McGill University
اونکامپوس لندن

اونکامپوس لندن

ONCAMPUS London

ONCAMPUS برنامه های پیش دانشگاهی را که منجر به دریافت طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های پیشرو در سراسر بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و سرزمین اصلی اروپا می شود، تدریس می کند.

توضیحات دانشگاه

درباره

ONCAMPUS مشارکت بسیاری از دانشگاه‌های پیشرو جهان و گروه آموزشی کمبریج است.

& lt;p>مراکز ONCAMPUS بر اساس پردیس های دانشگاهی در سراسر انگلستان، اروپا و ایالات متحده آمریکا.

برنامه های ما برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که شرایط لازم برای ورود مستقیم به تحصیل در دانشگاه را ندارند و از حمایتی که ما برای آماده سازی آنها برای پیشرفت لازم است. به دانشگاه منتخب خود را ارائه می دهد که می شوند. از سال 2008، ما به بیش از 4000 دانشجو کمک کرده ایم تا در بهترین دانشگاه های بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و اروپا پیشرفت کنند.

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

لندن بیش از هر شهر دیگری در جهان میزبان دانشجویان بین المللی است. سالانه 90000 نفر از بیش از 200 کشور جهان برای مطالعه و تجربه فرهنگ، تاریخ و روح یکی از بزرگترین شهرهای جهان می آیند. Cross و  ONCAMPUS London Center ما.

این اقامتگاه در یک موقعیت عالی قرار دارد، 4 دقیقه پیاده تا متروی Caledoni Road (منطقه 2) )، و 6 دقیقه سفر با مترو تا میدان راسل از میدان راسل تا ONCAMPUS لندن 8 دقیقه پیاده روی است – خانه به کمتر از 20 دقیقه.

باشگاه های دانشجویی

یونیون دانشگاه لندن (ULU) ورزش‌ها، جوامع و فرصت‌های دیگر را برای مشارکت، کمک به پیدا کردن ایجاد دوستان جدید و بهترین استفاده از زندگی دانشگاهی می دهد.

بیش از 40 باشگاه و انجمن موجود است، و اگر ULU چیزی را که دنبالش نیست، همیشه می‌توانید راه‌اندازی کنید. & ;lt;/p>

اونکامپوس لندن کجاست؟

بازگشت به بالا