McGill University
دانشکده بازرگانی و اقتصاد نوا

دانشکده بازرگانی و اقتصاد نوا

Nova School of Business and Economics

دانشکده تجارت و اقتصاد نوا سطح عالی از آموزش عالی و تحقیق را ارائه می دهد. ما جایی هستیم که ایده ها و ایده آل ها می توانند شکوفا شوند: زمینه مشترک برای همه آن ذهن های کنجکاو و روح های مقاوم که معتقد هستند. همیشه فضایی برای یادگیری بیشتر وجود دارد، خوب کنید، بهتر باشید. برنامه های ما به دانش آموزان کمک می کند تا بفهمند کجا می توانند برتری داشته باشند و تأثیر معناداری داشته باشند.

توضیحات دانشگاه

درباره

تاریخچه

ما از همان ابتدای سفرمان نقش خود را فهمیدیم. و در 40 سال گذشته، ما متعهد شدیم که در تحول مثبت جهانمان مشارکت کنیم.

آموزش

به کسانی که می گویند "روزی به دنبال رویاهایم خواهم رفت"، پاسخ می دهم: آن فرا رسیده است. گام خود را به سوی موفقیت با ما بردارید.

چه اولین آرزوی تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق را داشته باشید و چه حرفه ای که می تواند جامعی را ببیند. عملکرد اقتصاد داشته باشد، پیشنهاد Nova SBE پیشنهادی مناسب است. برای شما.

ما آرزوی پرورش رویاها و رشد دانش آموزان خود را داریم.

این چیزی است که ما را به یکی از معتبرترین مدارس در زمینه های اقتصاد، امور مالی و مدیریت می رساند.

تحقیق

به مدت 40 سال ما برای ایجاد تاثیر مثبت بین المللی تلاش کرده ایم. سرمایه‌گذاری ما در تحقیقات راه‌حل‌هایی ایجاد کرده است که مردم می‌توانند آن‌ها را در زندگی روزمره خود استفاده کنند و به ارتباط نزدیکتر با جامعه و ذینفعان ما کمک کنند. و بالاتر ما خود را با متخصصانی تقویت می کنیم که به وضعیت موجود رضایت نمی دهند و می توانند تغییر ایجاد کنند. ما میخواهیم هر روز به آن الهام بپردازد تا یک نگرش کنجکاو، فعال و متعهد باشد. برای این کار، ما روی هیئت علمی حساب می کنیم که به دانشجویان خود ایمان داشته باشید و در هر چالشی که ارائه می شود، سطح را بالا می برد.

حرفه

برنامه شغلی و توسعه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا دانش‌آموزان بازار را کسب کنند و حرفه‌ای شخصی و همسو را تعیین کنند، در کنار دستیابی به مهارت‌های اساسی که آنها را قادر می‌سازند تا به اطلاع‌رسانی‌ها و متخصصان آگاه شوند. .amp;nbsp;برای ​​رسیدن به این هدف، شامل برنامه یک هفته مقدماتی شروع می‌شود و مجموعه‌ای از کارگاه‌های آموزشی، رویدادهای شرکتی، جلسات شبکه‌سازی، و مشاوره شغلی فردی می‌شود. & ;nbsp;

< p>

خدمات دانشگاه

سرویس

خدمات دانشجویی

<>

چه از دبیرستان وارد شده باشید و چه در حال حاضر دانش آموز اجرایی هستید، وظیفه ما کمک به شما برای رسیدن به اطلاعات است. است. ما برای کار مشارکتی و تجربیات جامعه ارزش قائل هستیم. ما پیشرفته ترین فن آوری ها را برای ارزیابی پیشرفت و ادامه دادن به شما ارائه می کنید. ماموریت ما این است که به شما اجازه دهید به آن چیزی که می تواند تبدیل شود و تغییرات مثبتی در جهان ایجاد کنید.

خدمات مسکن

از محیط محرکی که Nova SBE ارائه می دهد می دهد. 122 اتاق کاملاً جدید در محوطه دانشگاه برای دانشجویان Nova SBE وجود دارد. این اقامتگاه توسط MILESTONE، یک ارائه دهنده مسکن دانشجویی با تجربه، اداره می شود.

لیسبون شهری شگفت انگیز برای زندگی است: در حالی که در خیابان ها سرگردان هستید. ، می توانید به وضوح ادغام تاریخ و هنر مدرن را ببینید. ارتباط مستقیم بین پردیس و مرکز شهر وجود دارد، جایی که زندگی همیشه در جریان است.

Nova SBE با Inlife و& ;amp;nbsp;یک مکان  تا بتوانید بهترین اتاق را با بهترین قیمت و در کمترین زمان تضمینی داشته باشید. مرکز شهر لیسبون، و کلبه جولیا، در پارده، نزدیک پردیس کارکاولوس.

خدمات کتابخانه

کتابخانه ترزا و الکساندر سوآرس دوس سانتوس

  & lt;li>کتابخانه مجموعه، که برای اقتصاد، امور مالی، و تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. ;nbsp;و مدیریت بازرگانی، در قفسه باز و قابل مرور
  < /ul>
  • "مجموعه وام کوتاه" و تک نگاری ها بر اساس JEL& amp;nbsp;طرح طبقه بندی
  <

زندگی دانشجویی

زندگی دانشجویی

زندگی پردیس

&p>Nova SBE خانه نوآورانه‌ترین روش، اشتراک‌گذاری و رشد در اروپا خواهد بود. به این ترتیب، پردیس 90000 متر مربع Nova SBE به عنوان یک ایده‌ی سناریوی برای تجربه‌ای که شبیه هیچ‌کدام نیست، برجسته می‌شود.

باشگاه های دانشجویی

دانشجویان' تلاش می‌کند تا زندگی آکادمیک بهتری را برای دانش‌آموزان فراهم کند، از آن‌ها دفاع کند، فعالیت‌ها و رویدادهایی را ترویج می‌کنند که سبزیجات جاه‌طلبی‌های آنها را می‌دانند.

چرا در اینجا تحصیل کنیم؟

دلایل مهم برای مطالعه در اینجا

 • پردیسی که موضوعات آموزشی جدید را می کند که بر دانش آموزش و تدریس و مشارکتی پژوهشی دارد. ما برای تجربیات جامعه ارزش قائلیم.
 • آزمایشگاهی زنده است که در آن شرکای تجاری ما می‌تواند راه‌حل‌های تکنولوژیکی باشد. خود را آزمایش کرده و دنیای بهبود بخشد – در کنار شرکت‌ها.< /li>
 • 30 مدرسه کسب و کار در اروپا (رتبه بندی FT) ) و 5 Palms/Universal Business School توسط EdUniversal. Triple Crown دارای اعتبار (EQUIS، AMBA و AACSB).

دانشکده بازرگانی و اقتصاد نوا کجاست؟

بازگشت به بالا