McGill University
اونکامپوس خواندن

اونکامپوس خواندن

ONCAMPUS Reading

ONCAMPUS Reading در دسترس آسانی به مرکز لندن است، که در پردیس جاده لندن دانشگاه ریدینگ، یک موسسه آموزشی برجسته، با شهرت بین‌المللی به دلیل کیفیت تحقیقات و عالی بودن تدریس و رتبه‌بندی‌اش، شهرت دارد. nbsp;بیست و هشتمین در بریتانیا براساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2018.

توضیحات دانشگاه

درباره

حرفه

در طول مدتی که در دانشگاه ریدینگ هستید، خدمات گسترده ای از خدمات پشتیبانی و توسعه وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که خوشحال می شود و سالم بمانید، قابلیت استفاده از خود را افزایش دهید و به پتانسیل کامل کنید.  ;

این خدمات شامل موارد زیر است: ;< ;li>پشتیبانی رهبری دانشجو

 • سلامت & سلامتی
 • زندگی دانشجویی

  زندگی دانشجویی

  زندگی پردیس

  فروشگاه اتحادیه، Campus Central، هفت روز هفته در طول ترم باز و پیشنهادات غذایی، ساندویچ‌ها و بسته‌های گیاهی و بدون گلوتن است. ، قهوه و تجارت منصفانه، و محصولات تازه پخته شده این مجموعه چای من کامل از مواد غذایی، از جمله میوه و سبزیجات، غذاهای جمد و لوازم آرایش را در اختیار دارد. شما همچنین می توانید بلیط اتوبوس، تمبر، بلیط بخت آزمایی و کالاهای رسمی دانشگاه را خریداری کنید.

  امکانات ورزشی

  <p;>

  دانشگاه به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها در کشور برای تحصیل قایقرانان شناخته می‌شود. قایق‌خانه‌های در سطح جهانی آن در رودخانه تیمز، مربیگری حرفه‌ای و سالن بدنسازی قایقرانان را می‌دهد. SportsPark که در لبه پردیس زیبای Whiteknights واقع شده است، امکانات داخلی و خارجی، از جمله چهار زمین اسکواش، دو زمین فوتبال، دو زمین راگبی، پنج زمین تنیس سخت نورگیر، یک زمین هاکی، یک زمین لاکراس، آمریکایی ها را می دهد. . زمین فوتبال و دو میدان کریکت (یکی استاندارد شهرستان و یکی مصنوعی).

  چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

  دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • رتبه پنجم برای تولید فیلم و عکاسی (راهنمای دانشگاه گاردین) 2018)
  • 500 میلیون پوند سرمایه گذاری در محل اسکان دانشجویان، امکانات آموزشی و تحقیقاتی
  • 3 جایزه ترنر هنرمندان را در میان بسیاری از فارغ التحصیلان التحصیلان مشهور خود نامزد کرد

  اونکامپوس خواندن کجاست؟

  بازگشت به بالا