McGill University
اونکامپوس لوند

اونکامپوس لوند

ONCAMPUS Lund

ONCAMPUS، بخشی از گروه آموزشی کمبریج، مفتخر است که با همکاری دانشگاه لوند و دانشگاه کریستیانستاد برای ارائه برنامه های آمادگی دانشگاهی با کیفیت بالا برای دانشجویان بین المللی در لوند همکاری می کند. 

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

ONCAMPUS لوند در محوطه دانشگاه لوند، دانشگاه برتر سوئد، مستقر است. این دانشگاه 166 قدیمی در سال 166 که در سال‌های 166 قدیمی موفق شد، یکی از بهترین و شمال‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا است که دارای دانشگاه‌های برتر و پرجنبوجوش در سطوح جهانی، برتری تحقیقاتی، موفق دانشجویی، فارغ‌التحصیلان و دانشجویی پویا است.

آموزش

های

ONCAMPUS به این منظور طراحی شده است که به برنامه دانشجویان فرصتی عالی برای آماده شدن برای برنامه های معتبر کارشناسی ارشد مهندسی و علوم در دانشگاه لوند و مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی در کریستین اشتاد ارائه دهنده. دانشگاه.

تحقیق

تحقیقات نوآورانه در دانشگاه ها و شرکت ها به اختراعات موفق شده است، از جمله ماوس کامپیوتر، ضربان ساز و برنامه های اینترنتی مانند سرویس پخش آنلاین موسیقی Spotify و سرویس تماس رایگان اینترنتی. اسکایپ.

حرفه

اریکسون، سونی موبایل، تترا پاک، گامبرو و آلفا لاوال از جمله‌های شرکت‌های معروف و بزرگ واقع در لوند هستند. آنها می‌کند.

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

ما متعهد به موفقیت دانش‌آموزان خود هستیم، از طریق خدمات پشتیبانی دانش‌آموزان خود می‌توانیم از همه دانش‌آموزان خود حمایت کنند و بزرگ کنند. مشاوره ها و راهنمایی های شخصی و عملی را ارائه می دهند. و مسائل آکادمیک.

وقتی در برنامه تحصیلی خود در ONCAMPUS نام می برید، یک معلم خصوصی به شما منصوب می شود که مسئولین از اینکه در طول مدتی که با ما هستند مطمئن باشند. از حمایت علمی کافی است.

خدمات مسکن

پشتیبانی کامل توسط تیم ONCAMPUS Lund سوئد ارائه شده است تا قبل از رسیدن به شما در یافتن محل اقامت مناسب کمک کند. تمام مسکن های ارائه شده توسط ONCAMPUS Lund سوئد در لوند واقع شده است، به این معنی که شما هرگز از سخنرانی ها دور نیستید، چه با پای پیاده، اتوبوس یا دوچرخه. شهر بزرگتر مالمو (فقط 10 دقیقه از لوند) یا حتی از هلسینبورگ (30 دقیقه با قطار تا لوند) باید اقامتگاه خصوصی را انتخاب کنید. محل اقامت ارائه شده از استاندارد بالاتر است، با گرمایش مرکزی، شیشه سه جداره و دکوراسیون روشن.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

دانشگاه در قلب شهر قرار دارد و همه چیز در دسترس است و با پای پیاده یا دوچرخه در دسترس است. پردیس اصلی دانشگاه لوند در شهر زیبای سنگفرش شده است که قدمت آن به سال 990 باز می شود. تعداد دانشجویان تقریبا نیمی از شهر را تشکیل می دهند.

امکانات ورزشی

برایعلاقه افراد به ورزش فرصت های زیادی برای پیوستن به باشگاه های ورزشی محلی وجود دارد. در داخل و اطراف لوند، امکانات ورزشی و ورزشی، از جمله استخرهای شنا، تنیس، مراکز کوهنوردی، ورزشی، عرصه‌ها و حتی گردهالن – بزرگترین مرکز تناسب اندام و سلامت اسکاندیناوی برای دانش‌آموزان و افرادی که وجود دارند. آمدن به دانشگاه لوند نیز فرصتی عالی برای تجربه طبیعت زیبا و فضای باز سوئد است. پارک‌های شهری، مناطق پیاده‌روی، سواحل، مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، کایاک‌سواری و قایقرانی همگی در دسترس هستند.

باشگاه های دانشجویی

دانشگاه لوند که بهترین شهر دانشجویی در سوئد به حساب می‌آید، به خاطر انواع سازمان‌های دانشجویی، از جمله "ملت‌های" لوند، انجمن دانشگاهی و اتحادیه های دانشجویی شهرت دارد. این سازمان‌های دانشجویی با بسیاری از سنت‌های طولانی مدت دانشجویی را ایجاد کرده‌اند و فعالیت‌های ترکیبی آنها را ایجاد کرده‌اند، که از طریق عضویت «Studentlund» در دسترس است، قلب و روح زندگی دانشجویی در لوند امروزی را می‌دهد.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

  • محل جایزه نوبل – معتبرترین امتیاز آکادمیک جهان.& lt;/li>
  • دانشگاه لوند طبق نیویورک تایمز یکی از 100 دانشگاه برتر برای استخدام فارغ التحصیلان است.
  • دانشگاه لوند رتبه ۷۳ را در رتبه بندی جهانی QS در سال ۲۰۱۶ دارد.

اونکامپوس لوند کجاست؟

بازگشت به بالا