد.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

به همه دانش آموزان ثبت نام یک معلم خصوصی برای حمایت تحصیلی در طول مدت حضورشان در موسسه اختصاص داده خواهد شد.& ;lt;/p><

پشتیبانی آموزش عالی تضمین می کند که دانش آموزان از طریق این موسسه راهنمایی می شوند. UCAS به راحتی انجام می شود و توصیه های مناسب در مورد انتخاب دانشگاه و ارائه مدرک می شود. پشتیبانی همچنین در زمینه‌هایی از جمله سلامت، خدمات کار و کار موجود است. 

خدمات مسکن

به همه ONCAMPUS UK North اقامت محل امن و ایمن در نزدیکی محل تحصیلشان ارائه می شود.& lt;/p>

حدود 2200 اتاق در دسترس است. سالن های اقامت UCLan برای دانشجویان سال اول. سالن‌ها یا متعلق به UCLan هستند یا توسط UCLan اجاره‌شده‌اند و در داخل یا بسیار نزدیک به قلب پردیس اصلی قرار دارند. . دانش‌آموزان در تمام سالن‌های تحت مالکیت یا اجاره‌های UCLan دسترسی رایگان به اینترنت دریافت خواهند کرد. ، کمد لباس و لگن است.

خدمات پزشکی

  • خدمات بهداشتی
  • دانشجویان ثبت شده در بریتانیا برای دوره های تمام وقت شش ماهه یا بیشتر واجد شرایط مراقبت های بهداشتی کامل را از خدمات بهداشتی ملی (NHS) صرف نظر از کشور مبدا دریافت کنید. دانش بالا با طراحی تجربه آموزشی با کیفیت، برای اطمینان از برتری آنها از نظر تحصیلی و شخصی.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

ONCAMPUS UK North در دانشگاه مرکزی لنکشایر (UCLan)، یکی از دانشگاه‌های مدرن پیشرو در بریتانیا مستقر است. دانشجویانی که در ONCAMPUS UK North تحصیل می‌کنند، پس از تکمیل موفقیت‌آمیز برنامه پایه خود، در بسیاری از دوره‌های UCLan را می‌توانند یا می‌توانند از طریق UCAS برای هر دانشگاه برتر شمال بریتانیا درخواست‌دهنده کنند.

امکانات ورزشی

دانشجویان UCLan' گروه‌های بزرگی از باشگاه‌ها و انجمن‌های ورزشی را اداره می‌کنند که برای دانش‌آموزان طراحی شده‌اند تا با آنها درگیر شوند و مهارت‌های کسب کنند، استعدادها را توسعه دهند و با افراد جدید ملاقات کنند. اینها عبارتند از تنیس، تئاتر موزیکال، یک انجمن ژاپنی، و یک انجمن مد.

باشگاه های دانشجویی

اتحادیه اتحادیه دانشجویان خدمات زیادی برای همه دانشجویان دارند. این موارد عبارتند از:

  • Headroom - هدروم به توصیه‌های توصیه‌های عملی در مورد محلی که در اتحادیه دانشجویان و خدمات UCLan و سایر سازمانها مراجعه کنند، می دهند.
  • < li>NUS Extra - کارت NUS Extra کارت تخفیف شناخته شده ملی است که هر دانش آموز باید داشته باشد. فقط با 12 پوند، دانش‌آموزان نه تنها در مورد ملزومات روزمره خود تخفیف‌های بسیار خوبی دریافت می‌کنند، بلکه صرفاً هنگفتی در تجملات کوچک زندگی خواهند داشت. زمان، فرصت های داوطلبانه، و موارد دیگر.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • ONCAMPUS UK North برترین دانشگاه مدرن در شمال غرب است.
  • سازمان ارزش پولی را می دهد و از موقعیت مکانی می دهد ایده آلی است.
  • یک نمونه کار بزرگ از بیش از 600 درجه برای دانشجویان وجود دارد که می&از بین آنها انتخاب کنند.amp;lt;/li>

ONCAMPUS انگلستان شمال کجاست؟

بازگشت به بالا